Facebook

Facebook

Son dakika facebook haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan facebook gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan facebook haber sayfamızda...

Facebook

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 18.642 facebook haberi bulunmuştur.
Suudi güzelin yarışma yalanı!
Suudi güzelin yarışma yalanı! Suudi Arabistanlı model Rumy, Kainat Güzeli yarışmasında ülkesini temsil ederek bir ilki gerçekleştireceğini açıklamıştı. Ancak Rumy’nin yalan söylediği ortaya çıktı.
13.04.2024 Cadde
'Şeytani canavar' eşinin cesedini 224 parçaya bölüp, nehre attı!
'Şeytani canavar' eşinin cesedini 224 parçaya bölüp, nehre attı! Sırra kadem basan zavallı kadın için evde arama yapılırken polislere, 'yatağın altında saklanabiliyor olabileceğini' söyleyerek şaka dahi yaptı. İnternette son aradığı ise 'eşim ölürse ne gibi faydalar elde edebilirim?' ve 'tanrı cinayeti affeder mi?' oldu. En sonunda, genç kadının barbarca hayattan koparıldığı ortaya çıktı.
9.04.2024 Dünya
Mini dizilik bir girişim macerası
Mini dizilik bir girişim macerası Paylaşımlı bir ofis alanı yaratma hayaliyle başlayan, değeri milyarlarca dolara yükselen WeWork sonra inişe geçerek nasıl mini dizi ve kitap konusu oldu, birlikte inceleyelim...
5.04.2024 Milliyet Executive
Tayvan depreme nasıl bu kadar hazırlıklı olabildi?
Tayvan depreme nasıl bu kadar hazırlıklı olabildi? 2018'de yedi kişinin hayatını kaybettiği 6,4 büyüklüğündeki depremden sonra afete müdahale ve yardım için yerel yetkililerle, hükümet birimleri ve sivil toplum kuruluşları arasındaki koordinasyon güçlendirildi.
5.04.2024 Dünya
TikTok dedektifleri
TikTok dedektifleri Dünyanın dört bir yanından 15 gencin, güvenlik açıklarıyla gündeme gelen Çinli sosyal medya devi TikTok’un nasıl daha güvenli hale getirileceği konusunu araştırmak üzere görevlendirildiği açıklandı.
31.03.2024 Dünya
180 milyonluk sazan sarmalı vurgunu! Paraları döviz ve altına çevirdikleri anlar ortaya çıktı
180 milyonluk sazan sarmalı vurgunu! Paraları döviz ve altına çevirdikleri anlar ortaya çıktı Mersin polisinin, bilinen alışveriş sitelerinin kopya linkini üreten, sahte hukuk bürolarından arama ve sazan sarmalı yöntemi ile dolandırıcılık yaparak 180 milyon lira haksız kazanç elde eden çeteyi çökertti. Yakalanan şüphelilerden 20'si ise tutuklandı.
29.03.2024 Gündem
Sipariş verdiği 4 bin TL'lik aynayı göndermeyen kişiden şikayetçi oldu
Sipariş verdiği 4 bin TL'lik aynayı göndermeyen kişiden şikayetçi oldu Samsun'da bir vatandaş, sosyal medya hesabı üzerinden sipariş verdiği 4 bin TL'lik otomobil aynasını göndermeyen kişiden şikayetçi oldu.
27.03.2024 Haberler
Teknoloji devleri savaşmayı bıraktı! Ortak yatırımlar
Teknoloji devleri savaşmayı bıraktı! Ortak yatırımlar Birbirleriyle kıyasıya mücadele eden hatta aile içinde rakip firmaların ürünlerini yasaklayan teknoloji devleri artık birbiri ile alışveriş yapmaya başladı. Apple yapay zeka için Google’ın Geminisi ile görüşüyor, Microsoft, Bing arama motoru için ezeli rakibi Google’a reklam veriyor.
26.03.2024 Ekonomi
INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ? 22 Mart Instagram çöktü mü, hata mı var, ne oldu, Instagram'da sorun mu var?
INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ? 22 Mart Instagram çöktü mü, hata mı var, ne oldu, Instagram'da sorun mu var? 'Instagram çöktü mü?' sorusu, 20 Mart Çarşamba günü Instagram'a giriş yapamayan kullanıcılar tarafından sorgulanıyor. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya ağı olan Istagram’a ulaşım sorunu yaşanıyor. Kullanıcılar ise '20 Mart Instagram çöktü mü, ne oldu, Instagram'da sorun mu var?' sorularının cevabını merak ediyor.
22.03.2024 Bilgi Rehberi
Bilişim devine çifte ceza geldi
Bilişim devine çifte ceza geldi Rekabet Kurulu Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın sahibi Amerikalı META’ya veri birleştirmeden 346.7 milyon lira para cezası verirken uygulama bağlama nedeniyle de tedbir kararı aldı.
19.03.2024 Ekonomi
Rekabet Kurulu'ndan META'ya tedbir kararı
Rekabet Kurulu'ndan META'ya tedbir kararı Rekabet Kurulu, META hakkında Threads ve Instagram uygulamalarını bağlamak suretiyle hâkim durumunu kötüye kullandığı şüphesi üzerine başlatılan soruşturmada geçici tedbir kararı verdi.
18.03.2024 Uzmanpara
Rekabet Kurulu’nda META hakkında geçici tedbir kararı
Rekabet Kurulu’nda META hakkında geçici tedbir kararı Rekabet Kurulu, META hakkında Threads ve Instagram uygulamalarını bağlamak suretiyle hâkim durumunu kötüye kullandığı şüphesi üzerine başlatılan soruşturmada geçici tedbir kararı verdi.
18.03.2024 Ekonomi
Bedavaya mutlu son! Tel tokayı takas ederek 1,5 yılda nasıl ev aldı?
Bedavaya mutlu son! Tel tokayı takas ederek 1,5 yılda nasıl ev aldı? Genç kadının hayali vardı: Tek bir tel tokayla başladığı takasla hiç para ödemeden ev sahibi olmak. Bunun için her hedefin bir öncekinden daha büyük olmasını sağlamalıydı. Sosyal medyada paylaştığı hikâyesini izleyenler onu dolandırıcı olmakla bile suçladı! Ancak sonunda gelinen nokta, kuvvetli bir alkışı hak eder cinstendi.
17.03.2024 Yaşam
21 ilde Sibergöz operasyonu! 75 şüpheli yakalandı
21 ilde Sibergöz operasyonu! 75 şüpheli yakalandı İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 21 ilde düzenlenen Sibergöz 26 operasyonlarında 75 kişinin gözaltına alındığını duyurdu.
15.03.2024 Haberler
Son dakika! 21 ilde Sibergöz operasyonu! 75 şüpheli yakalandı
Son dakika! 21 ilde Sibergöz operasyonu! 75 şüpheli yakalandı İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 21 ilde düzenlenen Sibergöz 26 operasyonlarında 75 kişinin gözaltına alındığını duyurdu.
15.03.2024 Gündem
Çin, Temsilciler Meclisi'nin TikTok kararı sonrası ABD Kongresi'ni 'haydut gibi davranmakla' suçladı
Çin, Temsilciler Meclisi'nin TikTok kararı sonrası ABD Kongresi'ni 'haydut gibi davranmakla' suçladı Çin, Amerikan Temsilciler Meclisi'nin, TikTok'un ABD'de yasaklanmasının önünü açan tasarıyı onaylamasına tepki gösterdi. Pekin yönetimi, Amerikan Kongresi'ni "haydut mantığıyla" hareket etmekle suçladı.
14.03.2024 Dünya
Sosyal medya hikaye oldu
Sosyal medya hikaye oldu Eğer milyarlarca sosyal medya kullanıcısından biriyseniz akışta bir şey paylaşmanın demode olduğunu gözlemlemişsinizdir. İnsanlar artık hikâyeler ve direkt mesajlarda takılıyor! Peki ne oldu da paylaşımlar azaldı. Uzmanlara sorduk.
9.03.2024 Pazar
Her telefon bir kumarhane
Her telefon bir kumarhane Yasa dışı sanal kumara erişimin kolaylığı, kumar bağımlılığını artırıyor. “Bonus” ve “ödül”lerle sanal kumar tuzağına çekilenler arasında evini kaybeden de var, suça karışıp cezaevine giren de... Kolay yoldan para kazanma hevesi, ya kumarda ya da dolandırılarak eldekinin de kaybedilmesiyle sonuçlanıyor.
9.03.2024 Gündem
Instagram ve Facebook çöktü Elon Musk'tan gönderme geldi!
Instagram ve Facebook çöktü Elon Musk'tan gönderme geldi! Instagram ve Facebook'ta dünya çapında sorun yaşandı. Milyonlarca kullanıcının yaşadığı sorunla ilgili Elon Musk'tan dikkat çeken açıklama geldi.
5.03.2024 Dünya
Instagram ve Facebook sorunuyla ilgili Türkiye'den ilk resmi açıklama
Instagram ve Facebook sorunuyla ilgili Türkiye'den ilk resmi açıklama 'Instagram ve Facebook çöktü mü?' sorusu milyonlarca kişi tarafından sorulyuor. Instagram ve Facebook'a giriş yapılamadı. Konuyla ilgili olarak Türkiye'den ilk resmi açıklama geldi.
5.03.2024 Gündem
INSTAGRAM VE FACEBOOK ÇÖKTÜ MÜ SON DAKİKA? 5 Mart Instagram çöktü mü, ne oldu, Instagram'da sorun mu var?
INSTAGRAM VE FACEBOOK ÇÖKTÜ MÜ SON DAKİKA? 5 Mart Instagram çöktü mü, ne oldu, Instagram'da sorun mu var? 'Instagram ve Facebook çöktü mü?' sorusu, 5 Mart Salı günü Instagram'a giriş yapamayan kullanıcılar tarafından gündeme geldi. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya ağı olan Istagram’a ulaşım sorunu yaşanıyor. Kullanıcılar ise 5 Mart Instagram çöktü mü, ne oldu, Instagram'da sorun mu var? sorularının cevabını merak ediyor.
5.03.2024 Bilgi Rehberi
Yeni bir beceri daha öğrendi
Yeni bir beceri daha öğrendi Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg Japon kılıç ustasıyla katana yaptı.
27.02.2024 Ekonomi
'Baron' Jacob Rothschild öldü! Komplo teorileri fırtınasına hazır olun
'Baron' Jacob Rothschild öldü! Komplo teorileri fırtınasına hazır olun Rothschild ailesinin dördüncü kuşak lideri 87 yaşında öldü, aile bankacılığıyla bilinen babalarının Yahudi geleneklerine uygun biçimde defnedileceğini duyurdu.
26.02.2024 Dünya
Meta'dan AP seçimlerine özel önlem! Ekip kuruyorlar
Meta'dan AP seçimlerine özel önlem! Ekip kuruyorlar ABD merkezli sosyal medya şirketi Meta, Avrupa Parlamentosu (AP) seçimleri için yanlış bilgilerin yayılmasını önlemek için özel bir ekip kurulacağını açıkladı.
26.02.2024 Dünya
Yapay zeka 1 günde 322 milyar dolar zıplattı
Yapay zeka 1 günde 322 milyar dolar zıplattı Yapay zeka çipine sürekli artan talep Kaliforniya merkezli çip üreticisi Nvidia’yı 2 trilyon dolar değerlemeye yaklaştırdı.
24.02.2024 Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

Facebook ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.