Geri Dön

Denizli'de peş peşe depremler! 12 Ocak AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...

Denizli'de sabah saatlerinde meydana gelen 4ç0 büyüklüğündeki depremin ardından bir deprem daha meydana geldi. Bu kez depremin büyüklüğü ilk depreme nazaran oldukça küçük bir deprem olsa da bazı vatandaşlar tarafından hissedildi. Meydana gelen deprem Denizli'nin Çardak ilçesinde 1.6 şiddetinde meydana geldi. Deprem yerel saatle 09:54'de meydana geldi. İşte Kandilli Rasathanesi, AFAD son depremler listesi...

Denizli'de peş peşe depremler! 12 Ocak AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...

Denizli'de deprem mi oldu sorusu merak içerisinde araitırma konusu olmaya devam ediyor. Ülkemizde meydana gelen son depremler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listelenmeye devam ediyor. AFAD tarafından yapılan son açıklamaya göre Denizli'de 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi meydana gelen depremin şiddetini 3.9 olarak açıkladı.

Deprem yerel saatle 09:30'da meydana gelirken AFAD depremin merkez üssünü Pamukkale olarak açıklarken Kandilli Rasathanesi ise Honaz/Karateke olarak açıkladı.

SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Denizlide peş peşe depremler 12 Ocak AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...Korgeneral Osman Erbaş darbecilere böyle tepki göstermiştiBingöl'den Bitlis'in Tatvan ilçesine gitmek üzere kalkan askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan 8'inci Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadeleye ve insansız hava araçlarının (İHA) geliştirilmesine destek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet