Yapı Kredi

Yapı Kredi

Son dakika Yapı Kredi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yapı Kredi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yapı Kredi haber sayfamızda...

Yapı Kredi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.293 yapı kredi haberi bulunmuştur.
Eurobond ihracını 800 milyon $’a çıkardı
Eurobond ihracını 800 milyon $’a çıkardıYapı Kredi, eylül ayında gerçekleştirdiği sürdürülebilir eurobond işlemine, 300 milyon dolar tutarında ek ihraç gerçekleştirdi.
22.11.2023Ekonomi
Yapı Kredi’den 80 bin kadına eğitim
Yapı Kredi’den 80 bin kadına eğitimYapı Kredi, Birleşmiş Milletler Eğitim ve Araştırma Enstitüsü’ne (UNITAR) bağlı Yönetici ve Liderler için Uluslararası Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) ortaklığında ‘Teknolojide Fırsat Eşitliği’ projesini başlattı. Proje kapsamında, konunun uzmanı isimler tarafından büyük veriden yapay zekaya, bulut teknolojilerinden siber güvenliğe kadar kapsamlı bir online eğitim içeriği hazırlandı.
22.11.2023Eğitim
Trendyol müşterilerinin hep yanında
Trendyol müşterilerinin hep yanındaTrendyol, kurulduğu günden bu yana Türkiye’ye ve ekosisteme en büyük pozitif etkiyi yaratan şirket olma hedefiyle satıcılarının işlerini büyütürken müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor, ülke ekonomisine katkıda bulunuyor ve ekosistemi geliştiriyor. Bu sorumluluk ile çalışmalarını yürüten Trendyol, müşterileri ve satıcıları için daha fazla değer yaratmak adına çalışmalarını yürütüyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki iş ortaklarını müşterileriyle buluşturan Trendyol, hem satıcıların hem de müşterilerin güvenini kazanarak kalplerde yer ediniyor. Kasım kampanyalarını #İyiKiAlmışım çatısı altında toplayan Trendyol, sunduğu avantajlı fiyatlar, indirimler, kuponlar, hızlı teslimat, hızlı müşteri desteği ve iade süreçleriyle müşteri memnuniyetini artıracak.
21.11.2023Advertorial
Yenilikçi girişimlere yatırım yapan fon
Yenilikçi girişimlere yatırım yapan fonYapı Kredi Portföy, geleceğin teknolojileri konusunda faaliyet gösteren girişimlere yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için FRWRD Birinci Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’nu hayata geçirdi.
11.11.2023Ekonomi
Gençler işte esneklik istiyor
Gençler işte esneklik istiyorDataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla düzenlenen CHRO Summit gerçekleştirildi. İş dünyasının dönüşümüne öncülük eden Türkiye’nin önde gelen firmalarının üst düzey yöneticileri ve CHRO’larını (insan kaynakları yöneticileri) bir araya getiren zirvede, genç yeteneklerin şirketlerden beklentileri, şirketlerin bu konuda neler yaptıkları masaya yatırıldı.
Yeni çağın adı: 'Yapay zeka'
Yeni çağın adı: 'Yapay zeka'DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla düzenlenen CMO Summit 2023 gerçekleştirildi. 'Resilience Reset’ temasıyla düzenlenen zirvede, iş dünyasının liderleri ve CMO’ları (pazarlama yöneticileri) bir araya geldi. Zirvede pazarlamanın bugünü ve geleceği ele alınırken, pazarlama alanında yapay zekanın önemine vurgu yapıldı. Zirvede, ‘En Etkin 50 CMO’ ödül töreni de gerçekleştirildi.
Troy kart nedir ve nasıl alınır? Troy kart hangi bankalarda var? Troy karta nasıl geçilir?
Troy kart nedir ve nasıl alınır? Troy kart hangi bankalarda var? Troy karta nasıl geçilir?Troy kart, Bankalararası Kart Merkezi tarafından kurulan ve ilk yerli ödeme sistemidir. Troy kartın nasıl alınacağı ve hangi bankalarda olduğu ile ilgili detaylar merak edilen konular arasında bulunuyor. Peki Troy kart nasıl alınır ve hangi bankalarda var?
8.11.2023Bilgi Rehberi
‘Cumhuriyetin Yüzü’
‘Cumhuriyetin Yüzü’Borusan Kocabıyık Vakfı, Cumhuriyetin 100’üncü yılını kapsamlı bir sergiyle kutluyor.
Sürdürülebilirliğe 755 milyon dolar kredi
Sürdürülebilirliğe 755 milyon dolar krediYapı Kredi, yılın ikinci yarısında 22 ülkeden 39 bankanın katılımı ile 755 milyon dolar sendikasyon kredisi sağladığını duyurdu.
4.11.2023Ekonomi
BES İPTALİ 2023: Otomatik ve Zorunlu BES Nasıl İptal Edilir? SMS ve Telefonla Bireysel Emeklilik İptal İşlemleri
BES İPTALİ 2023: Otomatik ve Zorunlu BES Nasıl İptal Edilir? SMS ve Telefonla Bireysel Emeklilik İptal İşlemleriBireysel Emeklilik, kişilerin iş hayatında birikim yapabilmelerini sağlayan özel emeklilik sistemedir. Emeklilik döneminde harcanabilmesi amaçlanmaktadır. Emeklilik döneminde ek gelir sağlayarak refah bir yaşam sürmesi amaçlanan bu sisteme katılmak zorunlu değildir. 18 yaşını geçen herkes dilerse Bireysel Emeklilik Sistemine katılabilir. Dileyen Bireysel Emeklilik iptali yaparak sistemden çıkabilirler. Otomatik katılım BES iptali için yapılması gereken birkaç işlem bulunur ve şartlar vardır. Zorunlu BES iptali nasıl yapılır? “Bireysel Emeklilik İptali 2023” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
31.10.2023Ekonomi
Dijital bankacılık ödülü
Dijital bankacılık ödülüYapı Kredi, Global Finance ‘World’s Best Digital Bank Awards 2023’ tarafından üst üste yedinci kez ‘Türkiye’nin En İyi Dijital Bankası’ unvanı ve ödülünü kazandığını duyurdu.
30.10.2023Ekonomi
3.3 milyon kişi yatırımcısı oldu hızlı büyüyecek
3.3 milyon kişi yatırımcısı oldu hızlı büyüyecekTürkiye’nin sigorta şirketleri iştiraki olan MHR GYO, Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı ve 3.3 milyon katılımcıyla halka arzda en yüksek yatırımcı sayısına ulaşan GYO oldu.
26.10.2023Sigorta
Türkiye’ye ilk 9 ayda 1.1 trilyon TL kaynak
Türkiye’ye ilk 9 ayda 1.1 trilyon TL kaynakYapı Kredi, yılın ilk 9 ayında ülke ekonomisine 1.1 trilyon lirayı aşan kaynak sağladığını duyurdu. Toplam nakdi kredi hacmi yıl başından bu yana yüzde 31 artarak 763 milyar liraya yükselen bankanın aktif büyüklüğü ise 1.7 trilyon lira oldu.
26.10.2023Ekonomi
Arkeolojik ideallerin izleri
Arkeolojik ideallerin izleri“Bir İdealin Peşinde” sergisinde Atatürk’ün direktifleriyle Çorum’da başlatılan kazılar kapsamında bulunan eserler yer alıyor.
22.10.2023Kültür Sanat
Türk ekonomisine 1 milyar $ kaynak
Türk ekonomisine 1 milyar $ kaynakYapı Kredi, yaklaşık 1 milyar dolar tutarında DPR (Diversified Payment Rights) işlemi gerçekleştirdiğini duyurdu.
16.10.2023Ekonomi
Halka arzla kentsel dönüşüme odaklanacak
Halka arzla kentsel dönüşüme odaklanacakMaher Yatırım Holding bünyesinde bulunan Quick Sigorta ve Corpus Sigorta’nın iştiraki olan MHR GYO, halka arz ediliyor.
13.10.2023Ekonomi
Yeni çağın adı: ‘Yapay zeka’
Yeni çağın adı: ‘Yapay zeka’DataExpert ve Milliyet Executive iş birliği ile BMI organizasyonuyla CMO Summit 2023 düzenlendi. Zirvede pazarlamanın bugünü ve geleceği ele alınırken, pazarlama alanında yapay zekanın önemine vurgu yapıldı.
12.10.2023Ekonomi
Gençler iş hayatında esneklik talep ediyor
Gençler iş hayatında esneklik talep ediyorDataExpert ve Milliyet Executive iş birliği ile BMI organizasyonuyla CHRO Summit 2023 düzenlendi. Zirvede, genç yeteneklerin şirketlerden beklentileri, şirketlerin bu konuda neler yaptıkları ele alındı.
11.10.2023Ekonomi
‘Artırılmış Gerçeklik’ listesine girdi
‘Artırılmış Gerçeklik’ listesine girdiYapı Kredi, Global Finance Magazine tarafından düzenlenen The Innovators Yarışması’nda “Top Innovations 2023” listesinde yer alan tek Türk bankası olduğunu duyurdu.
9.10.2023Ekonomi
Çocuklar için...
Çocuklar için...MARKA 2023 Senfoni Orkestrası, dünyaca ünlü şef Cem Mansur yönetiminde sahne alacak. 2-3 Kasım tarihlerinde Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenecek MARKA 2023 Konferansı, Mansur yönetiminde görkemli bir kapanış yapacak.
9.10.2023Cadde
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CMO’su
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CMO’suPandemiyle birlikte akın eden teknolojik dönüşüm yapay zekanın da baskın rolüyle bambaşka bir boyut kazandı. Dijitalleşme görülmedik bir hızla ilerliyor, tüketici alışkanlıkları süratle değişiyor.
İhracatçı ve bankacılar İzmir'de buluştu
İhracatçı ve bankacılar İzmir'de buluştuİhracatı Geliştirme AŞ (İGE), ilk kefaletini verdiği Mart 2022’den bu yana ekonominin lokomotifi olan ihracatçılara sağladığı desteğin yanında, finansmana erişim sürecinde kredi alanlar ile kredi verenlerin buluşma noktası olma rolünü üstleniyor.
7.10.2023Ekonomi
Tiyatroya duyulan tutkunun ödülü
Tiyatroya duyulan tutkunun ödülü25. Afife Jale Tiyatro Ödülleri’nde bu sezona damga vuran “1984” ödüllendirildi.“1984”le “Yılın En Başarılı Yönetmeni” seçilen Murat Daltaban “Tutkuyla tiyatro yapan herkese hayranım” dedi.
Alışveriş kredisi nedir? Alışveriş kredisiyle Hepsiburada’da alışverişi yeniden tanımlayın
Alışveriş kredisi nedir? Alışveriş kredisiyle Hepsiburada’da alışverişi yeniden tanımlayınAlışveriş Kredisi, modern tüketici ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış bir finansman çözümüdür. Bu kredi türü, alışveriş yaparken daha esnek bir ödeme seçeneği sunarak tüketicilere kolaylık sağlar. Hepsiburada, alışveriş tutarınızı Alışveriş Kredisi ile ödeyerek alışveriş deneyiminizi yeniden tanımlamanıza olanak tanır. Artık istediğiniz ürünleri hemen satın alabilir, ödemelerinizi daha sonra taksitler halinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede beklemek zorunda kalmadan ihtiyaçlarınıza hızlı yanıt verebilirsiniz. Alışveriş Kredisi, finansal esneklik sunarken aynı zamanda bütçenizi aşmadan alışveriş keyfini çıkarmanızı sağlar. Hepsiburada'nın geniş ürün yelpazesiyle birleşen Alışveriş Kredisi imkanı, alışveriş alışkanlıklarınıza pratik ve avantajlı bir alternatif sunar.
4.10.2023Advertorial

Benzer Haber Etiketleri

Yapı Kredi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.