Geri Dön
GündemÇocuğuna sigara içirip ölmesi için ilaç verdi! O anları kaydetti

Çocuğuna sigara içirip ölmesi için ilaç verdi! O anları kaydetti

Kayseri'de, 3 yaşındaki oğlu Y.T.'ye sigara içirip ölmesi için ilaç verdiği öne sürülen Öznur Ö. polis tarafından gözaltına alındı. Y.T. koruma altına alınırken, Öznur Ö.’nün oğluna sigara içirip, ilaç verdiği görüntüleri kayda aldığı ortaya çıktı.

Çocuğuna sigara içirip ölmesi için ilaç verdi! O anları kaydetti

İngiltere'de yaşayan Turgut Ö. ile Öznur Ö. 4 yıl önce dini nikah kıydı. Muş'ta birlikte yaşayan çiftin bir yıl sonra çocukları dünyaya geldi. Turgut Ö., 1,5 yıl önce çalışmak için İngiltere'ye gitti. Bunun üzerine Öznur Ö., Hatay Reyhanlı'daki ailesinin yanına döndü. Öznür Ö., oğlunu başka birinin üzerine kaydettirdi.

Turgut Ö. yurt dışındayken, Öznur Ö.’nün oğlu Y.T.'ye sigara içirip ölmesi için ilaç içirdiğini öğrendi. Öznur Ö.’nün olayı görüntülediği videoya ulaşan Turgut Ö., İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ihbarda bulundu. Görüntüler üzerine harekete geçen polis, Öznur Ö.'nün Kayseri'nin Talas ilçesinde bir evde yaşadığını belirledi. Talas İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri dün, Öznur Ö.'yü gözaltına aldı.

Öznur Ö.’nün sorgusu sürerken, annesinin fiziki ve psikolojik işkencesine maruz kalan Y.T. ise korumaya alındı.

CEP TELEFONUYLA KAYDA ALMIŞ

Bu arada, Öznur Ö’nün oğluna sigara içirip, çok sayıda ilaç verdiği anlara ilişkin cep telefonu kamerasıyla çekilen görüntüler ortaya çıktı. Hangi tarihte çekildiği belli olmayan görüntülerde Öznur Ö.’nün ilaçları eline alıp oğluna, “Ne sen ne de ben. Artık yaşamayalım. Bize bu hayatı çok gördüler. Öleceksin zaten iç” dediği görüldü.

Çocuğuna sigara içirip ölmesi için ilaç verdi O anları kaydetti

TUTUKLANDI

Kayseri'de, 3 yaşındaki oğlu Y.T.'ye sigara içirip ölmesi için ilaç verdiği öne sürülen Öznur Ö., Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Oğlu Y.T. ise, koruma altına alınarak, devlet yurduna teslim edildi.

Tutuklanan Öznur Ö'nün savcılıkta verdiği ifadede, "Turgut Ö.'den olan oğlum Y.T.'yi dini nikahlı olduğum için eski eşim Adem T.'nin üzerine kaydettirdim. Oğlumla birlikte kalıyoruz. Dini nikahlı eşim İngiltere'de yaşıyordu. Video görüntülerdeki sigara içirtme görüntüsünü ben çekmedim. Görüntüleri ben banyodayken akrabam S.Ö. çekip, Turgut'a atmış. Oğluma ilaç içirdiği şeklinde görüntülerde ise, kesinlikle oğluma ilaç içirmedim. İlaç tabletlerinin ağzı açıktı. Ben de açık tablet içine mercimek koydum. Elimdekiler ilaç değil mercimekti. Çocuğuma kesinlikle ilaç vermedim. Ayrıca eşim Turgut benim iznim dışında özel videoları sosyal medya aracılığıyla paylaşmış. Videolarımı paylaşan Turgut Ö.'den şikayetçiyim" dediği öğrenildi.

 

 

Orman yangınları devam ediyor! Acı tablo sabah ortaya çıktı...Türkiye'nin farklı illerinden orman yangını haberleri gelmeye devam ediyor. Meydana gelen yangınlara ekiplerin müdahaleleri sürüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet