Geri Dön
GündemATA AÖF sınavları ne zaman, nasıl yapılacak? ATA AÖF vize sınavı online mı?

ATA AÖF sınavları ne zaman, nasıl yapılacak? ATA AÖF vize sınavı online mı?

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınav takvimi araştırılıyor. Peki, ATA AÖF vize sınavları ne zaman yapılacak? Koronavirüs salgını nedeniyle uygulanan online sınavlar ATA AÖF vize sınavları için de geçerli olacak mı? İşte ATA AÖF tarafından vize sınavlarına ilişkin yapılan son açıklama...

ATA AÖF sınavları ne zaman, nasıl yapılacak? ATA AÖF vize sınavı online mı?

Son dakika: ATA AÖF vize sınavları ile ilgili ayrıntılar belli oldu. Vize sınav takvimini ve sınavların nasıl yapılacağını merak eden öğrenciler Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi resmi sitesinde araştırma yapıyor. İşte ATA AÖF tarafından yapılan son duyuru.

ATA AÖF SINAVLARI NASIL YAPILACAK?

Koronavirüs salgını nedeniyle yüz yüze sınavların olumsuzluklara sebebiyet vereceği düşünülerek ATA AÖF vize sınavlarının çevrimiçi (online) olarak yapılmasına karar verildi.

ATA AÖF SINAVLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

Yapılan duyuruda vize sınavlarının Nisan ayı içerisinde yapılması planlandığı duyuruldu. Akademik takvim güncellenecektir açıklaması yapıldı.

AKADEMİK TAKVİM İÇİN TIKLAYINIZ

 

Köpeği kurtarmak isterken feci şekilde can verdiAydın Germencik ilçesinde su kuyusuna düşen köpeği kurtarmaya çalışırken dengesini kaybedip kendisi de düşen Salih Yayla , boynu kırılıp öldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet