Geri Dön

‘Hedefimiz, Avrupa ve Ortadoğu’ya hizmet etmek’

‘Hedefimiz, Avrupa ve Ortadoğu’ya hizmet etmek’

Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumları(BASEK) yeni yatırımlarla hem hizmet kalitesini artırıyor hem de sağlık turzimine katkı koyuyor. 20 yıl önce Bayraklı’da kurulan Central Hospital’ın bugün yeni kent merkezinin önde gelen sağlık kuruluşlarından olduğunu belirten BASEK Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Özer Gürbüz, “Profesörlerle doktor kadromuzu güçlendirdik. Hastanemizin otelcilik fonksiyonunu geliştirdik. İleri teknolojili anjiyo sistemimiz hizmet vermeye başladı. Yeni görüntüleme sistemleriyle birçok işlemi dakikalar içinde yapıp aynı gün raporlama yapılabiliyoruz. Hastalarımız çok daha az radyasyona maruz kalıyor” dedi. Mersinli Batı Anadolu Cerrahi Tıp Merkezi ve Mavişehir Batı Anadolu Tıp Merkezi’ni tek çatı altında birleştirip Mersinli’de yeni bir hastane yatırımına başladıklarını belirten Op. Dr. Özer Gürbüz, şöyle devam etti:

Mobil transfer hizmeti

“Yeni hastanemiz de kurulmakta olan Batı Anadolu Üniversitemize bağlı olarak hizmet verecek. Yakın gelecekte hastaneye dönüşecek olan Central Medical ile Central Hospital, tek bir kontrol sistemi üzerinden idare edilecek. Çeşme Çiftlikköy’de grubumuza ait Çeşme Farm Otel’i de sağlık turizmi konusunda hizmet verecek duruma getirdik. Bu otelde hem sağlık turizmi yapıp hem de mobil sağlık araçlarımızla hastanın bir merkezden diğer merkeze sağlıklı bir şekilde naklini planlıyoruz. Yakın gelecekte Batı Anadolu Mobil Sağlık Sistemi bünyesine deniz ve hava araçlarını da katacağız. Mobil sağlık hizmetiyle Avrupa Rusya ve Ortadoğu’dan hasta transferlerine başlayacağız.”

Kaza sonrası araç bu hale geldiBüyükçekmece D 100 Karayolu'nda iki otomobil ve bir TIR'ın karıştığı kazada 1'i ağır 3 kişi yaralandı.
AK Parti Sözcüsü Çelik açıkladı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik milletvekilleriyle buluşma sonrası yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanı kapsamlı bir değerlendirme yaptı" dedi. Darbe tartışmalarını da değerlendiren Çelik, "Cumhurbaşkanımızın değerlendirmesini aktarayım size... Bütün bu gündemlerin Türkiye'yi ana hedeflerinden saptırmaya yönelik. Darbe tartışması Türkiye için lüzumsuz bir gündemdir. Demokrasiye bağlı bütün kurumlarımız uyanıktır." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber