Geri Dön

Yonca Evcimik'in çimen pozuna beğeni yağdı

Yılların es geçtiği şarkıcı Yonca Evcimik, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla hayranlarının beğenisini kazanıyor. Şarkıcı, beyaz elbisesiyle çimlerin üstüne uzandığı fotoğrafıyla sosyal medyanın gündemine geldi.

Yonca Evcimik'in çimen pozuna beğeni yağdı

Yonca Evcimik, paylaştığı yeni fotoğrafıyla yıllara meydan okuduğunu gözler önüne serdi. 57 yaşındaki Yonca Evcimik'in çimen pozuna hayranları övgü dolu yorumlar yaptı.

Yaptığı şarkılar dışında 'Çılgın Bediş' dizisindeki performansıyla da hafızalara kazınan Yonca Evcimik, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Yonca Evcimik, Instagram hesabında yaptığı iddialı paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Yonca Evcimikin çimen pozuna beğeni yağdı

Ünlü oyuncunun takipçileri, paylaşıma yoğun ilgi göstererek Yonca Evcimik'e övgü yağdırdı. Birçok sosyal medya kullanıcısı gibi paylaşıma kayıtsız kalamayan oyuncu Gonca Vuslateri ise "Vallahi ürün gibi yerleşmiş çimenlere" yorumunu yaptı. 

 

Hakan Ural canlı yayında duygusal anlar yaşadıTürkiye’nin birçok şehrinde orman yangını çıktı. Herkes gelen bu felaket haberleriyle sarsıldı. Siyaset bilimcisi, yazar Süleyman Seyfi Öğün’ün konuyla ilgili kendisine yolladığı mesajı okuyan Hakan Ural, canlı yayında güçlükle konuşabildi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet