Geri Dön
EkonomiAltının gramı 128 liradan işlem görüyor! Çeyrek altın ise...

Altının gramı 128 liradan işlem görüyor! Çeyrek altın ise...

Altın fiyatlarında yaşanan düşüş devam ediyor. Küresel piyasalarda yaşanan gelişmelerin yanı sıra bölgesel gelişmelere bağlı olarak paralel değişim gösteren altın fiyatları düşüş grafiğini sürdürüyor. Çeyrek altın ise 211 Türk Lirasından satışa sunuluyor.

Altının gramı 128 liradan işlem görüyor! Çeyrek altın ise...

Dün 133,34 liraya kadar çıkan altının gram fiyatı, dolar/TL'nin hızlı düşüşüne paralel olarak 128 lira sınırına kadar geriledi ve günü yüzde 2,24 azalışla 128,84 liradan tamamladı.

Altının gram fiyatı, bugün sabah saatlerinde yatay bir seyir izleyerek saat 10.30 itibarıyla 129,8 liradan işlem görürken, Kapalıçarşı'da çeyrek altın 214 liradan, Cumhuriyet altını 870 liradan satılıyor.

Bugün 1.165,9 dolara kadar gerileyen altının ons fiyatı ise şu dakikalarda 1.168,4 dolardan işlem görmekte. En güncel altın fiyatları işin aşağıdaki linki kullanabilirsiniz..

ALTIN FİYATLARI GÜNCEL VERİLER İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Kapıyı kırdı oğlunun cesediyle karşılaştı!Denizli'de madde kullanmak için kendisini odaya kilitleyen 31 yaşındaki Muharrem Akgül, kapıyı kırarak içeri giren ailesi tarafından ölü bulundu. Evladını uyuşturucuya kurban veren annenin, “Oğlum, kurtaramadım oğlum” ağıtları yaktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler