Geri Dön
DünyaSon dakika... Çöken Facebook hizmetleri yeniden açıldı! Son bir ayda ikinci...

Son dakika... Çöken Facebook hizmetleri yeniden açıldı! Son bir ayda ikinci...

Gelen son dakika haberine göre, Facebook, Instagram ve Facebook Messenger, dünya çapında erişim sorunları yaşadı. Bu, son bir ayda Facebook'un sahip olduğu hizmetlerde yaşanan ikinci çöküş.

Son dakika... Çöken Facebook hizmetleri yeniden açıldı! Son bir ayda ikinci...

Facebook, Instagram ve Facebook Messenger, birkaç saat boyunca dünya çapında kullanıcıları rahatsız eden erişim sorunları yaşadı.

Erişim sorunları milyonlarca kullanıcıyı etkilerken bazıları hiç erişim sağlayamadı. Kimi kullanıcılar hesaplarına erişebildi ancak Haber Kaynağını yenileyemedi.

Çöken bütün Facebook hizmetlerine erişim bir süre sonra yeniden sağlandı.

Bu, Facebook'un sahip olduğu tüm hizmetlerin, 19 Mart'tan sonraki ikinci çöküşü. 

 

İran uyruklu mimar kadını dakikalarca darbettiSosyal medyada bir kullanıcı, annesi ve kendisinin 2 yıldır şiddete ve tehdite maruz kaldığını öne sürüp, darp görüntüleri paylaştı. Görüntülerde bir kadını tokat ve tekmelerle darp eden saldırganın, "Seni öldürsem de ben ceza yemem. Haberin olsun. Alacağım ceza en fazla 3-5 ay. Her şeyi göze alıyorum" sözleri dikkat çekti. Adana Valiliği, sosyal medyada yer alan görüntülerde şiddete uğrayan kadın hakkında "Önleyici tedbir kararı" uygulandığını, gözaltına alınan eşinin çıkarıldığı adli mercilerce tutuklandığını bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet