Geri Dön

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edecek hediye fikirleri

Yeni yılda iPhone/iPad’de hazırlayacağınız birbirinden eğlenceği yılbaşı kartlarıyla sevdiklerinizi şaşırtın. Aileniz için son dakikada bir yılbaşı kartı hazırlamak sevdiğiniz tüm Apple ürünleriyle çok kolay.

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edecek hediye fikirleri

iPhone ile mükemmel fotoğrafı çekebilir, son halini Fotoğraflar’da düzenleyebilir ve iPad ile harika üçüncü taraf uygulamalarını kullanarak eşsiz bir kart hazırlayıp ailenize ve arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Bunun için App Store’daki birbirinden renkli uygulamalara bir göz atın!

Felt: Felt, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize el yazısıyla hazırladığınız gerçek kartlar ve fotoğraflar göndermenin en kaliteli ve en kişiye özel yolu. Üstelik hepsini iPhone’unuzdan yapabilirsiniz.

Ink: Mağazaya gitmek zorunda kalmadan, iPhone’unuzdan benzersiz yılbaşı kartları hazırlayıp gönderin.

Touchnote: iPhone’unuzu kullanarak kişiselleştirilmiş kartpostallar oluşturun ve gönderin.

Fotoğraflarınıza Yılbaşı Ruhu Katacak bazı Uygulamalar

Enlight: Enlight’ın güçlü araç setiyle fotoğraflarınızı iyileştirin, ayarlayın ve süsleyin.

Camera +: Her çekiminizde kusursuz sonuçlar almak için, Camera +’ın mükemmel manuel çekim kontrolleri, onlarca filtre, çerçeve ve kesme seçeneği sayesinde kolayca profesyonel görünen fotoğraflar yaratın.

ProCamera: Profesyonel iOS fotoğrafçılığının altın standardı ProCamera, yeni başlayanlar için son derece kullanıcı dostu bir arayüzün yanı sıra uzmanlara yönelik, DSLR’ye benzer etkileyici kontrol seçenekleri de sunuyor.

VSCO: Mobil aygıtlar için benzersiz hazır ayarlarımız ve gelişmiş kamera kontrollerimizle çektiğiniz görüntüleri düzenleyin.

Moldiv: Tek bir çerçeveye 16 adede kadar fotoğraf ekleyerek mükemmel kolajı hazırlayın. İsterseniz, fotoğraflarınızı bir dergi, poster veya temalı albüm gibi kolajlayarak aile fotoğraflarınıza kişisel bir dokunuş ekleyebilirsiniz.

Yılbaşında evde olamayacaksanız Kutlama mesajlarını Memoji ile gönderin. Sevdiklerinize onları düşündüğünüzü söylediğiniz kişisel ve etkileyici bir mesaj iletmek için iPhone’da* bir Memoji videosu hazırlayın. Memojiler aile grup Mesajlarını kesinlikle canlandıracak. Ayrıca, Grup FaceTime’da da harika çalışıyorlar. Yakındaki ve uzaktaki sevdiklerinizle iPhone aracılığıyla bağlantıda kalın. 4K çözünürlüğe sahip bir yılbaşı kutlama videosu çekin veya aile grubunuzdaki Mesajların tüm sezon boyunca susmaması için TrueDepth kamerayı kullanarak kişisel bir Memoji kaydedin.

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edecek hediye fikirleri

* Memoji ve Animoji özellikleri sadece iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR modelleri ile kullanılabilir.


Yılbaşı anılarınız, Fotoğraflar arşivinde kaybolmaları için değil, her zaman sevgiyle bakmanız için var. iPhone ve iPad’de ücretsiz olarak bulunan Apple’ın Clips uygulaması ile sevdiğiniz tüm yılbaşı video kliplerinizi ve fotoğraflarınızı, iMessage veya istediğiniz bir sosyal ağ üzerinden aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz ölümsüz video içeriklerine dönüştürebilirsiniz. Clips sayesinde kolayca yılbaşı video mesajları ve parti slayt gösterileri hazırlayabilir, hatta kullanıcının sesinden otomatik animasyonlar oluşturan Canlı Başlıklar gibi özellikler ve iPhone X kullanarak çekilen 360 derecelik Selfie Ortamları ile küçük yılbaşı filmleri hazırlayabilirsiniz.

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edecek hediye fikirleri

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edecek hediye fikirleri

Kararları erteleyenler. Yaklaşık bir yıl önce aldığınız o kararları yerine getirmek için hâlâ biraz vaktiniz var. Apple Watch antrenmanlarınızı düzenli yapmanızı sağlayarak bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olurken, Nefes uygulaması ise yılbaşı karmaşasında sakin kalmanızı sağlıyor. Nike Training Club gibi uygulamalar, yalnızca Apple Watch ve AirPods’u kullanarak yapabileceğiniz daha fazla antrenman seçeneği sunuyor.

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edecek hediye fikirleri


Sevdiklerinizle daha yakın iletişimde kalmak istiyorsanız yeniden tasarlanan Apple Watch Series 4 tam size göre bir seçenek. Fitness tutkunlarından kalp sağlığını yakından takip etmek isteyenlere kadar herkese yönelik özellikleriyle her yaş için mükemmel bir hediye. Walkie-Talkie sayesinde Apple Watch ile iletişim her zamankinden daha iyi. Aktivite Paylaşımı yarışmaları, otomatik antrenman algılama, yeni Yoga ve Doğa Yürüyüşü antrenman türleri, sert düşüşleri algılama becerisi ve müşterilerin bileklerinden ECG ölçümü yapabilmesini sağlayan yeni ECG uygulaması gibi yeniliklerle fitness özellikleri bir üst düzeye taşınıyor.

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edecek hediye fikirleri

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edecek hediye fikirleri

Son dakika hediyeleri

Ağacın altına bir hediye koymak için yalnızca birkaç gün kalmışken, en son çıkan (PRODUCT)RED** Spor Loop Apple Watch kayışı ise mükemmel bir tercih.

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edecek hediye fikirleri

** Her (PRODUCT)RED satışında, ödemiş olduğunuz ücretin bir bölümü Afrika’da AIDS ile mücadele eden Global Fund’a aktarılır.

Apple’ın en uygun fiyatlı ve güçlü 9.7 inç iPad’ini hediye edin. Şimdi Apple Pencil ile çalışan yeni 9.7 inç iPad, fikirleri çizerek hayata geçirmekten el yazısıyla alınmış notlara ve ekran görüntülerini işaretlemeye kadar birçok özellikle kullanıcılara her an daha yaratıcı ve üretken olma imkanı tanıyor. Gümüş, uzay grisi ve yeni altın renk seçenekleriyle sunulan Wi-Fi ve Wi-Fi+Cellular modellerinden birini tercih edin.

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edecek hediye fikirleri

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edecek hediye fikirleri

Bildiğiniz ve sevdiğiniz MacBook Air tamamen yeniden tasarlandı ve şimdi her zamankinden daha iyi. Göz alıcı Retina ekran, Touch ID, tüm gün süren pil ömrü ve altın, gümüş ve uzay grisi olmak üzere üç renk seçeneğine sahip daha kolay taşınabilir tasarımıyla, yaptığınız her şey için her yere götürebileceğiniz bir dizüstü bilgisayar.

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edecek hediye fikirleri

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edecek hediye fikirleri


Apple TV 4K; etkileyici 4K HDR görüntüler ve Dolby Atmos sesler sayesinde evde en yüksek kaliteli sinema deneyimini sunuyor. Yüzlerce 4K HDR yapımı HD olanlarla aynı fiyata sunan iTunes, dünyanın en geniş Dolby Atmos destekli film koleksiyonuna sahip. Dünya genelinde 200’ün üzerinde yapım şimdi Dolby Atmos sesleri ücretsiz olarak içeriyor. Netflix ve Vudu gibi diğer hizmetlerdeki Atmos içeriklerle birlikte, Apple TV 4K’nın koleksiyonu tamamen rakipsiz.

