Kehanet

Kehanet

Son dakika kehanet haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kehanet gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kehanet haber sayfamızda...

Kehanet

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 539 kehanet haberi bulunmuştur.
Fahiş fiyat ve stokçuluk cezaları artıyor! Meclis'te kabul edildi
Fahiş fiyat ve stokçuluk cezaları artıyor! Meclis'te kabul edildi Fahiş fiyat ve stokçuluk cezalarının artırılmasını da içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
24.05.2024 Ekonomi
BM, 11 Temmuz'u 'Srebrenitsa Soykırımı' nı anma günü ilan etti
BM, 11 Temmuz'u 'Srebrenitsa Soykırımı' nı anma günü ilan etti Birleşmiş Milletler Genel Kurulu, bugün yaptığı oylamada 11 Temmuz gününü Srebrenitsa'daki 1995 Soykırımını Anma Günü olarak belirleyen ve her yıl anılacak kararı kabul etti.
23.05.2024 Dünya
İnterneti kasıp kavuran kehanet! Simpsonlar helikopter kazasını bildi mi?
İnterneti kasıp kavuran kehanet! Simpsonlar helikopter kazasını bildi mi? İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan'ı taşıyan helikopterin aniden düşmesiyle tüm dünya İran'a kilitlendi. Ülkeden birbiri ardına gelen son dakika haberleri merakla takip edilirken, detayları merak eden sosyal medya kullanıcıları karşılarına çıkan bazı 'görseller' ile şoke oldu. Nokta atışı tahminleriyle 'her şeyi bilen' Simpsonlar, şimdi de İran Cumhurbaşkanı'nın kanlı kazasını 'bilmişti'. Peki, bu iddialar ne kadar doğru ve Simpsonlar Reisi'nin sonu olan kazayı bildi mi?
23.05.2024 Dünya
İzmir'de kahvehane önünde meclis üyesine ateş açtı! Polis müdahalesi ile öldü
İzmir'de kahvehane önünde meclis üyesine ateş açtı! Polis müdahalesi ile öldü İzmir'de kahvehanenin önüne hafif ticari aracı ile gelen emlakçı Evren Yiğit (43), daha önceden tartıştığı Buca Belediyesi Meclis Üyesi Kemal Altın'a (54) tabanca ile ateş açtı. Kemal Altın ile müşterilerden Davut Orhan Fırat (30) kurşunlarla yaralanırken, bölgedeki sivil polislerin uyarısına aldırmayan Evren Yiğit, polisin açtığı ateş sonucu hayatını kaybetti.
23.05.2024 Gündem
İstanbul'da bir iş yerine el bombası atıldı
İstanbul'da bir iş yerine el bombası atıldı Sultangazi'de bir tekstil atölyesine pimi çekilmemiş el bombası atıldı. Olaya ait görüntüler de ortaya çıktı.
23.05.2024 Gündem
Simpsonlar geleceği nasıl biliyor? Tüyler ürperten öngörülerin sırrı çözüldü!
Simpsonlar geleceği nasıl biliyor? Tüyler ürperten öngörülerin sırrı çözüldü! Öngörüleri bir bir tutan popüler dizi, 'her şeyi bilmesiyle' tüm dünyada nam saldı. Öyle ki, gerçekleşen tahminler seyircilerin, yazarların zaman yolcusu veya ellerinde bir kristal küre olup olmadığını sorgulanmasına dahi yol açtı. Ünlü yapımın yazarı yaptığı açıklamayla bunu nasıl başardıklarını açıkladı. İşte detaylar...
1.05.2024 Dünya
Uzaydan gelen gizemli nesne! Yerel halk kaydetti, 1600 kilometre uzaklıkta aynı görüntü
Uzaydan gelen gizemli nesne! Yerel halk kaydetti, 1600 kilometre uzaklıkta aynı görüntü Çin'de aniden gökyüzünde beliren gizemli nesne önce yerel sonra da ulusal medyada gündem oldu. Resmi makamlar henüz cisimle ilgili bir açıklamada bulunmadı.
24.04.2024 Dünya
The Simpsons'ın 2024 tahminleri neler? Tüyler ürperten 2024 tahminleri, Üçüncü Dünya Savaşı bile var
The Simpsons'ın 2024 tahminleri neler? Tüyler ürperten 2024 tahminleri, Üçüncü Dünya Savaşı bile var Öngörüleri bir bir tutan popüler dizi, 'her şeyi bilmesiyle' tüm dünyada nam saldı. Sevenlerini asla hayal kırıklığına uğratmayan yapımın, 2024 ve geleceğe dair yeni tahminleri ortaya çıktı. Ürkütücü listede 'savaş' ve 'seçim' tahminleri öne çıkıyor.
