Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı

Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı

Son dakika Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı haber sayfamızda...

Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.960 ulusal egemenlik ve çocuk bayramı haberi bulunmuştur.
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde 'tasarruf' çalışması
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde 'tasarruf' çalışması Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), 'Kamuda Tasarruf ve Verimlilik Paketi' kapsamında tasarruf çalışması başlattı. Bu kapsamda 2024 Yılı Yatırım Programı'nda yer alan Kütüphane ve Sergi Salonu Projesi'nin askıya alınması, dijitalleşme ile kağıt israfının önüne geçilmesi, araç alım ve kiralamalarının zorunlu haller dışında durdurulması ve resmi etkinliklerin Meclis çatısı altında yapılması planlanıyor.
16.05.2024 Ekonomi
Ölene kadar emekli olması yasak! 16 eski dili biliyordu, elde kalan tek bir fotoğrafı var
Ölene kadar emekli olması yasak! 16 eski dili biliyordu, elde kalan tek bir fotoğrafı var İsmini binlerce kişinin ilk kez duyacağı Naci Tanrısever’in Osmanlı’nın son 20 yılından 2000’lerin başına kadar olan süreçte Türkiye için yaptığı işler bugünlerin temel taşlarını oluşturuyor. Atatürk sevgisiyle çıktığı 104 yıllık hayat yolculuğunda 'emekli olması yasak olan' Tanrısever’in hikâyesi ise hayranlık uyandırıcı.
14.05.2024 Yaşam
Bakan Göktaş evlilik kredisi ile ilgili detayları açıkladı! "İlk ödeme 21 Mayıs'ta"
Bakan Göktaş evlilik kredisi ile ilgili detayları açıkladı! "İlk ödeme 21 Mayıs'ta" Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş TRTHaber'de evlilik kredisi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Göktaş, "Resmi nikahı 15-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen çiftlerimizin kredi ödemeleri, 21 Mayıs itibarıyla hesaplarına geçmeye başlayacak" dedi.
10.05.2024 Gündem
Boşanma davasında çocukla iletişim detayları
Boşanma davasında çocukla iletişim detayları Ankara 10. Aile Mahkemesi’nde görülen anlaşmalı boşanma davasında A.Y. ve M.Y.’nin boşanmasına karar verildi.
9.05.2024 Gündem
Bir tiyatrodan çok daha fazlası
Bir tiyatrodan çok daha fazlası  Kübalı çocuk tiyatrosu “La Colmenita/ Küçük Arı Kovanı” konuğumuz oldu. Dünyaya sevgi ve dayanışma ‘ballarını’ ulaştırmayı hedefleyen La Colmenita, Türkiye’de bir kovan kurmayı planlıyor.
1.05.2024 Kültür Sanat
Okulda erkek öğrencilere etek giydirdiler! Tepki çeken görüntüye soruşturma
Okulda erkek öğrencilere etek giydirdiler! Tepki çeken görüntüye soruşturma Tokat'ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda ilkokulda düzenlenen programda 4 erkek öğrencinin etek giyip peçe takarak oynamasıyla ilgili harekete geçildi.
30.04.2024 Gündem
Bakan Ersoy'dan saldırıya uğrayan öğrenciye mektup ve hediye
Bakan Ersoy'dan saldırıya uğrayan öğrenciye mektup ve hediye Malatya'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarını görüntüleyen belediye personeli Mustafa H.'nin dronuna elindeki balonu çarptığı için tekmelenen 3'üncü sınıf öğrencisi Talha Ş.'ye Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, bisiklet, tablet ve mektup gönderdi.
27.04.2024 Gündem
'Futbolcu fabrikası olacağız'
'Futbolcu fabrikası olacağız' Futbol Gelişim Projesi ile ilgili bilgilendirme toplantısı dün Bakan Bak, Bakan Tekin ve TFF Başkanı Büyükekşi’nin katılımıyla gerçekleşti. Etkinlikte 6 ay gibi kısa bir sürede 500 bine yakın çocuğun futbolla tanıştığı vurgulandı.
27.04.2024 Skorer
Futbol Gelişim Projesi bilgilendirme toplantısına yoğun katılım
Futbol Gelişim Projesi bilgilendirme toplantısına yoğun katılım Milli Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile TFF arasında imzalanan Futbol Gelişim Projesi'nin bilgilendirme toplantısı yapıldı.
26.04.2024 Süper Lig
Öğrenciyi tekmeleyen dron operatörü için karar
Öğrenciyi tekmeleyen dron operatörü için karar Malatya'nın Pütürge ilçesinde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları sırasında balonu drona çarpan 3'üncü sınıf öğrencisi Talha Ş.'ye tekme atan ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Mustafa H.’nin belediyedeki işine son verildi.
26.04.2024 Gündem
'Dilan Polat'lı 23 Nisan gösterisine soruşturma başlatıldı
'Dilan Polat'lı 23 Nisan gösterisine soruşturma başlatıldı 'Kara para' suçlamasıyla tutuklu ‘Dilan Polat’lı gösteriye ilişkin Milli Eğitim Bakanlığı müfettiş gönderip, idari soruşturma başlattı.
26.04.2024 Haberler
'Dilan Polat'lı 23 Nisan gösterisine soruşturma başlatıldı
'Dilan Polat'lı 23 Nisan gösterisine soruşturma başlatıldı 'Kara para' suçlamasıyla tutuklu ‘Dilan Polat’lı gösteriye ilişkin Milli Eğitim Bakanlığı müfettiş gönderip, idari soruşturma başlattı.
26.04.2024 Gündem
