Geri Dön
BursaİSTANBUL’UN YENİ GÖZDESİ ÖZDİLEK CENTER AÇILDI

İSTANBUL’UN YENİ GÖZDESİ ÖZDİLEK CENTER AÇILDI

İSTANBUL’UN YENİ GÖZDESİ ÖZDİLEK CENTER AÇILDI

Özdilek Holding’in İstanbul’daki ilk yatırımı olan ‘Özdilek Center’, kapılarını ziyaretçilerine açtı.
Türkiye’nin en değerli ilk 100 markası içinde yer alan Özdilek’in, ÖzdilekPark İstanbul AVM, River Plaza ve Wyndham Grand İstanbul Levent’ten oluşan karma projesi ‘Özdilek Center’, basın organizasyonu ile tanıtıldı. Özdilek Center projesinde görevli üst seviyede yöneticiler ve Özdilek Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek’in ev sahipliği yaptığı toplantıda, Özdilek Center karma projesi yatırımı ve Özdilek Holding’in hedefleri anlatıldı.
İş ve hayatın merkezi olan Levent’te, Kanyon ve Metrocity’nin tam ortasında hizmet veren proje, 140 seçkin mağazanın yer aldığı AVM ile 32 katlı otel ve 33 katlı bir plazadan oluşuyor. İstanbul iş dünyasının kalbi Levent’te direk metro bağlantısıyla yerli ve yabancı misafirlerine en rahat ulaşımı sağlayacak olan Özdilek Center, alışveriş ve iş dünyasının prestij merkezi olmaya hazırlanıyor. Özdilek’e ait hipermarket, mağaza ve sinema birimleri ile yaklaşık 500 kişiyi istihdam edecek olan projedeki diğer mağazalarda da yaklaşık bin 500 kişinin görev alacağı, otel ve iş merkezi ile birlikte düşünüldüğünde proje toplamda yaklaşık 2 bin 500 kişiye direkt istihdam sağlıyor.
İstanbul’un karmaşık trafiğine girmeden ÖzdilekPark AVM ile bağlantılı metro hattı sayesinde AVM, River Plaza ve Wyndham Grand İstanbul Levent otel ziyaretçileri, dış alana çıkmadan, herhangi bir bağlantı yoluna gerek duymadan metro ile Kartal ve İstanbul Atatürk Havalimanı güzergahında gitmek istediği yere kolayca ulaşabiliyor. Ayrıca, inşaatı devam etmekte olan Levent-Hisarüstü metro hattının ilk hattının ilk durağının bu noktada olması planlanıyor.
Basın toplantısındaki konuşmasında; proje kapsamında yıl içerisinde 10 milyonun üzerinde ziyaretçiye ulaşmayı hedeflediklerini belirten Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, “İstanbul’un en hareketli bölgelerinden biri olan Levent her gu¨n binlerce kişiyi ağırlıyor. Burada hayat hiç durmuyor ve ulaşım kolaylığıyla da özellikle iş insanlarının uğrak yerleri arasında yer alıyor. İşte tam da bu noktada konumlandırdığımız Özdilek Center İstanbul, 3 kilometrekarelikik alanda yer alan yerleşik nu¨fusla toplam 500 bin kişi, 5 kilometrekarelik alanda ise toplam 1 milyon 100 bin kişiye ulaşıyor. Şehrin kalbinde konumlandırdığımız proje, İstanbul’daki ilk projemiz. Bu projeyi hayata geçirirken İstanbul’un kalabalıklılığını ve karmaşasını göz önünde bulundurduk ve misafirlerimize her türlü hizmeti vermeyi hedefledik. Bu görkemli projemizde; 5 yıldızlı, 389 odası ve birçok konferans-toplantı salonu ile uluslararası bir prestije sahip Wyndham Grand İstanbul Levent gibi İstanbul’un yerli-yabancı iş dünyasının yıldızı olacak bir otel bulunuyor. Ayrıca yaklaşık 3 bin beyaz yakalı çalışanı ağırlayacak en yeni teknolojilerle inşa edilen River Plaza yer alıyor. Projenin alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi olacak ÖzdilekPark İstanbul AVM, Türkiye’nin en seçkin 140 markası ile alışveriş ihtiyaçlarının karşılanacağı, çocuklar için eğlence alanı, farklı damak tatları için özel yiyecek-içecek bölümleri ve yeşil teraslarıyla misafirlerine doğanın tadını çıkaracağı bir yaşama alanı sunuyor.” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber