Aldatıldığını Instagram sayesinde öğrendi!

Instagram hayatımıza bir sürü neşe katıyor. Peki ya acı gerçekler? Rusya'da yaşayan bir kadın, Instagram sayesinde aldatıldığını fark etmiş. Instagram'ı hafife alanlar bir kez daha düşünsün derim ben...

Aldatıldığını Instagram sayesinde öğrendi!

Kimse aldatılmak istemez

Kimse aldatılmak istemez

Aldatılmak kimsenin başına gelmesini istediği bir şey değil elbette... Özel hayatımız söz konusu olduğunda elbette her türlü gelişmeye açık olmak zorundayız. Ayrılabiliriz, elbette başka aşklara yelken açabiliriz. Hepsi doğal.

Onun hikâyesi biraz enteresan

Onun hikâyesi biraz enteresan

Ama ayrılma sebebi olarak aldatılmak birçokları için fena halde can acıtıcı... Rusya'da yaşayan Yulia Agranovic adlı eski modelin başına gelen aldatılma hikâyesi ise biraz enteresan...

Hayatının şokunu yaşadı

Hayatının şokunu yaşadı

Rusya'nın St. Petersburg şehrinde yaşayan Yulia Agranovic adlı kadın, eşi Nazar Grynko ile mutlu mesut yaşarken bir anda Instagram'da gördüğü fotoğrafla büyük şok yaşadı.

Düşüncesi bile korkunç

Düşüncesi bile korkunç

Düşünsenize Instagram'ı açıyorsunuz ve karşınızda sizin evin manzarası başka bir kadının hesabında paylaşılmış durumda! Düşüncesi bile korkunç açıkçası...

"Sanki benim evimden çekilmiş gibiydi"

"Sanki benim evimden çekilmiş gibiydi"

"Benim için sıradan bir gündü, 21'inci yüzyıl insanları gibi tek yaptığım şey Instagram'da dolanmaktı. Birden bu fotoğrafla karşılaştım. Binlerce takipçisi olan bir kadın tarafından paylaşılan fotoğraf benim evimden çekilmiş gibiydi" diye anlatmaya başlıyor Rus kadın başına gelenleri.

'Manzara şahane'

'Manzara şahane'

"Fotoğraflarına daha detaylı baktığımda kocamı tanıyabileceğine ikna oldum" diyerek aldatıldığına kanaat getirmiş. Bunun üzerine mevzuya 'uyandığı' o fotoğrafın altına "Kocamın yatak odasının şahane manzarası" diye bir yorum ekleyen Yulia Agranovic, arkasından tam da beklenildiği gibi kadın tarafından 'engellendi'.

'Hayatımın dersini verdi'

'Hayatımın dersini verdi'

Bu işin peşini bırakmayan ve bütün haber sitelerine konu olan Yulia hanım şimdi daha net konuşuyor: "Bu kadın bana hayatımın dersini verdi. Çocuk sahibi olmak istiyordum. Ne şanslıyım ki çocuklarımız olmadan aldatıldığımı öğrenmiş oldum."

Siz ne yaparsınız?

Siz ne yaparsınız?

Yani artık boşanma kafasında. Instagram üzerinden aldatıldığını öğrenmek nasıl bir şey sizce? Siz ne yaparsınız onun yerinde olsaydınız? Kesin kanıtlarla harekete geçmek için kendinizi rahatlatacak önemli bir kriter mi?

Sosyal medya hayatımızın göbeğinde

Sosyal medya hayatımızın göbeğinde

Yoksa uluorta rezil olduğunuz için hayatınızın sonu mu? Nasıl düşünürseniz düşünün sosyal medyanın özel hayatımızı, evlilikleri bile etkilediği net bir şekilde ortada...

 

can.sisman@milliyet.com.tr

Bu makaleye ifade bırak