Geri Dön
SosyalmedyaZoom'a Nasıl Kayıt Olunur? Zoom Hesabı Nasıl Açılır?

Zoom'a Nasıl Kayıt Olunur? Zoom Hesabı Nasıl Açılır?

Özellikle uzaktan eğitimin bir parçası haline gelmiş olan Zoom, öğrenciler için büyük bir öneme sahiptir. Peki Zoom'a nasıl kayıt olunur? Zoom hesabı nasıl açılır? İşte bu program hakkında merak edilen bilgiler.

Zoom'a Nasıl Kayıt Olunur? Zoom Hesabı Nasıl Açılır?

Zoom programı sadece öğrenciler değil aynı zamanda iş hayatı adına da oldukça önemlidir. Bir şirket tarafından geliştirilmiş video konferans programı olarak öne çıkan Zoom, etkin şekilde bağlantı olanağı tanıyor. Belli aşamaları tamamlayarak kolayca bu programa üye olmak ve kullanmak mümkündür.

 Zoom'a Nasıl Kayıt Olunur?

 En fazla birkaç dakika içerisinde belirli koşulları sağlamak suretiyle, Zoom programına kayıt olmak mümkün.

 - Öncelikle bu programın resmi adresine giriş yapmak gerekir.

 - Daha sonra açılan sayfadaki e-mail kutucuğuna e posta adresi yazılmalıdır.

 - Bunun ardından ise üye ol (sign up) kısmına tıklanmalıdır.

 - Mail adresine bir aktivasyon linki gönderilir.

 - Kişi bu linke tıklayarak doğrudan açılmış olan kendi hesabına giriş gerçekleştirebilir.

 Bu uygulamaları ve aşamaları tamamlayarak kolayca ve kısa süre içerisinde Zoom uygulamasına üye olmak mümkün.

 Zoom Hesabı Nasıl Açılır?

 Son dönemlerin en çok kullanılan uygulamaları ve programları içerisinde Zoom geliyor. Bir video konferans programı olarak ön plana çıkan Zoom, hesap açılmak suretiyle kullanılmaktadır. Bu konuda kişisel ve kendi mail adresi istenir. Sayfa üzerinden kutucuk içerisindeki kısma mail adresini yazmak yeterlidir. Daha sonra kişinin kendi mail hesabına gönderilen link üzerinden aktivasyon işlemi tamamlanabilir.

 Böylece otomatik olarak kişinin hesabı açılmış olur ve kullanmaya başlayabilir. Özellikle öğrenciler için uzaktan eğitim konusunda en önemli program olarak ön plana çıkıyor. Aynı zamanda farklı iş sektörleri için de konferans adına uzaktan toplantı yapma olanağı sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı her Birey bu programı kullanabilmek için mutlaka kayıt işlemini yaptırmalıdır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler