Dünya Ünlü kahin Nostradamus 2024'ü yazdı! 400 yıllık korkutan kehanetler

Ünlü kahin Nostradamus 2024'ü yazdı! 400 yıllık korkutan kehanetler

26.12.2023 - 13:15 | Son Güncellenme:

Dünyaca ünlü kahin Nostradamus 1555 tarihli "Les Propheties" (Kehanetler) adlı yazılarında 2024 yılında yaşanacakları tahmin etti. Şimdiye kadar dünyada yaşanan birçok kritik gelişmeyi bilen Nostradamus'un bu tahminleri korku yarattı.

Ünlü kahin Nostradamus 2024ü yazdı 400 yıllık korkutan kehanetler

Ünlü Fransız kahin ve astrolog Nostradamus 16. yüzyılda yaşamasına rağmen İkinci Dünya Savaşı'nda ABD tarafından Japonya'ya atılan atom bombasını, Hitler'in yükselişi, 11 Eylül saldırıları ve Covid-19 salgınını öngördü. Yanı sıra Nostradamus dünyanın 1999 yılında yok olacağını tahmin edip yanıldı.

Haberin Devamı

KIZIL DÜŞMAN

Nostradamus "savaş ve deniz muharebesi" öngörüsünde bulunmuş ve "Kızıl düşman korkudan solgunlaşacak / Büyük Okyanus'u dehşete düşürecek" demiş. Bazıları "Kızıl düşman"la Çin'i kastetmiş olabileceğini düşünüyor.

Ünlü kahin Nostradamus 2024ü yazdı 400 yıllık korkutan kehanetler

BÜYÜK DEPREM

Nostradamus'a göre önümüzdeki yıl Kaliforniya'da büyük bir deprem meydana gelecek. Büyük bir hasara can kaybına yol açacak deprem için "Boğa burcunun 20. günü" güneşin Boğa burcuna girdiği 20 Mayıs'a işaret etmektedir ve "büyük tiyatro" Hollywood ya da Los Angeles olabilir.

İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ

Nostradamus, "Kuru toprak daha da kavrulacak / Ve görüldüğünde büyük seller olacak," diye yazdı. Ayrıca aşırı hava olaylarını ve dünyadaki açlığı da öngörmüştü: "Haşere dalgası yoluyla çok büyük kıtlık".

Ünlü kahin Nostradamus 2024ü yazdı 400 yıllık korkutan kehanetler

DÜNYA LİDERLERİNDEN BİRİNE SUİKAST

Nostradamus'a göre, 2025 yılında büyük bir dünya lideri suikasta uğrayacak, savaş sona erecek ve barışın önü açılacaktı.

Haberin Devamı

YENİ PAPA

Astroloğun tahminlerine göre Papa Francis yakında değiştirilebilir. "Çok yaşlı bir Papa'nın ölümüyle / İyi yaşta bir Romalı seçilecek / Onun hakkında görüşünü zayıflattığı söylenecek / Ama uzun süre oturacak ve yoğun faaliyetlerde bulunacak" diyor Nostradamus.

Pazar günü 87 yaşına basacak olan Papa Francis, sağlık sorunları yaşıyor ve kısa bir süre önce akciğer iltihabı ve nefes alma sorunları nedeniyle BM iklim konferansını kaçırmak zorunda kaldı.

Ünlü kahin Nostradamus 2024ü yazdı 400 yıllık korkutan kehanetler