Geri Dön

iPhone 7 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Son zamanlarda artan sızdırılma haberleri ile gündemden düşmeyen Apple’ın merakla  beklenen telefonu iPhone 7 tanıtım tarihi sonunda belli oldu.

iPhone 7 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Bugün akşam saatlerinde Apple’ın yaptığı resmi duyuru ile kesinleşen tarih 7 Eylül 2016. iPhone 7’nin gelen ayak sesleri ile 7 Eylül tarihi birleştiğinde şirketin artık devrimsel bir yenilik yapması bekleniyor. Her yıl çıkardığı bir model sayısını geçtiğimiz yıl iPhone 5SE modeli ile değiştiren Apple’ın iPhone 5 ve iPhone 5S ile yaptığı tasarım değişikliği ve getirdiği touch id özelliği döneminde büyük beğeni toplamıştı. Bu cihazlardan sonra çıkan iPhone 6 ve iPhone 6s modellerinde de yine bir tasarım değişikliği ve bu sefer daha çok ilgi çeken Force Touch özelliği gündeme geldi.

Apple’ın tasarım döngüsünde evrimsel ve devrimsel tasarımlar birbirini takip ederek hem ilgi çeken hem de sürekli iyileştirilen teknolojiler akıllı telefon meraklılarının beğenisine sunuluyor. Bir süredir devrimsel olarak nitelendirilebilecek bir yenilik göremeyen Apple sevenler iPhone 7 için oldukça heyecanlı. iPhone 7 ile birlikte jak girişinin kalkacağı, lightning girişinin kulaklık girişi olacağı ve Apple’ın oldukça fonksiyonel bir bluetooth kulaklık tanıtacağı düşünülüyor. Beats satın almasından sonra kulaklık alanında devrimsel bir hamle yapması beklenen Apple’ın yeni telefonu içinde beklentiler oldukça yüksek. Apple lansmanı 7 Eylül 2016’da saat 10:00 a.m’de San Fransico’da yapılacak ve bütün dünyaya canlı olarak yayınlanacak.


Müge Boz denize düştüğü anı paylaştıOyuncu Müge Boz, tekneyle açıldığı maviliklerden denize havalı bir atlayış yapmak isterken dengesini kaybedince göbek üstü suya çakıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber