Geri Dön
GündemBu başka bir pazar

Bu başka bir pazar

Kovid-19 gerekçesiyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlamaları 1 Temmuz’da kaldırıldı.

Bu başka bir pazar

HABER MERKEZİ - Kararın ardından uzun süredir pazar günleri sokağa çıkamayanlar sabahın erken saatlerinde dışarıya akın etti. Aylar sonra tatil günlerinde dışarı çıkanlar plajları, yaylaları, havuzları ve yeşil alanları hıncahınç doldurdu. İstanbul, Ege ve Akdeniz sahilleri, Karadeniz yaylaları en yoğun gününü yaşadı. İstanbul’da da Adalar, sahiller,

Belgrad Ormanı uzun bir aradan sonra en kalabalık pazardı. Hava sıcaklığının yüksek olduğu kentlerde vatandaşlar sık sık denize girerek serinledi. Bazı tatilciler ise kıyıda yürüyüş yaptı, bisiklet sürdü. Burdur’daki Salda Gölü de ziyaretçi akınına uğrayan yerler arasındaydı. Turizm kenti Antalya’da kısıtlamasız ilk pazar gününde Konyaaltı sahilinde sabahın erken saatlerinde yoğunluk oluştu.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Dayak yiyen taksici konuştu! Sopayla vuran adam, 'al biraz da sen devam et' dediİstanbul Fatih’te, müşterisini hastaneye götürmek isteyen taksici, önünde park halinde bulunan otomobil içindeki iki kişiyi uyarmak istedi. Taksi şoförü, otomobilde bulunan iki kişi tarafından sokak ortasında darbedildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner