Geri Dön

19 Ocak hava durumu... Pazar günü hava nasıl olacak? Yağmur yağacak mı?

Bugün yurdun büyük bölümü parçalı bulutluydu. Doğu Anadolu'da kar, Karadeniz ve Marmara'nın doğusunda yağmur görüldü. Şimdi 19 Ocak Pazar hava durumu merak ediliyor. Sıklıklar sorulan sorulardan biri de şöyle: Pazar günü hava nasıl olacak?

19 Ocak hava durumu... Pazar günü hava nasıl olacak? Yağmur yağacak mı?

 

Kış aylarında en çok merak edilen konuların başında hava durumu geliyor. Yurttaşlar yağmura ve kara yakalanmamak adına günlük olarak hava durumunu araştırıyor. Peki, pazar günü hava nasıl olacak? Yağmur yağacak mı?

PAZAR GÜNÜ HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün verilerine göre: Marmara, Batı Karadeniz ve Akdeniz'in doğusunda yağmur görülecek. Orta Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu'da kar bekleniyor. İç Anadolu'da sisli, Ege parçalı bulutlu ve Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu bulutlu olacak.

İstanbul yağmur 8, 5 derece

Ankara 2, -5 sisli

İzmir 10, 4 parçalı bulutlu

19 Ocak hava durumu... Pazar günü hava nasıl olacak Yağmur yağacak mı

 

 

 

 

 

 

 

Fuat Oktay açıkladı! Tek bir sayfada olacak...Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dijital Türkiye Portalı üzerinden yakın zamanda kullanıma açılacak 'Araçlarım' sayfası ile vatandaşların araçlarına ait vergi borcu, trafik cezası, muayene, OGS, HGS ve sigorta gibi farklı kamu kurum ve kuruluşlarındaki bilgilerine tek bir sayfa üzerinden erişilebileceğini bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber