Justin Bieber'ın sorunu şımarıklıktan değilmiş; Lyme teşhisi konuldu!

Uzun zamandır sürekli bitkin, yorgun, paspal halinde gözüken Justin Bieber çok eleştirilere maruz kaldı. Yerden yere vuruldu hatta. Magazine mutsuz, cildinin kötü durumu ve sürekli Hailey Baldwin'e sarılıp ağlarken görüntülenmesi çoğu kişinin ‘uyuşturucu’ kullanıyor yorumu yapmasına neden olmuştu. Ama Justin Bieber geçenlerde yaptığı röportajında hastalığını açıkladı… Sebebi Lyme’mış.

Justin Bieber'ın sorunu şımarıklıktan değilmiş; Lyme teşhisi konuldu!

'Nefis' şarkı olmuş

'Nefis' şarkı olmuş

5 yıl ardından ‘Yummy’ adlı şarkısıyla geri dönüş yaptı. Ama bu geri dönüş hayranlarını hatta ondan hoşlanmayanları bile üzdü. 1 hafta da şarkısı şimdiden 57 milyon dinlendi…

Selena'yı mı özlemişti?

Selena'yı mı özlemişti?

Geçen senelerde herkes giyim kuşamından, sürekli ağlayıp zırlamasına kadar her şeyini eleştirmiştik hatırlarsanız. ‘Evlendin daha ne istiyorsun, ne oldu Selena’yı mı özledin, senin derdin ne derdin’ diye aşırı yükselmişiz çocuğa resmen.

Uyuşturucu kullanıyor!

Uyuşturucu kullanıyor!

Meğer çocukcağız uzun zamandır içinde bulunduğu ruhsal bunalımların sebebi Lyme hastalığıymış. İnsanlar sürekli ‘Uyuşturucu kullanıyor’ ya da ‘Çok kötü görünüyor’ gibi şeyler söylüyordu. Ama bu bunalımın tek sebebi hastalığıymış.

Ölümcül hastalık...

Ölümcül hastalık...

Hastalık hakkında biraz araştırdım da parazitle bulaşan, bakterisel ve tedavi edilmezse öldüren bir hastalıkmış. Sürekli halsizlik, ağrı, ateş, şişmiş lenfler, yorgunluk, kısacası tüm hayatı etkileyip insanı süründüren bir hastalıkmış.

Benim hasta olduğumu fark etmediler

Benim hasta olduğumu fark etmediler

‘Yorumlar yapanlar benim hasta olduğumu fark etmedi’ demiş.  Farketmemesi çok normal ben çoğu kişinin bu hastalığı ilk defa duyduğuna eminim. Çok ciddi bir hastalıkmış ve cildini, beyin fonksiyonlarını, enerjisine varana kadar ve genel olarak sağlığını olumsuz etkiliyormuş.

Belgesel için hazırlanıyor

Belgesel için hazırlanıyor

Hastalığı sırasında yaşadığı zorlukları da YouTube kanalında belgesel şeklinde anlatacakmış. Bana biraz acıtasyon geldi...

Biraz şov bence

Biraz şov bence

Ya kusura bakmayın ama hastalığı da şova dönüştürmeyin. Yani tamam hastalığa laf edilmez, acil şifalar diliyoruz da bunu da biraz ekmeğini yiyecekmiş gibi geliyor.

Bu makaleye ifade bırak