Prens Harry'ye iş aratan dünya bize ne yapmaz

Duyduğumuza mı inanalım gördüğümüze mi bilemedim. Neyse ki bunu hem görüp hem duyduk. O zaman duyduk duymadık demeyin. Sussex Dükü Prens Harry,  Meghan Markle için iş arıyormuş. Üstüne üstük bir fast food zinciri de bu durumla dalga geçmiş. Detaylar aşağıda. ;)

Prens Harry'ye iş aratan dünya bize ne yapmaz

Günaydın, gittik biz!

Günaydın, gittik biz!

Çok değil kısa bir süre önce Sussex Dükü Prens Harry ve eşi düşes Meghan Markle İngiltere Kraliyet Ailesi’ndeki üst düzey görevlerinden feragat ettiklerini ve ekonomik olarak bağımsızlıklarını açıklamışlardı.

Magazin gündemini neşelendiren aykırı çift olmak

Magazin gündemini neşelendiren aykırı çift olmak

Tüm medyayı şoke eden bu açıklamadan sonra farklı teoriler ortaya atıldı. Biliyorsunuz ki Prens Harry ve Meghan Markle zaten uzun bir süredir çok da kraliyet ailesinin geleneklerini yerine getirmiyorlardı ve sık sık karşı çıkmalarıyla biliniyorlardı.

Feragat mı Kovulma mı?

Feragat mı Kovulma mı?

Bu kadar haber çıkmış ve huzursuzluklar artmışken söylentiler de Prens Harry’nin ve Meghan Markle’ın aslında kraliyet ailesindeki üst düzey görevlerinden feragat etmedikleri ve kovuldukları yönünde oldu.

Disney CEO'sunu şaşırtan teklif geldi

Disney CEO'sunu şaşırtan teklif geldi

Kovuldular mı kendi istekleriyle mi ayrıldılar diye tartışıladursun yeni bir video ile gündemde uzun süre kalacaklar gibi görünüyor.
Çünkü Aslan Kral animasyon filminin galasında çekilen görüntülerde, Prens Harry’nin Disney’in CEO’su Bob Iger’la olan bir diyaloğunda eşinin seslendirme işi ile ilgilendiğinden bahsediyor. Disney’in CEO’su Bob Iger ise şaşkınlığını gizleyemediği yüz ifadesi ile denemekten keyif alacağını söylüyor.

Sevgili Dükler bizde her zaman taç var!

Sevgili Dükler bizde her zaman taç var!

Buraya kadar her şey zaten enteresan ilerliyor ama bir fast food markasının son noktayı koyması ile işler iyice gülünç hale geliyor. Prens Harry ve Bob Iger videosunun yayınlanmasının ardından bir iş ilanı yayınlayan fast food markası şöyle diyor:  ‘Sevgili Dükler, iş arıyorsanız bize gelin. Bizde her zaman taç var.’

Düşes olmak bile fayda etmez bazen

Düşes olmak bile fayda etmez bazen

Bu ilandan sonra Sarayın aykırı çifti Harry ve Meghan pişman olmuş mudur bilinmez. Belki görmemişlerdir bile, gerçi bu biraz imkansız olsa da gündemde olmayı seven çift belki de bu rüzgarı arkalarına alırlar. Hey gidi hey Prens Harry’e iş aratan dünya bize neler yapmaz diye de düşünmüyor değilim tabi.

Bu makaleye ifade bırak