22.04.2024 Dünya
İran'ın İsrail'e saldırısını da bildi! Vanga’nın ‘Tüyler ürpertici’ kehanetleri: Büyük felaketin konumunu yazdılar
İran'ın İsrail'e saldırısını da bildi! Vanga’nın ‘Tüyler ürpertici’ kehanetleri: Büyük felaketin konumunu yazdılar Yıllar önce yaptığı kehanetlerle adeta geleceği tek tek bilen ünlü Kahin Baba Vanga'nın İran'ın İsrail'e saldıracağını da bildiği ortaya çıktı. Vanga'nın 2024 yılı için yaptığı ve 'Büyük felaket' için yaptığı kehanetler ise dünyada ses getirdi.
16.04.2024 Dünya
'Şeytan' Pons Brooks gökyüzünde belirdi! Türkiye'den de gözlemlendi, korkunç kehanetler
'Şeytan' Pons Brooks gökyüzünde belirdi! Türkiye'den de gözlemlendi, korkunç kehanetler Türkiye dahil dünyanın birçok ülkesinden gözlemlenen ‘12P/Pons Brooks’ 2095 yılında tekrar ortaya çıkacak. 71 yılda bir beliren ve geride sadece kehanetler bırakan 'Şeytan Kuyruklu Yıldızı'nın habercisi olduğu öne sürülen konular dünyada ses getirdi.
13.04.2024 Dünya
Korkunun özüne dönüş
Korkunun özüne dönüş 1976 tarihli doğaüstü korku klasiği “The Omen”in öncesini anlatan “The First Omen/Omen: İlk Kehanet”, sosyolojik detayları ve eleştirileriyle seriye güçlü bir geçmiş kazandırıyor.
12.04.2024 Kültür Sanat
Simpsonlar korkunç kazayı bildi mi? İnterneti karıştıran kehanet
Simpsonlar korkunç kazayı bildi mi? İnterneti karıştıran kehanet Kaza duyulduğu an tüm dünyada son dakika oldu. İnternette yayılan ve gerçekte neler olduğuna dair yapılan tahminler de birbiri ardına geldi. Dünyada olup biten neredeyse her şeyi tahmin etmeleri ile nam salan Simpsonlar'ın bu kez de büyük yıkımı bildiği sosyal medyada yayıldı. Ancak bu kez bir fark vardı, gerçek birkaç gün sonra ortaya çıktı.
2.04.2024 Dünya
Her dediği çıktı, akılalmaz kehanetler! Michio Kaku'dan 2124 kehanetleri: Yapay zeka, ölümsüzlük, nükleer savaş
Her dediği çıktı, akılalmaz kehanetler! Michio Kaku'dan 2124 kehanetleri: Yapay zeka, ölümsüzlük, nükleer savaş ABD’li fizikçi ve yazar Michio Kaku, kuantum çağının geleceğimiz konusunda belirleyici olacağını söylüyor.
27.03.2024 Dünya
Yaşayan Nostradamus'tan savaş kehaneti! Konumu ve katılacak ülkeleri söyledi: Ölülerle iletişime geçecekler
Yaşayan Nostradamus'tan savaş kehaneti! Konumu ve katılacak ülkeleri söyledi: Ölülerle iletişime geçecekler Yaşayan Nostradamus lakaplı Brezilyalı kahin Athos Salomé 2024 yılı içinde küresel bir savaş çıkacağını belirterek ilginç açıklamalara imza attı.
8.03.2024 Dünya
Çöl canlı bir organizmaya dönüşüyor
Çöl canlı bir organizmaya dönüşüyor Üç saate yakın süresinde hiç vites düşürmeyen temposuyla ‘Dune 2’, ilk filmin kurduğu dünyayı iyice büyütüyor ve çölü, seyirciyle hemhal olan canlı bir organizmaya çeviriyor. Çölün ışığını, kumunu, solucan dalgasını canlı kanlı yaşatıyor.
1.03.2024 Kültür Sanat
Geleceğe Miras Hierapolis
Geleceğe Miras Hierapolis Aykut Ferah/ Milliyet Arkeoloji Proje Danışmanı-  Değerli Milliyet Arkeoloji Dergisi Okurları; 9 Aralık 1988 tarihinden bu yana UNESCO Doğal ve Kültürel Miras Listesi’nde yer alan Pamukkale Travertenleri ile birlikte Hierapolis Antik Kenti, eşsiz güzelliği ile ülkemizde en fazla ziyaret edilen antik kentler listesinin en ön sıralarında yer alıyor ve hem Denizli turizmi hem de ülkemiz turizm gelirleri açısından oldukça büyük öneme sahip...
