Geri Dön
GündemBerna Keklikler kimdir?

Berna Keklikler kimdir?

Survivor 2017'de Gönüllüler takımında yarışan Berna Keklikler, geçtiğimiz hafta eleme adayı olarak seçilmişti. Ancak Survivor'a Burçak Tuncer veda etti. Yarışa kaldığı yerden devam eden Berna Keklikler yeni haftayla birlikte yine eleme edayı seçilip seçilmeyeceği merak ediliyor. Peki Berna Keklikler kimdir?

Berna Keklikler kimdir?

Berna Keklikler, 27 yaşında. Almanya'da doğdu. Kardeşi ile birlikte güzellik yarışmasına katıldıktan sonra Almanya'dan sonra İstanbul'a yerleşti. Survivor 2017'de yarışmacı olarak katılan Berna Keklikler, 184 oyundan 79 galibiyeti var. Her hafta eleme adayı olarak potaya ismi yazılan Berna Keklikler'un hayatı kariyeri ve hakkında merak edilenleri bu haberimizde sizler için derledik...

BERNA KEKLİKLER KİMDİR?

Almanya doğumlu olan Berna Keklikler, İstanbul’da kardeşiyle yaşamakta. Ekonomi eğitimi alan Berna Keklikler, Almanya’da katıldığı güzellik yarışması, Miss Turkuaz Germany’iyi kazandı. Fıtness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgilenmekte olan Berna Keklikler, oyunculuk ve modellik ile uğraşıyor.

2016’nın Eylül ayındaTV8’de başlayan Göz6 programına katılarak Survivor hedefi için ilk adımını atan Berna Keklikler, Göz6 evinde finale çıkarak, Kızlar Takımı’nın şampiyonu oldu ve Survivor 2017’ye katılma hakkını kazandı.

Sinemaya düşkün bir insan olduğunu ifade eden Berna Kekklikler, başta bale, buz pateni, yüzme, veleybol olmak üzere pek çok spor dalı ile ilgilendiğini ve haftanın her günü mutlaka spor yaptığını ifade ediyor.

Survivor'a katılma sebebini maceracı ve savaşçı ruhuna bağlayan Berna Keklikler, doğaya çok düşkün olduğunu ve ada şartlarına kolayca uyum sağlayacağını söylüyor.