Geri Dön

Son dakika... Netanyahu seçime günler kala ağzındaki baklayı çıkardı!

Son bir yıl içinde girdiği üç seçimden de istediğini alamayan İsrail Başbakanı, el yükseltti. Netanyahu, işgal altında tuttukları Doğu Kudüs'e üç bin yeni yerleşim planını duyurdu.

Son dakika... Netanyahu seçime günler kala ağzındaki baklayı çıkardı!

İsrail'de erken seçime günler kala Başbakan Binyamin Netanyahu şaşırtmayan vaadini açıkladı.

Netanyahu, İsrail'in 1967'den bu yana işgal altında tuttuğu Filistin toprağı Doğu Kudüs'e üç bin yeni yerleşim inşa edileceğini duyurdu. İsrail'in Batı Şeria'daki tüm yerleşimleri BM kararlarına göre yasa dışı olarak kabul ediliyor.

Son bir yıl içinde gerçekleşen üç seçimde de istediği zafere ulaşamayan Netanyahu'nun Filistin politikaları, ABD Başkanı Donald Trump tarafından destekleniyor.

Profesör açıkladı: Yavaşlatılacak! Yüzde 80...Son dakika haberlere göre, Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Başkanı Prof. Dr. Timur Gürgan, corona virüsün hamilelerden bebeklere geçme ihtimali hakkında çarpıcı bilgiler verdi. Gürkan, anne karnındaki fetüslere virüsün bulaşma ihtimalinin yüzde 20 olduğunu belirtirken, gebeliklerin yüzde 80'inde bulaşmanın gerçekleşmeyeceğini belirtti. Öte yandan Gürkan, tüp bebek işlemlerinin yavaşlatılması kararı alındığını açıkladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber