Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Milli Piyango Online sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Milli Piyango Online sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto'nun 17. çekilişi 9 Eylül Çarşamba günü gerçekleşti. Rekor ikramiye için Çılgın Sayısal Loto oynayanlar saat 21.30'da canlı çekilişi takip ettiler. Düşen numaraların ardından büyük ikramiyeyi kazanan çıkmadı.

Haftada 3 gün kazanma şansı sunan Çılgın Sayısal Loto'da bugün çekiliş günüydü... Rekor ikramiye için gözler sonuçlara çevrilmiş durumdaydı... Canlı yayında gerçekleşen çekiliş sonrası büyük ikramiye devretti.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu Milli Piyango Online sorgulama ekranı...

9 EYLÜL ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINDA YAPILDI

Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat 21.30'da yapıldı

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle:

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

SEN SEÇ!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

SİSTEM OYUNU

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
'Tık' uğruna bu sefer metrobüs üstünde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nü geçtiSosyal medyada beğeni için çektiği videolarla hem kendini hem de başkalarını tehlikeye sokan, Galata Köprüsü'nden hareket halindeki tur gemisinin üzerine atlayan Yunus Emre Özer şimdi de metrobüs üstünde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nü geçti. Avrupa Yakası'ndan Anadolu Yakası'na geçen Özer, hem kendi hem de metrobüstekilerin hayatını tehlikeye attığı o anları ise sosyal medyada paylaştı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler