Geri Dön

Boyalık BEACH 7 yaşında

Türkiye’nin “En İyi 10 Resort Oteli” arasında yer alan Boyalık Beach Otel, yedinci kuruluş yıl dönümünü sosyal mesafe kurallarına uygun olarak kutladı.

Boyalık BEACH 7 yaşında

Hijyen kurallarına uygun olarak hizmet verdiklerini ifade eden Otel Müdürü Orhan Belge, yedi yıldır misafirlerine en iyi hizmeti sunmak için çalıştıklarını vurguladı. Belge, “Bu sene kutlamamız pandemi sürecine denk geldi. Konaklama tesisleri ve tesisler bünyesinde yer alan yeme içme ünitelerinde COVID-19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterleri kapsamında uluslararası Güvenli Turizm Sertifikasını da almayı başardık. Hijyen ve maske kurallarına uygun olarak açılan otelimizde personelimizle birlikte hizmet veriyoruz. Yedi yıldır misafirlerimize en iyi hizmeti sunmayı ilke edindik ve bu hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya çok net Ayasofya mesajıSon dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Botan Çayı Beğendik Köprüsü'nün açılışına video konferansla katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan törende yaptığı konuşmada Ayasofya'nın ibadete açılmasıyla ilgili, 'Haklı kararlılığımızın sonucu olarak ibadete açtık. Kimin ne dediğine değil milletimizin ne istediğine göre bu kararı aldık' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber