Geri Dön
GündemDakikalar kaldı! AYT sınavı saat kaçta sona erecek? Yabancı Dil Testi saat kaçta başlayacak?

Dakikalar kaldı! AYT sınavı saat kaçta sona erecek? Yabancı Dil Testi saat kaçta başlayacak?

Üniversite sınavı kapsamında bugün gerçekleştirilen ikinci oturum Alan Yeterlilik Testinin bitmesine artık kısa bir süre kaldı. Dışarıda adayları bekleyen aileler AYT sınavı saat kaçta sona erecek sorusuna yanıt aramayı sürdürüyor. Hayalini kurdukları Üniversitede eğitim almak isteyen binlerce öğrenci şimdilerde ÖSYM tarafından gerçekleştirilen YKS sınavında ter döküyor. İşte AYT sınavının sona ereceği saat ve YDT sınavının başlayacağı saat....

Dakikalar kaldı! AYT sınavı saat kaçta sona erecek? Yabancı Dil Testi saat kaçta başlayacak?

AYT sınavı saat kaçta sona erecek sorusu sınava giren binlerce öğrenci ve ailesi tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Hayalini kurdukları üniversitede eğitim almak isteyen binlerce aday bugün gerçekleştirilecek olan YKS sınavının ikinci oturumu olan Alan Yeterlilik Testi ve Yabancı Dil Testinde ter dökecek. Sınavın başlamasının ardından dışarıda evlatlarını, kardeşlerini bekleyen milyonlarca kişi AYT sınavı saat kaçta sona erecek sorusuna yanıt arıyor. Peki AYT sınavı saat kaçta sona erecek?

AYT SINAVI SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK/SONA ERECEK?

AYT sınavı 10:15'te başladı. 180 dakika sürecek olan sınav 13:15'te sona erecek

YDT SINAVI SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

YDT sınavı 15:45'te başlayacak. 120 dakika sürecek olan sınav 17:45'te sona erecek

YKS SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

YKS sınav sonuçları 28 Temmuz tarihinde sonuc.ösym.gov.tr adresi üzerinden adayların erişimine açılacak

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-5 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet