Geri Dön
DünyaSon dakika: Köpek balığı kafasını ısırdı!

Son dakika: Köpek balığı kafasını ısırdı!

Son dakika haberine göre, tecrübeli dalgıç, zıpkınla balık tutarken köpek balığı trafından saldırıya uğradı. "Sanki bir şey kafama yumruk attı" diyen dalgıç, denizden çıktığında ise hayatının şokunu yaşadı.

Son dakika: Köpek balığı kafasını ısırdı!

38 yaşındaki deneyimli dalgıç Jarid Norman, köpek balığı trafından saldırıya uğradığında, Güney Afrika'nın KwaZulu-Natal eyaletinde Umdloti kıyılarında zıpkınla balık tutuyordu.

Daha önce denizde köpek balıklarıyla 100'den fazla karşılaştığını söyleyen Norman, bu kez tam anlamışla dehşeti yaşadı. Tecrübeli dalgıç, "Sanki bir şey kafama yumruk attı. Ama bana saldırmıyordu, elimdeki balığa doğru gidiyordu." dedi.

Son dakika: Köpek balığı kafasını ısırdı

Hemen denizden çıkan Jarid Norman, kafasında bir şey olduğunu hissetti. Aynaya baktığında ise kafasında köepk balığının dişinden bir parça olduğunu gördü.

Norman, sosyal medyada kafasından köpek balığı dişini çıkardığı görüntüleri yayınladı. Görüntüler yüzlerce yorum aldı ve paylaşıldı.

KwaZulu-Natal Köpekbalıkları Kurulu, dalgıcın ne tür bir köpekbalığı ısırdığını belirlemek için diş parçasının test edilmesini istedi.

 

İsrail'in Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda 2'si çocuk 9 Filistinli daha şehit olduİsrail'in abluka altındaki Gazze Şeridi'ne düzenlediği saldırılarda 2'si çocuk 9 Filistinlinin daha hayatını kaybetmesiyle şehit sayısı 65'e ulaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet