Geri Dön

Selanik yakınlarında garip keşif! Google Earth'ten buldu...

Kısa bir süre önce harici uygulama kurulumunu terk ederek tarayıcı üzerinden hizmet vermeye başlayan Google Earth, tuhaf keşiflerin yapıldığı bir servis olmaya devam ediyor. Bir kullanıcısı, Yunanistan dolaylarını incelediğinde internette oldukça tartışılan keşfe imza attı.

Selanik yakınlarında garip keşif! Google Earth'ten buldu...

Yunanistan’ın Selanik kentine bağlı olan Michanina bölgesi sahillerinde, Google Earth uydularına yansımış tuhaf bir cisim keşfedildi. Söz konusu cisim, görünüşü itibariyle popüler UFO formlarını andırsa da suyun altında bulunuyor.

İç içe geçmiş dairelerden oluşan yapısıyla dikkat çeken cismin ne olduğuna dair henüz bir açıklama yapılmadı. Sadece kullanıcının Disclose.tv adresinde yayınladığı bir video söz konusu.

Cismin Google Earth verilerine göre yaklaşık olarak 60 metre olduğu düşünülüyor. Komplo teorisyenleri, Unidentified Flying Object (Tanımlanayan Uçan Nesne) anlamına gelen UFO adından etkilenerek, bu tür su altı cisimlerine Unidentified Sea Object (Tanımlanamayan Deniz Nesnesi) yani USO adını verdiler.

Kaynak: Webtekno / Şahin Kılınç

Kocaeli'nde kaybolan doktorun son görüntüleri ortaya çıktıKocaeli’de 2 gündür kendisinden haber alınamayan doktorun, evinden çıktıktan sonra marketten alışveriş yaptığı anların güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Bölgede yapılan arama çalışmaları ise sonlandırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet