Geri Dön
EkonomiYapı Kredi 19 adet Stevie ödülü aldı

Yapı Kredi 19 adet Stevie ödülü aldı

Yapı Kredi, pandemi sürecinde sağladığı müşteri odaklı ve sınırları kaldıran çözümlerle dünyanın en saygın ödül organizasyonlarından International Stevie tarafından 7 altın, 5 gümüş, 7 bronz olmak üzere toplamda 19 ödüle layık görüldü

Yapı Kredi 19 adet Stevie ödülü aldı

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan, şunları söyledi:

“Dünyayı ve ülkemizi etkileyen pandemi döneminde de dijital bankacılık alanında uluslararası arenada aldığımız ödüllerle Türkiye’nin dijital bankası unvanımızı daha da güçlendiriyoruz. Yenilikçi ruhumuzla, bankacılığın her alanında sınırları kaldıran deneyimlere imza atıyoruz. Zamanın önümüze getirdiği farklı ihtiyaçlara, zamanın ötesinde çözümler üretiyoruz. Son olarak dünyanın en saygın iş dünyası ödül organizasyonlarından biri olan Stevie International Awards’ta elde ettiğimiz büyük başarı, bu alandaki çalışmalarımızı taçlandırmış oldu. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak adına geliştirdiğimiz teknolojilerimiz dünya çapında da tescillendi. Bundan sonra da her zaman olduğu gibi var gücümüzle çalışmaya, hayata geçirdiğimiz hizmetlerle müşterilerimizin önündeki sınırları kaldırmaya devam edeceğiz.”

7 altın ödül

Banka Stevie Ödülleri’nde, Yapı Kredi Mobil ile ‘En İyi Kullanıcı Deneyimi’, ‘İşletme & Kurum’, IBAN Okuma ve Hikayeler ile iki kere ‘Deneysel & Yenilik’, Video Bankacılık ile ‘Entegre Mobil Deneyimi’ ve ‘Ödeme Çözümleri’ kategorilerinde Altın Stevie elde etti. Yapıkredi.com.tr ise ‘En İyi Anasayfa’ ile Altın Stevie ödülü aldı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Dikkat! Uzmanlar açıkladı: "Gizlilik sözleşmesi" tuzağına düşmeyinDijitalleşmenin iyiden iyiye hızlandığı günümüzde, kişisel verilerin korunması da bir o kadar zorlaşıyor. Öyle ki telefonlara indirilen birçok uygulamada yer alan kullanıcı sözleşmesini kabul etmek bile kişisel bilgilerin elde edilmesine olanak sağlıyor. Ancak uzmanlar, sözleşme ile bile olsa kişisel verilerin izinsiz paylaşılmasının suç olduğuna dikkat çekiyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler