Aslı Enver ilk kez konuştu: Barışma, evliliğe gider mi?

Aslı Enver barışmayı doğruladı, Murat Boz'la tekrar birlikte oldukları netleşti. Herkesin kafasındaki tek soru olan "evlenecekler mi" sorusuna da üstü kapalı bir cevap iliştirdi. Enver-Boz cephesinde neler oluyor?

Aslı Enver ilk kez konuştu: Barışma, evliliğe gider mi?

Böyle gündemleri seviyoruz

Böyle gündemleri seviyoruz

Magazini sevdiğimiz bir gerçek. Bu magazin sevgimizin arkasında yatan 'konu komşudan haberdar olma isteği' ise bu sevgiden daha da gerçek. Üst komşunun, yan binanın, köşedeki bakkalın maceraları ve aile içi çatışmaları fena halde ilgi çekici geliyor hepimize. Mahalle gündemini konuşmak için erkekler berbere ve kıraathanelere, kadınlar ise birbirlerinin evlerine ve kuaförlere gidiyor.
 

Hep çalıştığımız yerden çıkıyor

Hep çalıştığımız yerden çıkıyor

Bu gündem maddelerini bize sağlayan herkese de dikkatle bakıyoruz. Özellikle ünlülerin hayatı, bizim için müthiş bir önem arz ediyor sanki. Evlilikleri, ayrılıkları, boşanmaları, ilişkileri, aile hayatları, servetleri... Hepsi bizim için tartışılacak birer konu. 

Murat Boz gibi popüler bir müzisyen ve Aslı Enver gibi ünlü bir oyuncunun ilişkisi de hepimiz için dikkat çekici bir konuydu. İyi günleri de kötü günleri de ilgiyle karşılandı.

İlişki Durumu Karışık

İlişki Durumu Karışık

Nitekim, Murat Boz ve Aslı Enver'in ilişkisinde konuşulup tartışılacak pek çok şey yaşandı, magazine ilgi duyan herkes için. İlgi gördü, dikkat çekti ve gözlerden bir an olsun uzak tutamadık onları. 

Tatsız ayrılık sonrası

Tatsız ayrılık sonrası

Üzücü bir ayrılık dönemi yaşadılar. Ayrı kaldıkları süre boyunca da magazin tartışmalarının ana konularından oldular. Herkes, durum ne olursa olsun onları tartışmaya devam etti: Bir araya gelecekler miydi, barışsalar nasıl olurdu, ama yani şimdi Murat da öyle mi yapmalıydı, inat mı ediyorlardı, ne oluyordu, ay yakışıyorlardı...


 

Bu tartışmalar bitmedi ama sonuçta çoğunluğun istediği oldu dostlar.

Tekrar bir aradalar

Tekrar bir aradalar

Geçtiğimiz günlerde çıkan "Tekrar bir aradalar" söylentilerinden sonra, Aslı Enver ve Murat Boz'un barıştığını sonunda birinci ağızdan, Aslı Hanım'dan duyabildik.

Kendisi bir mekan çıkışında gazetecilerin "Murat Boz ile barıştığınız doğru mu?" sorusunu "Evet, barıştık" diyerek cevaplamış.

Şimdi ne olacak?

Şimdi ne olacak?

Daha sonra gazeteciler "Peki evlilik düşünüyor musunuz?" diye sorduğunda ise Aslı Enver net bir şekilde bu soruya cevap vermeyeceğini "Özel hayatla ilgili soruları cevaplamıyorum" diyerek açıklamış.

Buradan bir evlilik doğar mı?

Buradan bir evlilik doğar mı?

Birbirini tamamlayan bir çift imajını uzun zamandır veren Enver-Boz ikilisinin bu noktadan evliliğe gidip gitmeyeceğini göreceğiz. Dedikodu kazanlarının kaynamaktan helak olup artık taşmaya başladığı günümüz ortamında ilişkileri bu dedikodulardan etkilenir mi, etkilenirse ne kadar ve ne yönde etkilenir; önce bunları görmek gerek.

Belki de evlilik bahsini açmak için çift adına henüz çok erkendir ve aşmaları gereken belli başlı konular vardır...


andac.uzel@demirorenmedya.com
twitter.com/andacuzel


 

Bu makaleye ifade bırak