Yapı Kredi

Yapı Kredi

Son dakika Yapı Kredi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yapı Kredi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yapı Kredi haber sayfamızda...

Yapı Kredi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.605 yapi kredi haberi bulunmuştur.
Yapı Kredi Leasing’den KOBİ’lere özel 2 kredi
Yapı Kredi Leasing’den KOBİ’lere özel 2 krediYapı Kredi Leasing, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası ile Dünya Bankası kaynaklı iki yeni kredi anlaşmasına imza atarak sektöründe bu kredileri kullanan ilk kurum oldu. Yapı Kredi Leasing’in sağladığı iki kredi de KOBİ’leri desteklemek amacıyla kaynak olarak kullanılacak.
5.05.2021Kobi
Personele 2 bin 540 liralık promasyon
Personele 2 bin 540 liralık promasyonTurgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Yapı Kredi Bankası yetkilileri ile protokol imzaladı. Buna göre Turgutlu Belediyesi Personel A.Ş.’ye bağlı çalışan 600 personel üç yıl boyunca maaşlarını Yapı Kredi Bankası’ndan alacak.
2.05.2021Ege
Altının kilogramı geriledi
Altının kilogramı gerilediBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 472 bin 10 liraya geriledi.
27.04.2021Ekonomi
Altının kilogramı geriledi
Altının kilogramı gerilediBorsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 472 bin 10 liraya geriledi.
27.04.2021Altın
KOBİ’lere iki yeni kaynak
KOBİ’lere iki yeni kaynakYapı Kredi Leasing, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası ile Dünya Bankası kaynaklı iki yeni kredi anlaşmasına imza attı.
23.04.2021Ekonomi
Emekli maaşı promosyonu ne kadar? İşte emekli maaşı promosyonu veren bankalar ve tutarları
Emekli maaşı promosyonu ne kadar? İşte emekli maaşı promosyonu veren bankalar ve tutarlarıEmekli maaşı promosyonu nedir, ne kadar veriliyor? Emekli maaşı promosyonunu hangi bankalar veriyor? Milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren emekli promosyonu ile igili ayrıntılar araştırılmaya devam ediyor. Peki, emekli maaşı promosyonu almanın şartı nedir? İşte emekli maaşı promosyonu ile ilgili merak edilenler...
21.04.2021Gündem
Emekliye 1750 TL promosyon
Emekliye 1750 TL promosyonYapı Kredi, Türkiye’deki milyonlarca emekliye özel, onların hayatını kolaylaştıran ürün ve hizmetler sunmaya devam ettiğini duyurdu.
19.04.2021Ekonomi
Banka çalışma saatleri 15 Nisan (yeni)! Bankalar saat kaça açılıyor ve kapanıyor?
Banka çalışma saatleri 15 Nisan (yeni)! Bankalar saat kaça açılıyor ve kapanıyor?Bankaların çalışma saatleri bireyler tarafından merak ediliyor. Koronavirüs salgını nedeniyle yeni tedbirler alındı. Bankaların çalışma saatlerinde de değişiklik yaşandı. Bu değişiklilik sonrasında bireyler "bankalar saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?" sorusunun cevabını araştırıyor. İşte 2021 bankaların çalışma saatleri...
15.04.2021Gündem
Rowling’den yeni bir çocuk kitabı
Rowling’den yeni bir çocuk kitabıYapı Kredi Yayınları, dün J.K Rowling’in çocuklar için yazdığı “The Christmas Pig” adlı yeni kitabını 12 Ekim 2021 tarihinde yayımlayacağını duyurdu.
15.04.2021Kültür Sanat
J.K. Rowling'ten yeni çocuk kitabı
J.K. Rowling'ten yeni çocuk kitabıYapı Kredi Yayınları, J.K. Rowling’in çocuklar için yazdığı The Christmas Pig adlı yeni kitabını 12 Ekim 2021 tarihinde yayımlayacak. İngiltere, Yeni Zelanda, İrlanda ve Hindistan’da Hachette Children’s Group, ABD ve Kanada’da Scholastic tarafından yayımlanacak olan The Christmas Pig, dünyanın dört bir yanındaki yayıncılar tarafından yirmiden fazla dilde eşzamanlı olarak yayımlanacak olmasıyla gerçek bir küresel yayın halini alacak.
13.04.2021Kültür Sanat
Ayın kitabı: Sarıldığımız Gün
Ayın kitabı: Sarıldığımız GünOkumaya öğrendiğinden beri kitap okumaya doyamıyor musun? Bir kitap bitmeden diğerinin hayalini mi kuruyorsun? Arkadaşlarınla kitaplarını değiştiriyor, kütüphanene her gün yeni bir kitap mı ekliyorsun?
“İnsan neyle beslenirse onu üretiyor”
“İnsan neyle beslenirse onu üretiyor”Yüzlerce yıllık geleneksel gölge oyunu Karagöz bugün İstanbul’dan Broadway’e yenilikçi icralarla sahneleniyor. Ayhan Hülagü’nün Karagöz’ü Hamlet’le buluşturmasının ardından Karagöz’ün perdesini araladık
11.04.2021Pazar
Şehzadeler’de maaş promosyonu müjdesi
Şehzadeler’de maaş promosyonu müjdesiŞehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, belediye şirketi Şehzadeler Mühendislik A.Ş. ile Yapı Kredi Bankası arasında yapılan Maaş Promosyon Anlaşması kapsamında 568 şirket personeline 4 bin 50lira maaş promosyonu ödeneceğinin müjdesini verdi.
10.04.2021Ege
Bankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor? Banka şubeleri hangi saatler arasında hizmert veriyor
Bankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor? Banka şubeleri hangi saatler arasında hizmert veriyorBankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 58 ilde hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasaklarının sona ermesinin ardından vatandaşlar banka çalışma saatleri konusunda araştırmalarını sıklaştırdı. Bankaların çalışma saatleri her bir banka için farklılık gösterse de mesai başlangıç ve bitiş saatleri arasında büyük değişiklikler yer almıyor. Peki Banka şubeleri saat kaçta açılıyor/kapanıyor? İşte çalışma saatleri...
5.04.2021Ekonomi
Sanal Pos Nedir, Nasıl Kullanılır? Sanal Pos Nasıl Alınır, Nasıl Kurulur?
Sanal Pos Nedir, Nasıl Kullanılır? Sanal Pos Nasıl Alınır, Nasıl Kurulur?Sanal pos, mağazadan yapılan alışverişlerde kart ile ödeme yapıldığı zaman kullanılan ve POS adı verilen cihazların internet üzerinden kullanım çeşidine POS-VPOS veya sanal pos adı verilir. Sanal POS mantığına bakıldığında mağazada kardı cihaza okutulduğu zaman işlem nasıl gerçekleşiyorsa, online olarak yani internet üzerinden girilmiş olan bilgilerin de kredi ve banka kuruluşundaki hesabından almış olduğu hizmetin ve ürünün bedeli olan para miktarının satıcı kişinin bankasındaki hesabına geçirilmesi olayına dayanır. İşte, merak edilen tüm detaylar.
4.04.2021Eğitim
‘Emisyon azaltım hedefi standart uygulama oldu’
‘Emisyon azaltım hedefi standart uygulama oldu’ Son dakika haberlere göre, Türkiye çalışmalarını Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu’nun üstlendiği çevre raporlama platformu CDP, 'Türkiye 11. İklim Değişikliği Sanal Konferansı ve Ödül Töreni’ni gerçekleştirdi.
2.04.2021Ekonomi
Çocukları sanatla tanıştırma rehberi
Çocukları sanatla tanıştırma rehberiMilliyet Sanat dergisi nisan ayı kapağına çocukları sanatla tanıştırma üzerine Ayşegül Sönmez’in kişisel deneyimlerinden yola çıktığı konuyu taşıyor
Pandemi pazarlama dünyasını yeniden şekillendiriyor
Pandemi pazarlama dünyasını yeniden şekillendiriyorPazarlama dünyasının önde gelen isimleri Fortune Türkiye & DataExpert iş birliği ve BMI organizasyonuyla düzenlenen CMO Summit 2021’de bir araya geldi.
24.03.2021Ekonomi
Orhan Pamuk'un yeni romanı Veba Geceleri çıktı
Orhan Pamuk'un yeni romanı Veba Geceleri çıktıOrhan Pamuk’un üzerinde 5 yıldır çalıştığı Yapı Kredi Yayınları’ndan çıkan Veba Geceleri, 1901 yılında 3. Veba Pandemisi döneminde Osmanlı’nın 29. Vilayeti Minger adasında geçiyor. Hem sürükleyici bir siyaset ve aşk romanı hem de Pamuk’un salgın, karantina, devlet ve birey konularını bir masal havasıyla tartıştığı bu tarihi roman, konusuyla yaşadığımız günlere de ışık düşürüyor.
23.03.2021Kültür Sanat
Futbolda yeni sayfa! İmzalar resmen atıldı...
Futbolda yeni sayfa! İmzalar resmen atıldı...Dört büyük kulüp Bankalar Birliği ile yeni bir anlaşma yaptı. Daha önce 5 senelik olarak atılan imzalar, 9 yıl olarak revize edildi. TFF Başkanı Özdemir törende yaptığı açıklamada, “Günü kurtarmak için değil, gelecek adına adımlar atıyoruz” dedi
20.03.2021Futbol
Dört büyük kulüp ile bankalar arasında önemli anlaşma
Dört büyük kulüp ile bankalar arasında önemli anlaşmaZiraat Bankası, Halkbank, DenizBank ve Yapı Kredi ile Türkiye'nin 4 büyük kulübü arasında 8,4 milyar liralık büyüklüğe sahip Finansal Yeniden Yapılandırma sözleşmesi imzalandı.
19.03.2021Ekonomi
Son dakika haberleri - 4 büyük kulüp ile Bankalar Birliği anlaşma imzaladı
Son dakika haberleri - 4 büyük kulüp ile Bankalar Birliği anlaşma imzaladıKulüpler ile Bankalar Birliği arasında Finansal yeniden yapılanma imza töreni düzenlendi. Dört büyük kulüp ve Bankalar Birliği, 7+2 yıllık yeni yapılandırma anlaşmasına imza attı. Anlaşmaya göre kulüpler 2 yıl anapara ödemesi yapmayacak.
19.03.2021Süper Lig
Yapı Kredi Faktoring’in cirosu 19.7 milyar TL
Yapı Kredi Faktoring’in cirosu 19.7 milyar TLYapı Kredi Faktoring, 2020 yılında 19.7 milyar TL ciro ve yüzde 13.2 pazar payına ulaştığını açıkladı. Şirketin 2020 ihracat işlemleri cirosu ise 3.6 milyar TL olarak gerçekleşti.
19.03.2021Ekonomi
Son dakika - Dört büyük kulüp, 7+2 için imza atıyor! Bankalar Birliği anlaşması...
Son dakika - Dört büyük kulüp, 7+2 için imza atıyor! Bankalar Birliği anlaşması...Dört büyük kulüp ve Bankalar Birliği bugün 9 yıllık yeni yapılandırma anlaşmasına imza atacak. 5+2 yıl olan eski anlaşma 7+2 olarak revize edilecek. Kulüpler 2 yıl anapara ödemesi yapmayacak
19.03.2021Süper Lig
Konut kredisi faiz oranları
Konut kredisi faiz oranlarıHayalinizdeki eve kavuşmak için konut kredisine başvurmaya karar verdiniz. Hangi bankaya başvuracağınızı belirleyen en önemli etkenlerden bir tanesi de faiz oranları. Gelin 2021 yılı için bankaların konut kredisi faiz oranlarına ve ödeme planlarına birlikte bakalım.
18.03.2021Emlak

Benzer Haber Etiketleri

bankaBankalar Birliğiegeizmiraltın

Yapı Kredi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.