23 Nisan'da çocuğa acımasız tekme! Elindeki balon çarptı diye sinirlendi
23 Nisan'da çocuğa acımasız tekme! Elindeki balon çarptı diye sinirlendi Malatya'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarını görüntüleyen Mustafa H., elindeki balonu drona çarpan 3'üncü sınıf öğrencisi Talha Ş.'ye tekme attı. Talha Ş.'nin ailesi şikayetçi olurken, Mustafa H., savcılık sorgusunun ardından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
26.04.2024 Haberler
23 Nisan'da çocuğa acımasız tekme! Elindeki balon çarptı diye sinirlendi
23 Nisan'da çocuğa acımasız tekme! Elindeki balon çarptı diye sinirlendi Malatya'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarını görüntüleyen Mustafa H., elindeki balonu drona çarpan 3'üncü sınıf öğrencisi Talha Ş.'ye tekme attı. Talha Ş.'nin ailesi şikayetçi olurken, Mustafa H., savcılık sorgusunun ardından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.  
25.04.2024 Gündem
Yıldız Dağı tırmanışında kaybolan öğretim üyesi aranıyor
Yıldız Dağı tırmanışında kaybolan öğretim üyesi aranıyor Mersin Toroslar ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 3 bin 150 rakımlı Yıldız Dağı'na tırmanış yaptıktan sonra dönüş yolunda kaybolan Konya Selçuk Üniversitesi'nden emekli öğretim üyesi Mustafa Taşpınar (79) için arama çalışması yürütülüyor.
25.04.2024 Gündem
MSB tarafından haftalık bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi
MSB tarafından haftalık bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi Milli Savunma Bakanlığı, PKK terör örgütünün Irak tarafından 'yasaklı örgüt' ilan edilmesinin memnuniyetle karşılandığını belirterek, bu yöndeki tasavvurun terör örgütü ilanına doğru evrilmesini beklediklerini açıkladı.
25.04.2024 Haberler
Bakan Tekin'den yeni müfredat açıklaması! Yarın kamuoyuyla paylaşılacak
Bakan Tekin'den yeni müfredat açıklaması! Yarın kamuoyuyla paylaşılacak Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, yeni müfredat taslağının yarın öğleden sonra kamuoyuyla paylaşılmak üzere askıya çıkarılacağını bildirdi. Tekin, "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" adını taşıyan yeni müfredatla ilgili görüş ve önerilerin "gorusoneri.meb.gov.tr" adresinden paylaşılabileceğini bildirdi.
25.04.2024 Gündem
Mansur Yavaş: Söz verdiğimiz projeleri gerçekleştirmek için azimle çalışacağız
Mansur Yavaş: Söz verdiğimiz projeleri gerçekleştirmek için azimle çalışacağız Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında büyükelçilere ve yabancı misyon şeflerine resepsiyon verdi.
25.04.2024 Gündem
1923 öğrenciden 23 Nisan konseri
1923 öğrenciden 23 Nisan konseri Mersin’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı.
25.04.2024 Kültür Sanat
Kemer Country’de 23 Nisan coşkusu
Kemer Country’de 23 Nisan coşkusu Kemer Country Club, geçtiğimiz günlerde 23 Nisan coşkusuna ev sahipliği yaptı.
25.04.2024 Cadde
Barış Manço sürprizi
Barış Manço sürprizi Sıla, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Kayseri Erciyes Kültür Merkezi’nde sahneye çıktı.
25.04.2024 Cadde
Bakan Tekin çocukların tarihi meclis binasındaki temsilini izledi
Bakan Tekin çocukların tarihi meclis binasındaki temsilini izledi Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, 81 ilden gelen çocuklarla 23 Nisan 1920'deki Meclis açılışının ve 2071 Meclis Oturumu temsiline katıldı. Bakan Tekin, çocukların temsil gösterisinin ardından konuşma yaparak, "Biz çocuklarımıza, gençlerimize bu ülkenin hangi zorluklarla kurulduğunu, bu ülkeyi kuranların ne tür fedakarlıklar yaptığını, bu ülkeyi kuranların nasıl büyük yapılarla büyük güçlerle mücadele ettiğini bir nebze olsun göstermek istedik" dedi.
24.04.2024 Gündem
Sıla'nın 23 Nisan sürprizi 'Arkadaşım Eşek'
Sıla'nın 23 Nisan sürprizi 'Arkadaşım Eşek' Şarkıcı Sıla Gençoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Kayseri'de verdiği konserde, merhum sanatçı Barış Manço'nun 'Arkadaşım Eşek' parçasını söyledi.
24.04.2024 Cadde
Rami Kütüphanesi’nde 23 Nisan coşkusu
Rami Kütüphanesi’nde 23 Nisan coşkusu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Rami Kütüphanesi’nde çeşitli etkinliklerle kutlandı.
24.04.2024 Çocuk
Hataylı çocukların icatları 3B baskı teknolojisiyle hayat buldu
Hataylı çocukların icatları 3B baskı teknolojisiyle hayat buldu Hayalime Ortak Ol Topluluğu ve İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Mimarlık Fakültesi iş birliğinde gerçekleşen “Geleceği Gülümsetecek Hayaller” projesi ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Hataylı çocukların hayalinden çıkan geleceğin icatlarının ilk prototipleri, İTÜ’deki Dijital Fabrikasyon dersi öğrencilerinin elinde 3B baskı teknolojisiyle hayat buldu.
24.04.2024 Çocuk

Benzer Haber Etiketleri

Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.