21.01.2024 Arkeoloji
Türkiye'de 74 bin deprem! Bu neyin habercisi?
Türkiye'de 74 bin deprem! Bu neyin habercisi? 2023 yılında Türkiye genelinde 74 binden fazla deprem oldu. Peki, depremlerdeki bu artış bize ne ifade ediyor?
4.01.2024 Haberler
Türkiye'de 74 bin deprem! Bu neyin habercisi?
Türkiye'de 74 bin deprem! Bu neyin habercisi? 2023 yılında Türkiye genelinde 74 binden fazla deprem oldu. Peki, depremlerdeki bu artış bize ne ifade ediyor?
4.01.2024 Gündem
Baba Vanga'nın 2024 kehanetleri! Korkutan tahminler: Büyük kriz, savaş ve açlık krizi
Baba Vanga'nın 2024 kehanetleri! Korkutan tahminler: Büyük kriz, savaş ve açlık krizi Geçmiş yıllarda dünyada olacak en kritik gelişmeleri bilen ünlü kahin Baba Vanga'nın 2024 yılı için yaptığı kehanet listesi dünya medyasında ses getirdi.
27.12.2023 Dünya
Ünlü kahin Nostradamus 2024'ü yazdı! 400 yıllık korkutan kehanetler
Ünlü kahin Nostradamus 2024'ü yazdı! 400 yıllık korkutan kehanetler Dünyaca ünlü kahin Nostradamus 1555 tarihli "Les Propheties" (Kehanetler) adlı yazılarında 2024 yılında yaşanacakları tahmin etti. Şimdiye kadar dünyada yaşanan birçok kritik gelişmeyi bilen Nostradamus'un bu tahminleri korku yarattı.
26.12.2023 Dünya
4 bin yıldır her şey aynı! Ölen babasına mektup yazdı, şifreyi rüya tabiriyle çözdü
4 bin yıldır her şey aynı! Ölen babasına mektup yazdı, şifreyi rüya tabiriyle çözdü Kimisi bir çift gözden kaçtı, kimisi rüyasında Tanrıları gördü, kimisi de öteki dünyayla iletişim kurmak için yol olarak seçti. Bundan 4 bin yıl önce Mısırlıların rüyalara bakış açısı günümüzdeki tabirleri de şekillendirdi. "Rüyada kötü diye bir şey yoktur" diyen Psikolog ve Rüya Analisti Ahmet Öztürk, bu işin arka perdesini paylaştı.
25.11.2023 Yaşam
Havada devler liginde tek başına Fas’a denk
Havada devler liginde tek başına Fas’a denk Türk Hava Yolları (THY) dünyanın en büyük 7 havayolu şirketinden biri olma yolunda. THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, 2033’e kadar uçak sayılarının 810’a, Türk ekonomisine katkılarının da 141 milyar dolara çıkacağını belirterek, “THY, ekosistemiyle, Fas kadar üretim yapacak” dedi.
20.11.2023 Ekonomi
Limyra’nın anıt mezarları
Limyra’nın anıt mezarları Antalya’nın Finike ilçesinde yer alan Limyra Antik Kenti, Likya kentleri arasında en fazla kaya mezarına ve en çok Likçe yazıta sahip olmasıyla öne çıkıyor.
19.11.2023 Arkeoloji
Bakan Ersoy: Şehrimiz için ciddi bir katma değer oluşturacak
Bakan Ersoy: Şehrimiz için ciddi bir katma değer oluşturacak Denizli'de 100. Yıl Kütüphanesi'nin açılışını yapan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, daha sonra Laodikya Antik Kenti'nde kazı çalışmaları sırasında ortaya çıkarılan ve 2 yılda restorasyon çalışmaları tamamlanan Traian Anıtsal Çeşmesi'nde incelemelerde bulundu.
8.11.2023 Gündem
Netanyahu'nun 'Yeşaya Kehaneti' ile planı: Hedefinde Evanjelikler, Neoconlar ve Hristiyanlar var
Netanyahu'nun 'Yeşaya Kehaneti' ile planı: Hedefinde Evanjelikler, Neoconlar ve Hristiyanlar var İsrail Başbakanı Netanyahu, basın toplantısında dikkatlerden kaçmayan Yeşaya kehanetinden bahsetti.Peki Netanyahu bu kehaneti gündeme getirerek kimleri yanına çekmek istiyor? 'Netanyahu, mitolojik savaş yaptığına inanıyor' diyen Terör ve Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, son gelişmeleri milliyet.com.tr'ye değerlendirdi.
27.10.2023 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Kehanet ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.