Geri Dön
Gündem23 Nisan cuma günü okullar tatil mi, açık mı 2021? 23 Nisan'da canlı ders olacak mı?

23 Nisan cuma günü okullar tatil mi, açık mı 2021? 23 Nisan'da canlı ders olacak mı?

Okullar 23 Nisan'da açık mı, ders var mı? 23 Nisan tarihi yaklaşırken öğrenciler canlı ders olup olmayacağı ile ilgili ayrıntıları araştırmaya başladı. 8.ve 12.sınıflar hariç uzaktan eğitime geçildi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na az bir zaman kala okulların tatil durumu merak ediliyor. Peki 23 Nisan'da canlı ders olacak mı, okullar tatil mi?

23 Nisan cuma günü okullar tatil mi, açık mı 2021? 23 Nisan'da canlı ders olacak mı?

23 Nisan'da canlı ders olacak mı? sorusunun cevabı merak konusu. Bu hafta cuma günü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlanacak. Bu sene koronavirüs salgını nedeniyle 23 Nisan coşkusu evlerde yaşanacak. Peki 23 Nisan'da okullar açık mı, canlı ders var mı?

23 NİSAN'DA CANLI DERS OLACAK MI?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resmi tatil olarak geçiyor. 23 Nisan resmi tatil olduğundan dolayı canlı ders olmayacak ve okullar tatil olacak.

'Evin önünde neden durdunuz' diyen aile saldırıya uğradı!Burdur’da Veli Tural (37) ve ailesi, motosikletle evin önüne gelen 2 kişiye 'Neden durdunuz, ne yapıyorsunuz?' diye sorunca tartışma çıktı. Tartışmanın ardından bölgeden ayrılan 2 kişi, bir süre sonra kalabalık bir grupla gelip Veli Tural (37) ile babası, annesi, kardeşi ve yeğenini darbetti. Güvenlik kamerasına da yansıyan olayla ilgili Tural, "Bizi linç ettiler, saldırdılar. Savunmak için kendimizi eve kilitledik" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet