Geri Dön
GündemBerna Keklikler kimdir? Kariyeri ve hayatı

Berna Keklikler kimdir? Kariyeri ve hayatı

Survivor gönüllüler takımı için ter döken Berna Keklikler dün akşam kaybedilen ödül oyunun ardından Erdi Ünver ile yaşadığı diyalogla gündeme geldi. Şu sıralarda ekrana gelen dokunulmazlık oyununda hırsı ile dikkat çeken Berna Keklikler'in nasıl bir performans ortaya koyacağı merak ediliyor. Peki Berna Keklikler kimdir?

Berna Keklikler kimdir? Kariyeri ve hayatı

Survivor Berna Keklikler gönüllüler takımı için ter döküyor. Almanya doğumlu olan Berna Keklikler, yarışmalarda gösterdiği performansın yanı sıra hırsı ile de ön plana çıkıyor. Kendine has konuşma tarzı ile dikkat çeken Berna Keklikler kaybettiği yarışmaların ardından döktüğü gözyaşları ile de öne çıkıyor. Peki Berna Keklikler kimdir?

BERNA KEKLİKLER KİMDİR?

Almanya doğumlu olan Berna Keklikler, İstanbul’da kardeşiyle yaşamakta. Ekonomi eğitimi alan Berna Keklikler, Almanya’da katıldığı güzellik yarışması, Miss Turkuaz Germany’iyi kazandı. Fıtness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgilenmekte olan Berna Keklikler, oyunculuk ve modellik ile uğraşıyor.

2016’nın Eylül ayında TV8’de başlayan Göz6 programına katılarak Survivor hedefi için ilk adımını atan Berna Keklikler, Göz6 evinde finale çıkarak, Kızlar Takımı’nın şampiyonu oldu ve Survivor 2017’ye katılma hakkını kazandı.

Sinemaya düşkün bir insan olduğunu ifade eden Berna Kekklikler, başta bale, buz pateni, yüzme, veleybol olmak üzere pek çok spor dalı ile ilgilendiğini ve haftanın her günü mutlaka spor yaptığını ifade ediyor.

Survivor'a katılma sebebini maceracı ve savaşçı ruhuna bağlayan Berna Keklikler, doğaya çok düşkün olduğunu ve ada şartlarına kolayca uyum sağlayacağını söylüyor.