İkizler Burcunda Yeni Ay!

3 Haziran 2019 13:02 de İkizler burcunda Bir Yeni Ay gerçekleşecek.

Yeni Ay Anlamı;

Yeni bir ay bir döngünün sonunu ve yeni bir 28 günlük döngünün başlangıcını temsil eder

Ay canlandırıcı bir enerji verir. Bu yüzden yeni bir başlangıç yapmak, yeni bir sayfa açmak veya yeni bir proje başlatmak için mükemmel bir zaman. Ayrıca ilerlemenin yeni ve yaratıcı yollarını ararken eski alışkanlıkları, davranışları ve inançları sorgulayabilirsiniz.

Bu güçlü İkizler enerjisi ile yaşamımızda önemli değişiklikler yapma şansımız var.

Yeni ay mesajı: Geçmişinizden bir şey size musallat olmak için geri gelmiş olabilir. Dikkat!

İkizler'de Ay, değişime ihtiyaç duymakla kendini gösterir.

Bugünlerde daha konuşkan olabilir ve kendinizi daha kolay ifade edebilirsiniz

İkizler yeni ayında etkilenen organlar:

Omuzlar, kollar, eller, solunum sistemi, akciğerler, sinir bağlantıları, kan kılcal damarları (değişim sistemi).

Bu organlar artık daha hassastır, bu yüzden onlara daha fazla özen göstermek gerekir.

Bu şanslı yeni bir ay çünkü boğa gözündeki sabit yıldız Aldebaran'a yakın. Yeni bir ay, cesur yeni başlangıçlar için iyi bir zaman ile iyi çalışan büyük enerji ve cesaret verir. Aldebaran, iş dünyasında ve savaşta başarı getirir, ama aynı zamanda düşmanlardan yüksek endişe ve tehlikeye neden olur.

12 ° İkizler etrafındaki diğer yıldızlar, bir ihtiyat ve uyanıklık duygusu ve belki de düşmanlara karşı bir miktar koruma sağlar.

İyi talih, bu yeni ayın zamanında gezegensel yönlerden de gelir. Bu, özellikle aşık olmak ve para kazanmak için iyi bir ay evresidir. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürürsünüz ama yıldızlar gibi gezegenler de iyimser ya da aşırı çekingen olmaya karşı uyarıyorlar.

Bu yüzden aldatma riski konusunda gerçekçi olun ve dolandırıcılık. Yatırımlar için borç para almak konusunda da dikkatli olun ve gerçek olamayacak kadar iyi görünen tekliflerden şüphelenin.

3 Haziran'daki yeni ayın etkileri, 2 Temmuz güneş tutulması ile dört hafta kadar sürüyor. Yeni bir başlangıç yapmak ve yeni projelere başlamak için en iyi zaman bu yeni ayın ilk iki haftasında. Ay'ın bu cilalanma evresi, 3 Haziran - 17 Haziran Dolunay arası sürer.

Bu yeni ay da kullanılması önerilen taş yeşim taşı!

Herhangi bir olumsuzluk veya uyumsuzluğu emecektir. Olumsuzluğu pozitif enerjiye dönüştürerek refahınız üzerinde mükemmel bir etkiye izin verir.

Titreşimi, başkalarına duyulan güven eksikliğini gidermeye yardımcı oluyor. Enerjisi, Hayal kırıklığını azaltır ve güçlü ve zayıf yönlerini görmenize yardımcı olur.

“ Yüksek besleyici ”olarak bilinen bu değerli taş, sağlık, zindelik ve zihinsel berraklığın sembolüdür. Stres, depresyon ve olumsuz düşünceye karşı koruduğu söylenir. Bu taşın zihinsel durumunuzu düzeltmek ve dengelemek için bir temizleyici gibi davrandığı bilinir.

Herhangi bir negatif enerjiyi uzaklaştırarak; Sizi hayatınızı pozitif enerjilerle dolduracak ve ayrıca dengelemenize yardımcı olacaktır.

Okunabilecek Esmalar:

Ya Semi (180)

Ya Azim (1020)

Ya malikül Mülk (212)

Nur Demir

Sevgiler tüüm kalbimden:)

instagram.com/nrlblog/

You tube da Nur Demir

http://nrlstyle.blogspot.com.tr/

https://www.facebook.com/NrlStyle/

  • Kaynaklar:
  • https://mooncalendar.astro-seek.com/moon-phase-day-3-june-2019
  • https://astrologyking.com/new-moon-3-june-2019-bullseye/
  • https://darkstarastrology.com/new-moon-june-2019