Geri Dön
GündemBaşbakan Adayı Binali Yıldırım'ın Eşi Kimdir?

Başbakan Adayı Binali Yıldırım'ın Eşi Kimdir?

AK Parti Genel Başkan adayı olarak seçilen Binali Yıldırım'ın eşi internette en çok arananlar arasına girdi. Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım kimdir? Semiha Yıldırım nerelidir? İşte detaylı bilgiler...

Başbakan Adayı Binali Yıldırım'ın Eşi Kimdir?

Bugün gözler Ak Parti sözcüsü Ömer Çelik'teydi. Çünkü AK Parti Genel Başkan adayı Ulaştırma Bakanı İzmir milletvekili Binali Yıldırım olduğunu açıkladı. Binali Yıldırım'ın ismi verildikten sonra en çok merak edilenlerden biri de Binali Yıldırım'ın eşi oldu. Peki Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım kimdir?

SEMİHA YILDIRIM KİMDİR?

Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım Erzincan Refahiye'nin Kayı Köyü'nden. Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım emekli öğretmen. Semiha Yıldırım'ın iki oğlu Erkan Yıldırım, Ahmet Yıldırım ve bir kızı Büşra Yıldırım var.

AK Parti'nin aktif kadınları arasında yer alan Semiha Yıldırım, özellikle sosyal sorumluluk projelerinde görevler alıyor. Semiha Yıldırım en son 17 Mayıs'ta düzenlenen "Gönül Dağı Projesi"nin tanıtımında görüntülenmişti. Etkinlikle Semiha Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'la yan yana oturmuştu.

Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım, 4 Mayıs'ta da BELMEK kursiyerlerinin el emeklerinden oluşan 'El emeği Göz Nuru' sergisine katılmıştı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Adana'da 90 firariye yönelik şafak operasyonuAdana'da çeşitli suçlardan haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan ancak teslim olmayan, kesilen para cezalarını yatırmayan 90 firarinin yakalanması için şafak operasyonu düzenlendi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler