Annelere tekno hediye seçenekleri

Bugün Anneler Günü. Halen hediye almadıysanız teknoloji cihazlarını düşünebilirsiniz. Zaten yapılan araştırmalar annelerin çoğunun günlük ihtiyaçlarına yönelik teknolojik hediyeler istediğini gösteriyor. İşte size hediye rehberi

Teknolojik cihazlarla hayatımız daha kolaylaşıyor. Hayatı daha pratik ve eğlenceli hale getiriyorlar. Bugün Anneler Günü. Teknoloji sever anne sayısı bir hayli fazla. Zaten pandemi sürecinde her yaştan anne teknolojinin her türüne aşina oldu. Bu Anneler Günü’nde hediye seçmekte zorlanıyorsanız teknolojik cihazları düşünebilirsiniz. Zaten yapılan araştırmalar annelerin çoğunun günlük ihtiyaçlarına yönelik teknolojik hediyeler istediğini gösteriyor. Anneler teknolojik eşya ve küçük ev aletleriyle daha çok ilgileniyor. Annenize alabileceğiniz hediye seçeneklerine mercek tuttum.

Annelere tekno hediye seçenekleri

Farklı kategoriler var

Teknoloji hediyelerini farklı kategorilere ayırabiliriz. Cep telefonu, tablet, bilgisayar, akıllı saat ve bileklik gibi cihazlar, akıllı beyaz eşya ürünleri, küçük ev aletleri, teknolojik kişisel bakım ürünleri bu alandaki hediye kategorileri arasında.

Her gün kullanılan cihazlar var. Annenizin cep telefonu, tableti, bilgisayarı eskimişse ya da yenilemek istiyorsa ilk olarak bu gruba bakabilirsiniz. Bu dönemde teknoloji marketleri ve markalar indirim kampanyaları düzenliyor. Bahar aylarındayız ve annelerin de forma girmeye ihtiyacı olabilir. Akıllı saat ve bileklikler de bu dönemde hediye listelerinin başında yer alıyor. Kablolu ve kablosuz kulaklıkları da unutmayalım.

Evde yardımcı akıllı ev aletleri de farklı bir kategori. Blender, kahve makinesi, hava temizleyici, kettle, tost makinesi, waffle makinesi, robot süpürge, akıllı tartı gibi ürünler bu kategoride öne çıkıyor.

Evde buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın gibi beyaz eşyaların yenilenmesi gerekiyorsa büyük boyutlu bu hediyelere de bakabilirsiniz. Özellikle yeni beyaz eşyalar akıllı özellikleri, internete bağlanabilmeleriyle öne çıkıyor. Kişisel bakım cihazlarında da bir hayli alternatif var. Saç ve cilt için yeni çıkmış elektronik ürün çeşitleri var. Saç düzleştirici, cilt temizliği için güzel cihazlar seçebilirsiniz.

Bu dönemde markalar ve teknoloji marketler de annelere yönelik ürünleri öne çıkarıyor. Media Markt, Teknosa, Hepsiburada, Amazon gibi pazaryerleri indirim kampanyalarını Anneler Günü ertesinde de sürdürüyor.

Annelere tekno hediye seçenekleri

Capcanlı fotoğraflar

vivo, Y serisi telefonlarından sipariş verenlere Türk kahvesi makinesi hediye ediyor. vivo Y serisinde zengin özellikler tasarımla buluşuyor. Bu serideki Y15s ve Y21 modellerinde 1600X720 HD+, Y33s modelinde ise 2408X1080 Full HD+ çözünürlüklü ekran var. Çekilen fotoğrafların renk detaylarını parlak ve canlı şekilde yansıtma konusunda iddialı. Y15s ve Y21 modellerinde 13 MP’lik ana kameraya 2 MP’lik makro kamera eşlik ederken, Y33s modelinde 50 MP ana kamera, 2 MP Bokeh kamerası ve 2 MP’lik süper makro kamerası ile tamamlanıyor.

Amazfit’in akıllı saatleri de anneler için güzel bir hediye olabilir. Amazfit GTS 2 Mini, kavisli, çerçevesiz 1.55 inç Amoled ekrana sahip. Kullanıcıların ruh haline veya kıyafetini uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış 50’den fazla saat yüzüne sahip. Amazfit GTS 2 ise yüksek hassasiyetli kalp atışı izleme özelliğiyle annenizin kalp atış hızını 24 saat izleyebiliyor.

ViewSonic, annesi için farklı bir hediye arayışında olanlara M1 mini Plus projeksiyon cihazı sunuyor. 1 kilodan daha hafif olan cihaz, renkli kapakları ile cep sineması işlevi de görüyor. Dahili pili, Harman Kordon Bluetooth hoparlörü, taşınabilir şarj cihazıyla dışarıda veya hareket halindeyken de kullanılabiliyor.

Anker’in Soundcore Life serisinin yeni kulak içi kulaklıkları Dot 3i ve Note 3i de Türkiye’ye geldi. Hediye alternatifleri arasında yer alabilir. 36 saate varan çalma süresi sunan kulaklıklar, aktif gürültü engelleme ve şeffaflık moduna, arka plan gürültüsünü azaltmaya ve sesi yükseltmeye yardımcı olan 4 mikrofona, Soundcore uygulamasıyla kişiselleştirilebilen ses deneyimine sahip. Kulaklıklar, IPX5 suya ve tere dayanıklı olmalarının yanı sıra yapay zeka algoritmasıyla donatıldığından aramalardaki her kelimeyi daha da netleştirebiliyorlar.

Annelere tekno hediye seçenekleri