Geri Dön

‘İhracatta rekora koşmak istiyoruz’

Türkiye’de ihracatçıların ilk birliği olan Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), Kaya İzmir Thermal Convention’da düzenlenen bir yemekle 80. kuruluş yıldönümünü kutladı.

‘İhracatta rekora koşmak istiyoruz’

Türkiye’de ihracatçıların ilk birliği olan Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), Kaya İzmir Thermal Convention’da düzenlenen bir yemekle 80. kuruluş yıldönümünü kutladı. Organizasyonda, 2019’un rekor yılı olması dileğinde bulunuldu. EİB Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi, 2018’de 13,4 milyar dolarlık ihracatla birlik tarihinin en yüksek rakamına imza attıklarını belirtti, “2019’da da bol ihracat bekliyoruz” dedi. Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım ile EİB çatısındaki 12 birliğin yönetim ve denetim kurulu üyelerinin eşleriyle katıldığı gecede, Show Band Orkestrası ve Aşkın Nur Yengi sahne aldı. Yönetim kurulu başkanları, Aşkın Nur Yengi’yle pasta kesti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan belediyelerin bağış kampanyasıyla ilgili açıklamaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Başkanları ile video konferans toplantısında konuştu. Erdoğan, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem sloganıyla bir yardım kampanyası başlattık. Toplanan paralar gerçek ihtiyaç sahipleri tespit edilerek onlara dağıtılacaktır. Devlet içinde devlet olmanın anlamı yoktur. Bu bakımdan da şu ana bu kampanyalar sadece devletimizin, cumhurbaşkanlığı makamının açıklamış olduğu birimler tarafından yürütülmektedir" dedi.
Larissa Gacemer: Bacak için teşekkürlerEşi Burak Gacemer ile mutlu anlarını sık sık Instagram hesabında paylaşan Brezilyalı model Larissa Gacemer, bu kez hayranlarına şaşırtıcı bir video yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber