Bir Erşan Kuneri hikâyesi: 4 sevgililik hayat

G.O.R.A.’nın en iyi sahnelerinden birisi de Erşan Kuneri’nin yer aldığı anlardı. Telefonda anlatırken “Aşçı, uşak, bahçıvan, şoför hepsi… Aşçı bahçıvana, bahçıvan şoföre, şoför uşağa, sonra hepsi uşağa…” söylediği sözler ABD’de adeta gerçek oldu. Florida’da yaşayan bir kadın herkesi şaşırttı.

Bir Erşan Kuneri hikâyesi: 4 sevgililik hayat

Bir kalbe kaç kişi sığar?

Bir kalbe kaç kişi sığar?

Yıllar önce Yıldız Tilbe “İki kadın bir adam” diye bir şarkı yapmıştı. Gerçi anlatacağım hikaye biraz farklı ama nedense bu şarkı aklıma geldi bir anda. Florida’da yaşayan Tory Ojeda’nın aşk, sevgi, şehvete bakış açısı biraz farklı. O bir Poliamori

Poliamori nedir?

Poliamori nedir?

Poliamori kısaca açıklayacak olursak aynı anda birden fazla kişiye âşık olmaktır. Kumalık gibi bir şey ama sadece erkek için değil kadın için de geçerli bu durum. İşte Tory Ojeda onlardan birisi…

4 sevgilisi var

4 sevgilisi var

20 yaşındaki Tory Ojeda, Florida’da yaşıyor. 4 sevgilisi var… Evet, yanlış duymadınız tam 4 sevgilisi var. “Biz bir tane bulamıyoruz millet dördünü idare ediyor” demeyin onun durumu çok farklı.

Hepsinin haberi var

Hepsinin haberi var

Poliamori olan Tory Ojeda’nın sevgililerinin hepsinin birbirinden haberi var. Yani teknik açıdan ortada bir aldatma söz konusu olmuyor. Kendisinin ilişkiye bakış açısının böyle bir şey olduğunu bilen sevgilileri onu bu haliyle seviyorlar.

Bir anda sevgili enflasyonu

Bir anda sevgili enflasyonu

18 yaşındaki Marc ile lisede tanışan Tory bu ilişkiye iki ay sonra 23 yaşındaki Travis’i katmış. Dayanamamış ve 22 yaşındaki Ethan’ı hayatına dahil etmiş. Son olarak da 22 yaşındaki Chris ilişkinin okey masasını oluşturmuş. Tory de adeta masanın yancısı gibi olmuş. Canı kimi isterse ona oralet ısmarlatıyor.

Tatilde hamile kaldı

Tatilde hamile kaldı

Tory, Chris ile çıktıkları tatilde hamile kalmış. Biyolojik babası haliyle Chris ama aralarındaki ilişki anlayışı nedeniyle çocuk aslında 4 erkeğin de sayılıyor. Hepsinin çocuk üzerindeki hakları eşit.

"Babana sor" derse

"Babana sor" derse

Çocuk büyüyünce annesinden bir şey isterse o da ‘babana sor derse’ ne olacak? Offf çok yorucu bir ilişki türüymüş bu. Hangi babaya soracak bu çocuk? Hadi sordu, adam izin verdi, biri vermedi o izni o zaman ne olacak? Hadi buyurun...

Üstüne sevgili ister mi?

Üstüne sevgili ister mi?

Burada herkesin aklına şu geliyor; “İyi hoş da yarın öbür gün erkeklerden biri ‘Bu da benim sevgilim, kuma getirdim’ dese Tory ne diyecek?” Benim aklıma geldi ne yalan söyleyeyim çünkü olay çok çetrefilli.

Normal karşıladı

Normal karşıladı

Tory Ojeda’ya bu soru sorulduğunda oldukça normal karşılıyor. "Ne olacak. Ona göre plan yaparız ve hayatımızı yaşarız” diyor.

Chris de durumdan memnun

Chris de durumdan memnun

Yaşanan ilişkiyi ve doğacak çocuğun durumu, bebeğin biyolojik babası Chris’e sorulduğunda durumdan memnun olduğunu ama ona diğer insanların yadırgayıcı gözle baktığını söylüyor. Nasıl bakılmasın ki…

"Aramızda kıskançlık yok"

"Aramızda kıskançlık yok"

Ethan ise aralarında kıskançlık olmadığını söylüyor ve şu sözleri ekliyor, "Bununla baş etmenin çok fazla yolu var. Temek olarak birbirimizle konuşmayı deniyoruz. Tabii ki minik kıskançlık anları oluyor ama konuşarak çözüyoruz."

selcuk.bulut@milliyet.com.tr

Bu makaleye ifade bırak