Geri Dön
VitrinÖğrencilere başarı yolunda çifte rehber

Öğrencilere başarı yolunda çifte rehber

Eğitimcilerin, sanatkarların ve akademik danışmanların iş birliğinde projeler geliştirilen ‘Bilişim Garajı’nın yepyeni online platformu CUMULUS, her bireyin öğrenme yolculuğunun farklı olduğunu bilerek kişiye özel eğitim modeli tasarlayan Kolay Kampüs ile iş birliği gerçekleştirdi.

Öğrencilere başarı yolunda çifte rehber

Bilişim Garajı CEO’su Zerrin TOPAL; yeni platformları CUMULUS ile zamandan ve mekândan bağımsız yeni bir öğrenme metodu geliştirdiklerini belirterek,’’CUMULUS’ün en büyük farkı; kendi öğrenme ekosistemi içerisinde kullanıcılarının somut projeler ve ürünler üretmesini sağlamasıdır. Bireyleri sadece izleyici ya da dinleyici olarak konumlandırmadan, onların da aktif olarak üretmelerini sağlayarak, yeteneklerini ve becerilerini geliştiriyoruz. Bu ekosistem içerisinde kullanıcıya inovatif ürünleri imal etmesi için ihtiyacı olan tasarım, elektronik, kodlama, estetik bilgisi ile girişimcilik becerileri kazandırıyoruz” dedi.

Topal ayrıca, okul öncesi dönemden yetişkin eğitimlerine kadar, herkesin ihtiyacı olan eğitimi kolayca ulaşılabilir hale getiren Kolay Kampüs eğitim platformunun “Dijital Merak Atölyeleri” bölümünde, CUMULUS’ün de özel içeriklerle yer alacağını söyleyerek, eğitim alanında başlayan sağlam bir iş birliğinin de müjdesini vermiş oldu.

Eğitim hayatına yeni bir soluk getirecek olan bu iş birliği hakkında konuşan Kolay Kampüs İş Geliştirme Direktörü Orçun Akın; pandemi süreciyle birlikte çocukların ekran karşısında geçirdiği zamanın arttığına dikkat çekerek, “Kolay Kampüs olarak, ekrana değil öğrenmeye bağlayan eğitimleri, öğrenciyi sıkmadan, kendi hızında ve kendi dilediği şekilde öğrenmesini sağlayacak yapıda, reklamsız ve güvenli içeriklerle sunuyoruz. Şimdi ise, CUMULUS vasıtasıyla tasarımdan yazılıma, elektronikten görsel sanatlara kadar binlerce online içerik ve eğitim videosunu herkese ulaştırıyoruz’’ dedi.

www.kolaykampus.com’a ücretsiz üye olarak, CUMULUS eğitimlerine Kolay Kampüs’e özel indirimlerle hemen ulaşabilirsiniz. 

Yılın ilk MGK'sında Ukrayna vurgusu! Taraflara tansiyonu düşürün çağrısı
Meteoroloji yeni raporu yayımladı! 21 il için kritik uyarı
İstanbul Valisi duyurdu! İşte yasağın biteceği saat...
Erzurum'da çığ felaketi! Acı haber geldi...
Fikret Orman'dan Şafak Mahmutyazıcıoğlu açıklaması
Fatma Girik son yolculuğuna uğurlandı!
Film gibi operasyon! Gizlenmeye çalıştı, yara izi ele verdi
Asgari ücretin üzerinde çalışanlar dikkat! Maaş tabloları ortaya çıktı
Kritik senaryo! Gram altın yıl içerisinde...
Acun, Süper Lig efsanesini getirdi! Fotoğraf basına sızdı
Bircan Bali gözyaşlarıyla anlattı! Mahmutyazıcıoğlu'nun son sözleri
F.Bahçe ilk transferini bitirdi! Duyurdular, 1.5 milyon euro bonservis
Nusret Gökçe son paylaşımıyla sosyal medyanın diline düştü
Psikopat adam hayatını kararttı! 100 kilometre hızla giden araçtan dışarı attı
Kuyumcularda altın günleri başladı!