Geri Dön

Sıra dışı bir restoran! Göğüsü büyük olan kadınlara...

Çin'de bir restoran kadın müşterilerin giydiği iç çamaşırının bedenine bakarak indirim uygulaması yapıyor. Uygulamaya göre restorana gelen kadınlardan göğüsleri  daha büyük olan daha çok indirim alıyor.

Sıra dışı bir restoran! Göğüsü büyük olan kadınlara...

Çin'in Hangzhou eyaletindki bir restoranın camında asılı olan bir poster geçen herkesin dikkatini çekti. Posterde farklı göğüs ölçülerine sahip kadınlar ve fiyatlar resmedilmişti. Sebebi ise restoranın başlattığı kampanya.

BBC'de yer alan habere göre buraya gelen kadın müşteriler göğüs ölçülerine göre inidirim alıyor. Kadınların giydiği sütyenin ölçüleri ise kıstas alınıyor. Buna göre göğüsleri büyük olan kadın daha çok inirimin sahibi oluyor.

Garip uygulama aslında Çin'de bir ilk değil. 2015 yılında Henan'da bir restoran iyi görünümlü müşterilerine inirirm yapmış, Chongqing'te bir başka restoransa şiman erkek ve zayıf kadın müşterilerine indirim yapmıştı.

Bir köyü ayağa kaldıran taciz iddiasıIsparta'da, bir işletmecinin çalışanına tacizde bulunduğu iddiası üzerine toplanan köylüler, işletmenin bulunduğu alanda bir araya geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet