Zoom

Zoom

Son dakika zoom haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan zoom gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan zoom haber sayfamızda...

Zoom

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 994 zoom haberi bulunmuştur.
Piyanonun sihirli parmakları
Piyanonun sihirli parmaklarıTarihi değerlerimizin ve kültür mirasımızın gelecek nesillere taşınmasını amaçlayan EPOS 7 Derneği, dünyanın sayılı ikili virtüözlerinden Güher ve Süher Pekinel’i Zoom üzerinden yapılan online bir buluşmada ağırladı.
25.02.2021Cadde
Kullanışlı 5 WhatsApp özelliği
Kullanışlı 5 WhatsApp özelliğiWhatsApp uygulaması yıllardır dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor ve güncellenen kullanıcı sözleşmesi nedeniyle son zamanlarda yeniden gündemde. Uygulamanın pek bilinmeyen 5 özelliği ise kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak cinsten.
21.02.2021Teknoloji
“İçerik şu anda çağın tek ihtiyacı”
“İçerik şu anda çağın tek ihtiyacı”Senaryo Stüdyosu’nun kurucularından Levent Kazak, “İçerik şu anda çağın tek ihtiyacı. İçerik üretmek için zekaya, yaratıcılığa ve zamana ihtiyaç var. Bu üçü de parayla alınabilir şeyler değil. Biz tamamen içerik üretim hedefli bir platformuz” diyor
21.02.2021Pazar
Pera’da öğrenmenin yaşı yok
Pera’da öğrenmenin yaşı yokPera Müzesi Öğrenme Programları, hazırladığı çevrimiçi atölyeler ve sergi turlarıyla evlerine kapanan sanatseverleri unutmuyor.
21.02.2021Pazar
HAKLARINI  GERİ İSTEDİ
HAKLARINI GERİ İSTEDİMabel Matiz, altı albüm çalışmasının gelirinin, yapımcısı Engin Akıncı tarafından kendisine ödenmediği gerekçesiyle dava açtı
19.02.2021Cadde
İKSV Alt Kat ve İstanbul Film Festivali'nden Stop-Motion Animasyon Atölyesi
İKSV Alt Kat ve İstanbul Film Festivali'nden Stop-Motion Animasyon AtölyesiİKSV Alt Kat, İstanbul Film Festivali işbirliğiyle 14-18 yaş arası gençlere yönelik stop-motion animasyon atölyesi gerçekleştiriyor. Mart-Haziran 2021 döneminde çevrimiçi olarak ücretsiz düzenlenecek atölye boyunca stop-motion tekniğiyle üretilecek kısa animasyon filmler, bu yıl 40. yaşını kutlayan İstanbul Film Festivali’nin sosyal medya kanalları ile İKSV YouTube kanalında yayımlanma şansı bulacak.
17.02.2021Kültür Sanat
Hasta yakınlarına online okul
Hasta yakınlarına online okulİzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi Nöroloji Kliniği, ücretsiz online hasta okulu düzenliyor. ‘Alzheimer ve Ben’ konusuyla başlayacak eğitimler, 19 Şubat Cuma günü saat 12.00’de Zoom programı üzerinden gerçekleşecek.
16.02.2021Ege
MomTalks 4 yaşında:  Annelere romantizm yetmez  güçlendirmek gerekir
MomTalks 4 yaşında: Annelere romantizm yetmez güçlendirmek gerekir“Gelecek anneden başlar” mottosuyla yola çıkan Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı ebeveyn-uzman buluşma platformu “MomTalks” bu yıl dördüncü kez düzenleniyor. Bu yıl Momtalks’un konuşmacıları arasında Nöropsikoloji ve meditasyon konularında dünyaca ünlü klinik psikolog ve New York Times Bestseller yazarı Dr. Rick Hanson da yer alıyor. Pandemi koşullarından dolayı 20 Mart Cumartesi günü Zoom üzerinden gerçekleştirilecek etkinliğin ana teması ‘zorluklara rağmen yola devam edebilmek’ olacak. Böylece online ortamda MomTalks, yurt genelinde ve yurt dışındaki annelere ulaşarak, daha da güçlenmelerine katkı sağlayacak.
15.02.2021Marka Haberleri
MomTalks 4 yaşında: Annelere romantizm yetmez güçlendirmek gerekir
MomTalks 4 yaşında: Annelere romantizm yetmez güçlendirmek gerekirBu yıl MomTalks’un konuşmacıları arasında Nöropsikoloji ve meditasyon konularında dünyaca ünlü klinik psikolog ve New York Times Bestseller yazarı Dr. Rick Hanson da yer alıyor. Pandemi koşullarından dolayı 20 Mart Cumartesi günü Zoom üzerinden gerçekleştirilecek etkinliğin ana teması ‘zorluklara rağmen yola devam edebilmek’ olacak.
15.02.2021Yaşam
Erdem’in yeni filmine çevrimiçi prömiyer
Erdem’in yeni filmine çevrimiçi prömiyerTürkiye sinemasının yaratıcı yönetmenlerinden Reha Erdem’in yeni filmi “Seni Buldum Ya!” 13 Mart’ta ilk kez MUBI’de izleyiciyle buluşacak.
15.02.2021Kültür Sanat
İhracatta hedef Orta Doğu pazarı
İhracatta hedef Orta Doğu pazarıEge İhracatçı Birlikleri (EİB) Ticaret Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen 15-18 Şubat günlerinde düzenlenen Orta Doğu Ülkeleri Sanal Doğal Taş Ticaret Heyeti’ne katılacak...
14.02.2021Ege
Çevre seminerinin açılışı Soyer’den
Çevre seminerinin açılışı Soyer’denDokuz Eylül Rotary ve Rotaract Kulüpleri, temiz bir çevre için bilinçlendirme semineri düzenleyecek...
14.02.2021Ege
İş görüşmelerinde yapay zeka programları etkin rol oynamaya başladı
İş görüşmelerinde yapay zeka programları etkin rol oynamaya başladıDoç. Dr. Pelin Vardarlıer, Kovid-19 salgını sebebiyle insan kaynakları süreçlerinde de değişikliklerin olduğunu belirterek işe alım süreçlerinde yapay zeka programlarının da etkili rol oynamaya başladığını söyledi.
13.02.2021Teknoloji
House of Hundred YeniPerform’da seyirciyle buluşuyor
House of Hundred YeniPerform’da seyirciyle buluşuyorThe Guardian’a göre 3500 gösteri arasından Edinburgh Fringe festivalinde görmeye değer ilk 10 gösteriden biri olarak listeye giren House of Hundred, bu akşam 21.00’da YeniPerform.com'da izleyiciyle buluşuyor.
12.02.2021Kültür Sanat
Çocuklarla deney
Çocuklarla deneyEdremit Belediyesi, yarıyıl tatilinde öğrencilere yönelik “Deney Saatleri” programına başladı...
6.02.2021Ege
‘İşte Çiğli’den gençlere eğitim
‘İşte Çiğli’den gençlere eğitimÇiğli Belediyesi öncülüğünde bölgedeki iş potansiyeline doğru yön vermek amacıyla kurulan “İşte Çiğli” istihdama destek projesi kapsamında, üniversite öğrencilerine zoom üzerinden CV hazırlama ve mülakat teknikleri eğitimi verildi.
6.02.2021Ege
Oturduğunuz yerden danışın
Oturduğunuz yerden danışınHayatlarımızı kökten değiştiren koronavirüs salgınıyla vatandaş ekranlardan sosyalleşti, iş dünyası toplantılarını internet üzerinden yaptı...
1.02.2021Ege
Performans Sanatı Pratikleri sanatseverlerle buluşuyor
Performans Sanatı Pratikleri sanatseverlerle buluşuyorİstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Programı (Sahne Sanatları Alanı) ve uluslararası performans sanatı platformu Performistanbul iş birliğiyle, Performistanbul’un yürüttüğü “PA315 Performans Sanatı Pratikleri” dersi kapsamında 15 farklı performans hazırlandı. “PA315 Performans Sanatı Pratikleri” başlığı altında BİLGİ’li öğrenciler tarafından sergilenecek performanslar, 24 Ocak - 28 Şubat tarihleri arasında, hem fiziksel hem de online kanallar üzerinden sanatseverlerle buluşacak.
28.01.2021Kültür Sanat
Dünyanın gözü İstanbul'da! Mesut Özil...
Dünyanın gözü İstanbul'da! Mesut Özil...Fenerbahçe’de Mesut Özil’in bugünkü imza töreni tarihe geçecek, dünyanın dört bir yanından takip edilecek. 64 farklı kuruluş, 132 basın mensubu ve 10 yabancı kurum akreditasyon başvurusunda bulunduğu için stat yerine Divan Faruk Ilgaz Tesisleri seçildi.
27.01.2021Fenerbahçe
Institut français'den Fikirler Gecesi'nde 24 saat canlı yayın
Institut français'den Fikirler Gecesi'nde 24 saat canlı yayınInstitut français Türkiye, bu yıl 6.sı düzenlenen Fikirler Gecesi’ne dört etkinlikle birden katılacak. « Yakın » teması altında düzenlenecek etkinliklerin tamamı çevrim içi olarak gerçekleşecek.
26.01.2021Kültür Sanat
Seramik ‘yok’ sattı ihracata mal kalmadı
Seramik ‘yok’ sattı ihracata mal kalmadıTürkiye’de seramik geçen yıl ‘yok satarken’, ihracatta da talep Çin’den Türkiye’ye kaydırıldı.
26.01.2021Ekonomi
‘Sahada olun’ talimatı
‘Sahada olun’ talimatıCHP MYK, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında dün toplandı. Edinilen bilgiye göre Kılıçdaroğlu, “Vatandaşın sorunlarını Meclis’te dile getireceğiz” dedi.
26.01.2021Siyaset
Yalnızlık sanki ömür boyu
Yalnızlık sanki ömür boyuKovid-19 pandemisinde en ağır faturayı kuşkusuz 65 yaş üzeri vatandaşlar ödüyor. Bir yıldır sosyal hayattan kopmuş halde yaşayan 65 yaş üzeri vatandaşların çoğunda ruhsal ve fiziksel sorunlar da baş göstermeye başladı
24.01.2021Gündem
'Bu dersin öğreteni değil öğreneniyim'
'Bu dersin öğreteni değil öğreneniyim'Yeditepe Üniversitesi’nde alanında uzman isimlerle “Yenilenen Sanat Anlayışı”nı konuşacak olan Tuba Ünsal, “Ben de bu süreçte aslında öğreten değil öğrenen, merak eden pozisyonundayım” diyor.
23.01.2021Cumartesi
Meşher'den çocuklara yönelik atölye çalışmaları
Meşher'den çocuklara yönelik atölye çalışmalarıMeşher, “Mâziyi Korumak: Sadberk Hanım Müzesi’nden Bir Seçki” sergisinden ilhamla çocuklara özel çevrimiçi bir etkinlik programı sunuyor. Etkinlikler, çeşitli malzemeler aracılığıyla farklı yaş gruplarından katılımcıların kültürel miras kavramını anlaması ve koruma bilincini artırmayı amaçlıyor.
22.01.2021Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

egecaddemagazinpazarRick Hanson

Zoom ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.