Geri Dön

Kanal D'nin yeni komedisi

Kanal D ekranlarında yakında yeni bir aile komedisi başlıyor. Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği Memo-Can İkizler adlı dizide Nehir Erdoğan, Özgürcan Çevik, Emir Berke Zincidi, Burak Hakkı, Tuğba Çınar ve Atilla Saral başrolleri paylaşıyor.

Nehir Erdoğan, dizide yoksul olan ikiz Memo’nun annesi rolünde izleyicilerin karşısına çıkacak. Emir Berke Zincidi, bir yandan kısıtlı imkânlar içinde yaşayan Memo’yu canlandırırken bir yandan da iyi bir eğitimle yetişen Can’a hayat verecek.

İki farklı hayatı yaşayan iki çocuğun yollarının kesişmesini konu alan dizide;

Memo annesi, ninesi ve çok sevdiği dayısı Çilingir Osman’la yaşamaktadır. Memo’nunki fakir bir hayattır. Ailenin maddi olanakları kısıtlı olmasına rağmen, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardır. Küçük yaşına aldırmadan sokaklarda kâğıt toplar, hurda toplar, mendil satar Memo. Diğer tarafta zengin bir aileye sahip olan Can ise büyük bir mâlikanede yaşamaktadır. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına ama büyük bir yalnızlık içindedir. Çünkü çevresinde ne kadar çok onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan hayatını sürdürmektedir. Bu duygusal, komik ve sıcak hikayede zamanla sırlar ortaya çıkmaya devam edecek.

Kanal D'nin yeni dizisi merakla bekleniyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber