Yapı Kredi

Yapı Kredi

Son dakika Yapı Kredi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yapı Kredi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yapı Kredi haber sayfamızda...

Yapı Kredi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.837 yapı kredi haberi bulunmuştur.
Barbatus'un evrenine yeni yolculuk
Barbatus'un evrenine yeni yolculukDili ve kurgusuyla son yılların en başarılı kitapları arasında gösterilen Faruk Duman'ın sevilen romanı "Sus Barbatus!" sergi oldu. Duman’ın Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkan "Sus Barbatus!" üçlemesinden ilhamla hazırlanan sergi Yapı Kredi bomontiada Akademi’de ziyarete açıldı.
23.01.2022Kültür Sanat
Survivor Gizem kimdir, kaç yaşında, nereli? 2022 Survivor Gizem Kerimoğlu mesleği nedir, elendi mi, evli mi?
Survivor Gizem kimdir, kaç yaşında, nereli? 2022 Survivor Gizem Kerimoğlu mesleği nedir, elendi mi, evli mi?Survivor All Star yarışmacılarından biri ise Gizem Kerimoğlu oldu. Birbirinden iddialı yarışmacıların olduğu programda yer alan Gizem ise Gönüllüler takımında yarışacak. Peki Survivor Gizem Kerimoğlu kimdir, kaç yaşında?
19.01.2022Cadde
Sim Kart Blokesi Nasıl Kaldırılır? Bankaların Bloke Kaldırma Numaraları
Sim Kart Blokesi Nasıl Kaldırılır? Bankaların Bloke Kaldırma NumaralarıSim kartlar çeşitli nedenlere bağlı olarak bloke olabiliyor. Pin kodunun yanlış girilmesi, 4.5G destekli yeni bir cihaz kullanmak isteyenlerin sim kartları bloke olmaktadır. Kartların bloke olmasının nedenleri arasında hiç şüphesiz güvenlik unsuru yer alır. Sim karta bloke konulması durumunda mobil bankacılık hizmetlerinden faydalanılmaz hale getirmektedir. Ancak kaldırmak oldukça kolaydır. Puk kodu veya bankların bloke kaldırma numaraları ile bu işlem birkaç adımda halledilebilir. Sim kart blokesi nasıl kaldırılır? “Bankaların Bloke Kaldırma Numaraları” içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
18.01.2022Teknoloji
'Sus Barbatus!' üçlemesi sergi oluyor
'Sus Barbatus!' üçlemesi sergi oluyorYazar Faruk Duman’ın 2018-2021 yılları arasında yayımlanan nehir romanı Sus Barbatus sergi oluyor. “Sus Barbatus!” sergisi, 15 Ocak – 27 Şubat 2022 tarihleri arasında Yapı Kredi bomontiada Akademi’de izleyiciyle buluşacak.
15.01.2022Kültür Sanat
Banka çalışma saatleri 2022! Bankalar sabah saat kaçta açılıyor/kapanıyor?
Banka çalışma saatleri 2022! Bankalar sabah saat kaçta açılıyor/kapanıyor?Birçok işlemin yapıldığı banka şubelerinin çalışma saatleri merak ediliyor. Kamu bankalarının yanı sıra özel birçok bankanın yüz binlerce müşterisi bulunuyor. Banka şubelerinden para çekme/yatırma kredi borcu, fatura ödeme gibi birçok işlem yapılabildiği gibi bu işlemler aynı zamanda bankaların cep şubeleri üzerinden de gerçekleştirilebiliyor. Peki Bankalar sabah saat kaçta açılıyor akşam saat kaçta kapanıyor? İşte bankaların çalışma saatleri...
12.01.2022Ekonomi
Türkiye'nin en iyi işyeri seçildi
Türkiye'nin en iyi işyeri seçildiYapı Kredi Leasing, insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Kincentric'in gerçekleştirdiği 'Kincentric Best Employers 2020 - 2021' programı kapsamında 'Türkiye'nin En İyi İşyeri' seçildi.
8.01.2022Ekonomi
Swift Kodu Nedir? 2022 Bankaların Swift Kodları Nelerdir?
Swift Kodu Nedir? 2022 Bankaların Swift Kodları Nelerdir?Pek çok banka aracılığı ile EFT veya Havale işlemleri yapılmaktadır. Yurtiçi para gönderme işlemlerinin dışında yurtdışı para transferlerinde Swift koduna ihtiyaç duyulmaktadır. Yurt dışına para transferi yapacakları kişiler Swift kodunu merak etmektedir. Peki Swift kodu nedir? 2022 bankaların swift kodları nelerdir? Sizlere Swift kodu hakkında merak edilenleri detaylıca derledik.
6.01.2022Ekonomi
Bireysel Emeklilik İptali 2022: BES İptali Nasıl Yapılır?
Bireysel Emeklilik İptali 2022: BES İptali Nasıl Yapılır?Bireysel Emeklilik, kişilerin iş hayatında birikim yapabilmelerini sağlayan özel emeklilik sistemedir. Emeklilik döneminde harcanabilmesi amaçlanmaktadır. Emeklilik döneminde ek gelir sağlayarak refah bir yaşam sürmesi amaçlanan bu sisteme katılmak zorunlu değildir. 18 yaşını geçen herkes dilerse Bireysel Emeklilik Sistemine katılabilir. Dileyen Bireysel Emeklilik iptali yaparak sistemden çıkabilirler. BES iptali için yapılması gereken birkaç işlem bulunur ve şartlar vardır. BES iptali nasıl yapılır? “Bireysel Emeklilik İptali 2022” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
4.01.2022Ekonomi
EFT Saatleri 2022: Bankalar Arası 7/24 EFT ve Havale Saat Kaça Kadar Yapılır?
EFT Saatleri 2022: Bankalar Arası 7/24 EFT ve Havale Saat Kaça Kadar Yapılır? EFT, Elektronik Fon Transferinin kısaltılmasına denir. Bankalar arası yapılan para gönderme işlemi EFT olarak adlandırılır. Hesaplar arası yapılan para transferine ise havale denir. Havalede başka bankaya para gönderme işlemi yapılmaz. EFT işlemi hafta içi yapılabilir ve ancak her bankanın EFT saatleri ile ücreti değişiklik gösterir. Hafta sonu ve resmi tatillerde EFT işlemi yapılmaz. EFT sadece bankaların faaliyette olduğu saatlerde yapılır. Ancak Merkez Bankası’nın 2021 yılı itibari ile hizmete soktuğu FAST işlemi ile 7/24 1000 TL’ye kadar EFT yapılabilir. Bankalar arası 7/24 EFT ve havale saat kaça kadar yapılır? diyorsanız “EFT Saatleri 2022” içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
4.01.2022Gündem
Palto, dolmakalem  ve diğer başlangıçlar
Palto, dolmakalem ve diğer başlangıçlarDolmakalem yazı araç-gereçlerinin kralıdır. İyi bir dolmakalem yazma yetkisi, cazibe ve kararlılık verir, günümüzün hızlı ama sıkıcı yaşantısına karşı zamanı yavaşlatır ve farkındalık kazandırır
2.01.2022Gündem
Finans sektörüne güven imzası
Finans sektörüne güven imzasıVakıfbank yurtdışından 200 milyon euro tutarında sürdürülebilirlik temalı kaynak sağladı. Yapı Kredi de toplam 558 milyon dolarlık seküritizasyon işlemine imza attı.
21.12.2021Ekonomi
Destek için ışıldadı
Destek için ışıldadıDünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess, Yapı Kredi Crystal ile Kansersiz Yaşam Derneği yararına Zorlu Center flagship mağazasında yeni yıl kutlaması gerçekleştirdi.
20.12.2021Cadde
YKB su lideri olan tek finans kuruluşu
YKB su lideri olan tek finans kuruluşuDünyanın en büyük çevresel raporlama platformu Karbon Saydamlık Projesi'nin (CDP) 2021 yılı sonuçlarına göre Yapı Kredi, CDP Su Güvenliği Programı'nda A- ve CDP İklim Değişikliği Programı'nda B notunu aldı. Yapı Kredi, CDP Su Güvenliği Programı'ndan aldığı A- notuyla, Türkiye'de Su Lideri seçilen tek finans kuruluşu oldu.
16.12.2021Ekonomi
Bu sergi kaçmaz!
Bu sergi kaçmaz!Türk resim sanatının önemli isimlerinden İbrahim Çallı’nın 80 eserinden oluşan sergisi, İzmir’deki Folkart Gallery’de açıldı.
15.12.2021 Cadde
Para transferi hız kazanıyor
Para transferi hız kazanıyorYapı Kredi, dünya genelinde 9 pilot bankanın dahil olduğu SWIFT Go ürünü ile 10 bin dolar ve 10 bin euro'ya kadar olan transfer işlemlerinde alıcıya net ve hızlı bir şekilde ödenme sağlayacak. Ayrıca sabit muhabir masrafı ile işlem yapabilme avantajı sunulacak.
9.12.2021Ekonomi
BDDK, Yapı Kredi'de hisse devrine izin verdi
BDDK, Yapı Kredi'de hisse devrine izin verdiBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Yapı Kredi'de hisse devrine izin verdi.
7.12.2021Uzmanpara
Doğa dostu şube atağı
Doğa dostu şube atağıYapı Kredi, Yapı Kredi Leasing ve Arçelik bir iş birliğine imza atarak Yapı Kredi Bodrum Şubesi'ni 'Sürdürülebilir Şube'ye dönüştürdü.
7.12.2021Ekonomi
458 milyon TL startuplara aktı
458 milyon TL startuplara aktıİTÜ ARI Teknokent’in Kuluçka Merkezi İTÜ Çekirdek’in her yıl desteklediği girişimlerin en iyilerinin belirlendiği Big Bang Start-up Challenge gerçekleştirildi.
4.12.2021Ekonomi
Roca Duş Teknesiyle Banyonuzu Yenileyin
Roca Duş Teknesiyle Banyonuzu YenileyinBanyonuzu yeni bir duş teknesi ile yenilemek, bu alanı daha ferah ve erişilebilir hissettiriyor. Roca'da her biri farklı stil ve malzeme kalitesine sahip çeşitli duş tekneleri arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı profillerden herkesin kullanımına olanak tanıyan Stonex® materyali ile üretilen duş teknesi, kayma önleyici özelliğiyle, yaşlı bir bireyin de banyo ihtiyaçlarına yenilikçi bir anlayış getirerek kullanıcı için kolaylık ve güvenlik sunuyor. Kaygan ve ıslak zeminin neden olabileceği yaralanmaların önüne geçiyor.
29.11.2021Vitrin
Yapı Kredi’den Koç Ülkem Fonu
Yapı Kredi’den Koç Ülkem FonuYapı Kredi, Koç Holding’in toplumsal sorunlara karşı daha katılımcı bir tutum geliştirmeyi ve yerel gelişimi destekleyerek toplumun yaşam standardını yükseltecek projelerin hayata geçirilmesini hedefleyen projesi ‘Koç Ülkem İçin Fonu’ ile sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlamaya devam ettiğini açıkladı.
27.11.2021Ekonomi
Son dakika: Merkez Bankası'nda ekonomi zirvesi! Kavcıoğlu: Bankacılık sektörümüz çok güçlü
Son dakika: Merkez Bankası'nda ekonomi zirvesi! Kavcıoğlu: Bankacılık sektörümüz çok güçlüTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu banka genel müdürleri ve yöneticileriyle bir araya geldi. Kavcıoğlu, "Olağanüstü değil planlı bir toplantıydı. İyi ve faydalı bir bilgilendirmeydi. Bankacılık sektörümüz çok güçlü ve genel değerlendirmelerimiz de bu yönde. Bankacılık sektöründe Türkiye'de ve dünyada en iyi, en başarılı sektörlerden biri olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz." ifadelerini kullandı.
26.11.2021Ekonomi
Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu: "Bankacılık sektörümüz çok güçlü"
Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu: "Bankacılık sektörümüz çok güçlü"Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu banka genel müdürleri ve yöneticileriyle bir araya geldi. Kavcıoğlu, "Olağanüstü değil planlı bir toplantıydı. İyi bir görüşme oldu. Faydalı bir bilgilendirmeydi. Sektör ve BDDK birbirleri ile uyumlu." ifadelerini kullandı.
25.11.2021Haberler
TCMB Başkanı Kavcıoğlu banka genel müdürleriyle bir araya geldi
TCMB Başkanı Kavcıoğlu banka genel müdürleriyle bir araya geldiTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu banka genel müdürleri ve yöneticileriyle bir araya geldi.
25.11.2021Ekonomi
Orhan Veli’nin fırfırı, son tanık hayatını kaybetti
Orhan Veli’nin fırfırı, son tanık hayatını kaybettiTürk şiirinin büyük şairlerinden Orhan Veli Kanık’ın “fırfırım” diye sevdiği kız kardeşi Füruzan Yolyapan hayatını kaybetti. 97 yaşında hayata gözlerini yuman Yolyapan, dün düzenlenen cenaze töreniyle ebediyete uğurlandı.
25.11.2021Kültür Sanat
Büyük ressam Folkart Gallery’de
Büyük ressam Folkart Gallery’deFolkart Gallery’de ‘Türk Resminin Bohem ve Asi Fırçası: İbrahim Çallı’ sergisi, yarın sanatseverlerin beğenisinde...
22.11.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

Yapı Kredi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.