Geri Dön
Gündem23 Nisan'da bankalar açık mı? 23 Nisan'da PTT ve kargolar açık mı?

23 Nisan'da bankalar açık mı? 23 Nisan'da PTT ve kargolar açık mı?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı heyecanı başlamak üzere. Bu mutlu gün öncesi vatandaşların en çok merak ettiği 23 Nisan'da bankalar, PTT ve kargolar açık mı gibi en soruların cevaplarını bir araya getirdik...

23 Nisan'da bankalar açık mı? 23 Nisan'da PTT ve kargolar açık mı?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı geldi çattı. Bugün 98. kez kutlanacak bayram öncesi 23 Nisan ile ilgili en çok arama yapılan soruların cevaplarını derledi. İşte ayrıntılar...

23 NİSAN'DA BANKALAR TATİL Mİ OLACAK?

23 Nisan 2019 resmi tatil olması sebebiyle gerek özel bankalar, gerekse resmi bankalar olsun o gün çalışmayacaklar.

EFT, Havale gibi işlemleriniz de bir sonraki gün hesaplara geçecektir. İşlemleri olan vatandaşlarımız ertesi gün işlemlerini halletmeleri gerekmektedir.

24 NİSAN TATİL Mİ? HANGİ KURUMLAR AÇIK?

23 Nisan’da PTT’ler, bankalar, okullar ve devlet daireleri kapalı olacak, hastaneler ise açık. 24 Nisan’da ise hastaneler, okullar, devlet daireleri, PTT’ler açık olacak.

İŞTE YILIN RESMİ TATİLLERİ

23 Nisanda bankalar açık mı 23 Nisanda PTT ve kargolar açık mı

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-10 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet