Kombinlerimizin vazgeçilmez parçası, sağ kolumuz çantalarımız!

Çanta ve ayakkabı biz kadınların vazgeçilmez parçaları olmakla birlikte, bizim için bir tutku haline gelmiş en güzel ikonlardan biri. Büyük markaların İlkbahar-Yaz defilelerini sergilemesiyle birlikte yaza damga vuracak çanta modellerini sizler için inceledim.

Sportif, Feminen, Retro, Klasik, Şık            

Son yıllarda metalik renkleri günlük yaşantımızda görmeye oldukça alıştık. Şimdi ise çarpıcı metalik, çantalarımızı da etkisi altına aldı. Günlük olarak kombinlemesi oldukça zor olan bu çantaları takarken renk seçimlerinize dikkat etmenizi öneririm. Doku olarak alışageldiğimiz kumaşlardan ayrıldığı için eşleştirilmesi konusunda kombin önerilerine bakmanızı tavsiye ederim. Minik bir ipucu verecek olursam, aksesuar kullanımını minimuma indirip, daha nötr renklerle kombinleyebilirsiniz.

Mini mini Minicik Çantalar

Yanında benim gibi evini gezdirenlerin pek tercih edebileceği bir çanta modeli olmamakla birlikte, bu yaza damgasını vuracak cep çantalarını bolca göreceğiz. Püsküllü, zincirli, renkli ve uzun askılı minnak çantalara merhaba diyoruz.

‘Laf Torbaya Girmez’ demişler ama ..

Çantaları torba şeklinde tasarlayan ünlü markaların yolunu izleyeceğiz gibi geliyor.

CanKurtaran Spor Çantalar

İşte tam da bana uygun diyeceğiniz, yanımızda her şeyi rahatlıkla taşıyabileceğimiz, büyük spor çantalar imdadımıza yetişti.

Çanta Bahane Askılar Şahane

2017 İlkbahar-Yaz Çanta trendlerinde çantalardan çok askılar göz alıyor. Çoklu zincir kullanımları ile asi bir tavır yaratan askılar benim favorilerim arasında yerini aldı.

Bu akımın en güçlü takipçisi, yuvarlak saplı çanta askıları da beni tam on ikiden vurdu.

Bu yaz oldukça çok seçeneğe sahip olmamız çok heyecan verici.

www.instagram.com/gokcekomur/