Gündem Bahçeli'den Kadir Gecesi mesajı

Bahçeli'den Kadir Gecesi mesajı

05.04.2024 - 15:29 | Son Güncellenme:

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kadir Gecesi dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Bu kutlu gecenin birliğimize, dirliğimize, varlığımıza, bekamıza ve selametimize güçlü bir nefes vermesini yürekten diliyorum." dedi.

Bahçeliden Kadir Gecesi mesajı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kadir Gecesi dolayısıyla sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu. Bahçeli'nin açıklaması şöyle:

Haberin Devamı

Bin aydan daha hayırlı olduğu müjdelenen, Kur’an-ı Kerim’in nüzulüyle mühürlenen, tan yeri ağarıncaya kadar esenlikle mükafatlandırılan Kadir Gecesi’nin yüzü suyu hürmetine Rabbim’den niyazım dua, ibadet ve istiğfarımızı kabul etmesidir.

Bu gece hasta gönüller için şifa, harap kalpler için huzur kaynağıdır. Allah’ın sonsuz rahmet ve merhametine sığınarak, her melanetin, her meşakkatin üstesinden gelineceği mukadderdir.

İhlas, itibar, irade, hamiyet, muhabbet ve samimiyet sahibi aziz milletimiz başta olmak üzere, Türk-İslam aleminin, farklı coğrafyalarda ıstırap çeken, zulme maruz kalan mazlum ve mağdur kardeşlerimizin Mübarek Kadir Gecesi’ni tebrik ediyorum. Bu kutlu gecenin birliğimize, dirliğimize, varlığımıza, bekamıza ve selametimize güçlü bir nefes vermesini yürekten diliyorum.

Yazarlar