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edecek hediye fikirleri

Aromaterapinin faydaları nelerdir?Aromaterapi ruh sağlığına iyi geliyor mu? Ofis ortamında hangi uçucu yağlar kullanılabilir? Alerji sorunu olanlar hangi uçucu yağları kullanabilir? Aromaterapist Aslı San Bilgin aromaterapinin faydaları hakkında bilgiler verdi.
Astroloji
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
SAKA (KOVA)
BALIK
Bugün

Bilemediğiniz konularla ilgili içsel süreçler yaşayacağınız bir gündesiniz. Elinizde olmayan nedenlerden kayıp yaşayabilirsiniz. Fikir düzeyinde tartışmalara girebilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın. Öğleden sonraki zamanlarda kadın arkadaşlarınızın konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Gelecek beklentilerinizle ilgili gelişmeler olabilir.  Hedefinize ulaşmak için çaba içinde olabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha hızlı ilerleyeceğiniz zamanlar var. Sorumluluklarınız yönünde alternatif planlar yapabilirsiniz. İlerleyen saatlerde kadın yöneticilerinizle ilgili konulara yönlenebilirsiniz.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

İş hayatınızda en iyisini yapmak için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi heyecanlı hissedebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle fikirsel düzeyde tartışma içinde olabilirsiniz. Gün içinde annenizle ilgili konuları ihmal etmemeye çalışın. Öğleden sonraki zamanlar imaj değişikliği için uygun olabilir.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Yeni ufuklara açılmak için aksiyon alacağınız bir gündesiniz. Öğrenmek ve yaşadığınız olayları anlamak için heyecan duyabilirsiniz. Çevrenizdekilerle olan iletişiminiz zaman zaman gerginliğe neden olabilir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. İlerleyen saatlerde eşinizle zaman geçirmek size iyi gelecektir.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Korku ve endişe duyduğunuz konularla ilgili tartışmalara girebilirsiniz. Ortaklı konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. Para konularda dikkatli olmanız gerekebilir. Gelecek beklentilerinizle ilgili konulara zaman ayırabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda kadın arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde daha hayalci olabilirsiniz.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Karşınızdakilere vereceğiniz tepkilere dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Özellikle hareketli zamanlarda heyecanlı iletişim nedeniyle gerginlikler yaşayabilirsiniz. İlerleyen saatlerde imaj değişikliği için uygun zamanlar var. Kadın arkadaşlarınızla zaman geçirmek size keyif verecektir.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

İş hayatınızdaki sorumluluklar gündeminizi etkileyebilir. Uğraştığınız işlerde en iyisini yapmak için çabalayacağınız bir gündesiniz. Çalışma arkadaşlarınızda fikirsel düzeyde tartışmalar yaşanabilir. Sosyal sorumluluk projelerinde çalışmak için hevesli olabilirsiniz. İlerleyen saatlerde keyif aldığınız şeyler için alışveriş yapabilirsiniz.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Kendinizi ifade edeceğiniz işlere yoğunlaşabilirsiniz. Uğraştığınız konularda risk alabilirsiniz. İşlerinizde başarılı olmak için alternatif planlar yapmak faydalı olabilir. Gün içinde hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınıza zaman ayırmak size iyi gelecektir.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Ailenizde geçmiş konular gündeme gelebilir. Evle ilgili konularla iletişimden kaynaklı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Güven aradığınız durumlara çekilebilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinlemelisiniz. İlerleyen saatlerde eşinizle birlikte keyif aldığınız şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Hareketli bir gündem içindesiniz. Gün içinde eğitimler düzenleyebilirsiniz. Konuşma ve yazışmanın bol olduğu zamanlar var. Fikir düzeyinde aksiyon almak isteyebilirsiniz. Bu durum tartışmalara yol açabilir. Aldığınız kararları yazılı hale getirmeyi unutmayın. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Maddi kaynaklı konular gündeminizi oluşturabilir. Kişisel yeteneklerinizi işinize taşıyabilirsiniz. Hayatınızda başkalarından alacağınız destekle ilerlemenizin daha rahat olacağı zamanlar var. Gelecek yönünde yeni kararlar alabilirsiniz. İletişimden kaynaklı sürtüşmelere dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde keyif alacağınız konulara yönlenebilirsiniz.Devamını Oku

Devamını Oku
Bugün

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizde niyetlerinizi ortaya koyup aksiyon almayı bekleyeceğiniz bir gündesiniz. Sağlığınıza ve bedene ait konulara dikkat etmenizde fayda var. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz konularda tartışmacı tarafınızı ortaya koymamaya çalışın.Devamını Oku

Devamını Oku
Hafta Hafta Gebelik

Gebeliğinizin kaçıncı haftasındasınız?

Günün Yazıları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber