Geri Dön

Çocuklar ve gençler sokağa (dışarı) ne zaman, saat kaçta çıkacak? 18 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı?

Türkiye yavaş yavaş normale dönerken 18 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlar için yasak devam ediyor. Çocuklar ve gençler için sokağa çıkma günü yaklaşırken hem ebeveynler hem de 18 yaş altı kişiler '18 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman kalkacak? Çocuklar ne zaman sokağa (dışarı) çıkacak?' sorusunu soruyor.

Çocuklar ve gençler sokağa (dışarı) ne zaman, saat kaçta çıkacak? 18 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı?

Corona virüs tablosu ülkemizde günden güne iyiye gidiyor. Haziran ayı itibarıyla hayat yavaş yavaş normale dönerken 18 yaş altı için sokağa çıkma yasağı devem ediyor. Yasakların bir an evvel kaldırılmasını isteyen çocuklar ve gençler izinler yaklaşırken  '18 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman kalkacak? Çocuklar ne zaman sokağa (dışarı) çıkacak?' sorusuna cevap arıyor.

18 YAŞ ALTI SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI KALKTI MI?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine toplantısı sonrası alınan yeni kararları açıkladı. 18 yaş altı ile ilgili kısıtlama ise küçüklerin ebeveynleri refakatinde olmaları şartıyla tümüyle kalkmıştır.

Çocuklar ve gençler sokağa (dışarı) ne zaman, saat kaçta çıkacak 18 yaş altı sokağa çıkma yasağı kalktı mı

Türk hücumbotu Kaş'a, Yunan hücumbotu Meis Adası'na demirlediOruç Reis Sismik Araştırma Gemisi, yeni NAVTEX ilan edilmesinin ardından Kıbrıs'ın güneybatı açığındaki bölgeye ulaşırken, Türk hücumbotu Antalya'nın Kaş ilçesi önüne, Yunan hücumbotu ise Meis Adası önüne demirledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber