Denizli Deprem

Denizli Deprem

Son dakika denizli deprem haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan denizli deprem gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan denizli deprem haber sayfamızda...

Denizli Deprem

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 614 denizli deprem haberi bulunmuştur.
Denizli'de deprem mi oldu, merkez üssü neresi kaç şiddetinde? Kandilli Rasathanesi-AFAD son depremler listesi...
Denizli'de deprem mi oldu, merkez üssü neresi kaç şiddetinde? Kandilli Rasathanesi-AFAD son depremler listesi...Denizli'de deprem mi oldu sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan açıklamada depremin şiddeti 3.7 olarak açıklanırken AFAD depremin büyüklüğünü 4.1 olarak duyurdu. İşte depreme ilişkin ayrıntılar...
17.09.2021Gündem
Denizli'de peş peşe depremler! 12 Ocak AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...
Denizli'de peş peşe depremler! 12 Ocak AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...Denizli'de sabah saatlerinde meydana gelen 4ç0 büyüklüğündeki depremin ardından bir deprem daha meydana geldi. Bu kez depremin büyüklüğü ilk depreme nazaran oldukça küçük bir deprem olsa da bazı vatandaşlar tarafından hissedildi. Meydana gelen deprem Denizli'nin Çardak ilçesinde 1.6 şiddetinde meydana geldi. Deprem yerel saatle 09:54'de meydana geldi. İşte Kandilli Rasathanesi, AFAD son depremler listesi...
12.01.2021Gündem
Denizli'de deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 19 Aralık son depremler listesi...
Denizli'de deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 19 Aralık son depremler listesi...Denizli'de deprem mi oldu sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan son açıklamaya göre Denizli'nin Çeltikçi ilçesinde bir deprem meydana geldi. Depremin büyüklüğü 3.0 olarak duyuruldu. 23:19'da meydana gelen deprem yerin 5 km derinliğinde meydana geldi.
19.12.2020Gündem
Denizli deprem tarihi aydınlandı
Denizli deprem tarihi aydınlandıDenizli Büyükşehir Belediyesi’nin kültür yayınlarından Denizli Hayat, kentin binlerce yıllık deprem tarihini gözler önüne serdi.
13.06.2020Ege
Son dakika | Denizli Çardak'ta korkutan deprem
Son dakika | Denizli Çardak'ta korkutan depremKandilli Rasathanesi'nden yapılan son dakika açıklamasına göre, Ege Bölgesi'nde yer alan Denizli'nin Çardak ilçesinde yerel saatle 03:18'de 3.1 şiddetinde bir deprem meydana geldi.
11.08.2019Gündem
Son dakika... Bakan Kurum depremin bilançosunu açıkladı
Son dakika... Bakan Kurum depremin bilançosunu açıkladıÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Denizli'de dün yaşanan 6 büyüklüğündeki deprem nedeniyle Bozkurt ve Çardak ilçelerinde incelenen 976 binanın 108'inin ağır hasarlı, 868'inin hafif hasarlı olarak tespit edildiğini, Bozkurt'ta 150, Çardak'ta 100 konut ve 2 cami için yapım talimatı verdiklerini ifade etti.
9.08.2019Siyaset
Bu görüntüler Acıpayam'dan
Bu görüntüler Acıpayam'danDenizli'nin Acıpayam ilçesinde geçtiğimiz 20 Mart tarihinde Richter ölçeğine göre 5.5 büyüklüğündeki depremin ardından ilçe beşik gibi sallanmaya devam ediyor. Bugün de saat 14.27'de merkez üssü Acıpayam ilçesi olan 4.3 büyüklüğünde depremin meydana geldiği ilçede bir hafta içinde 1000'in üzerinde artçı sarsıntı yaşandı. Bölgede yaşanan artçı sarsıntılar nedeniyle vatandaşlar büyük tedirginlik yaşıyor. Kriz Merkezine başvuran vatandaşlar, deprem korkusu nedeniyle evlerine giremediklerini belirterek çadır talebinde bulundu. Acıpayam ilçe merkezindeki Cumhuriyet Parkı, artan ztalep nedeniyle kurulan çadırlarla adeta 'çadır kente' dönüştü. Parka 300?e yakın çadır kuruldu. Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan büyük çadırda da Kızılay tarafından vatandaşların gıda ihtiyaçları karşılanıyor.Deprem nedeniyle evlerinde oluşan çatlaklar nedeniyle çadırda kaldığını söyleyen Semiha Tasasız, "Büyük depremin ardından artçı sarsıntılar oldu. Bugün de oldu. Çok sallanıyoruz, korkuyoruz. Evlerde kalan yok, hep dışarıdayız. Bizde çadırda kalıyoruz" dedi.
11.09.2019Haberler
Bu görüntüler Acıpayam'dan!
Bu görüntüler Acıpayam'dan!1000'den fazla kez sallandı ve tam 300 tane...
27.03.2019Gündem
Acıpayam'daki depremin ardından 375 artçı!
Acıpayam'daki depremin ardından 375 artçı!Denizli'nin Acıpayam ilçesinde dün meydana gelen 5,5 büyüklüğündeki depremin ardından bölgede artçı sarsıntılar yaşanıyor.
21.03.2019Gündem
Acıpayam'daki depremin ardından 375 artçı!
Acıpayam'daki depremin ardından 375 artçı!Denizli'nin Acıpayam ilçesinde dün meydana gelen 5,5 büyüklüğündeki depremin ardından bölgede artçı sarsıntılar yaşanıyor.
21.03.2019Gündem
Denizli depremi sonrası Bakanlar Kurum ve Selçuk'tan açıklama
Denizli depremi sonrası Bakanlar Kurum ve Selçuk'tan açıklamaÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Denizli'de yaşanan depremin ardından açıklamalarda bulundu. Bakan Kurum, Denizli'de yaşanan depremin ardından kentsel dönüşümün önemine dikkat çekti. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Denizli’nin Acıpayam İlçesinde yaşanan 5,5 şiddetindeki depremde can kaybı olmadığını söyledi.
20.03.2019Siyaset
Tatbikatın üzerine denk gelen depremler korkuttu
Tatbikatın üzerine denk gelen depremler korkuttuDenizli’de hafta sonu başlayan ve bir hafta devam edecek deprem tatbikatları tüm hızıyla sürüyor.
3.03.2009Ege
Lider döneceğiz
Lider döneceğizLider döneceğiz
29.08.1999Skorer
Özgür Ekmekçioğlu: Gün sayıyoruz
Özgür Ekmekçioğlu: Gün sayıyoruzAltay Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, “Bizim için önemli olan bu maçta puan alabilmekti. Galibiyet isteriz ama hava da yağmurlu, zor bir maç oynadık” dedi.
26.11.2021Altay
Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de açıkladı: Kira bedelinden bile düşük
Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de açıkladı: Kira bedelinden bile düşükİzmir'de deprem konutlarının teslimi töreninde yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kira bedelinden bile düşük ödemelerle vatandaşlarımız yeni, konforlu, güvenli evlerine kavuşacak" ifadelerine yer verdi. Alsancak'ta inşaası tamamlanan yeni stadın ismini açıklayan Erdoğan, 'Adını "Alsancak Mustafa Denizli Stadı" olarak belirlediğimiz bu stadımızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum' dedi.
26.11.2021Haberler
Alsancak Stadı'nın yeni adı Alsancak Mustafa Denizli Stadyumu oldu
Alsancak Stadı'nın yeni adı Alsancak Mustafa Denizli Stadyumu olduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Deprem Konutları Teslim Töreni'nde Altay'ın yeni stadyumunun adının 'Alsancak Mustafa Denizli Stadyumu' olacağını açıkladı.
26.11.2021Altay
Milli SİHA Bayraktar TB2 400 bin uçuş saatini tamamladı! Rekor kırdı
Milli SİHA Bayraktar TB2 400 bin uçuş saatini tamamladı! Rekor kırdıTürkiye’nin ilk milli ve özgün SİHA’sı Bayraktar TB2, 400 bin uçuş saatini başarıyla tamamlayarak Türk havacılık tarihinde yeni bir rekora imza attı.
26.11.2021Haberler
Milli SİHA Bayraktar TB2 400 bin uçuş saatini tamamladı! Rekor kırdı
Milli SİHA Bayraktar TB2 400 bin uçuş saatini tamamladı! Rekor kırdıTürkiye’nin ilk milli ve özgün SİHA’sı Bayraktar TB2, 400 bin uçuş saatini başarıyla tamamlayarak Türk havacılık tarihinde yeni bir rekora imza attı.
26.11.2021Teknoloji
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de açıkladı: Kira bedelinden bile düşük
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de açıkladı: Kira bedelinden bile düşükİzmir'de deprem konutlarının teslimi töreninde yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kira bedelinden bile düşük ödemelerle vatandaşlarımız yeni, konforlu, güvenli evlerine kavuşacak" ifadelerine yer verdi. Alsancak'ta inşaası tamamlanan yeni stadın ismini açıklayan Erdoğan, 'Adını "Alsancak Mustafa Denizli Stadı" olarak belirlediğimiz bu stadımızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum' dedi.
26.11.2021Siyaset
Son depremler 18 Kasım Kandilli: Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu?
Son depremler 18 Kasım Kandilli: Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu?Son dakika deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi, Düzce'deki üç ayrı şiddetli depremin ardından yoğun olarak aranıyor. 17 Kasım'da Düzce'de meydana gelen depremler İstanbul'dan da hissedildi. Kişiler ise, ''İstanbul'da deprem mi oldu, az önce nerede deprem oldu, kaç büyüklüğünde?' gibi soruları yönlendiriyor. İşte, son depremler listesi...
18.11.2021Gündem
Altay eski başkanı Nafiz Zorlu: Alsancak Stadı Altay'ındır
Altay eski başkanı Nafiz Zorlu: Alsancak Stadı Altay'ındırAltay eski başkanlardan Nafiz Zorlu, siyah-beyazlı kulüp ile stat arasında sadece resmi değil, yüz yıla yakın duygusal bir bağ da olduğunu açıkladı. "Alsancak Altay'ındır" diyen Zorlu, "11 Şubat 2000 tarihinde Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ile Altay arasında, benim de imzamın olduğu protokol uyarınca stadın isminin Altay Alsancak Stadı olması karara bağlandı" dedi.
13.11.2021Altay
Deprem mi oldu? Adana'da deprem mi oldu? Son dakika son depremler listesi Kandilli 9 Kasım
Deprem mi oldu? Adana'da deprem mi oldu? Son dakika son depremler listesi Kandilli 9 KasımSon dakika meydana gelen depremler araştırılıyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listeliyor. Konya'da gece meydana gelen 3.9 büyüklüğündeki deprem vatandaşları korkuttu. İşte 9 Kasım son depremler listesi.
9.11.2021Gündem
Son depremler 25 Ekim 2021: Deprem oldu mu, nerede deprem oldu Kandilli?
Son depremler 25 Ekim 2021: Deprem oldu mu, nerede deprem oldu Kandilli?Son dakika depremler. Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listeliyor. Peki 25Ekim'de deprem meydana geldi mi, nerede deprem oldu? İşte 25 Ekim son depremler listesi.
25.10.2021Gündem
Son depremler listesi 21 Ekim! Az önce deprem mi oldu nerede kaç şiddetinde?
Son depremler listesi 21 Ekim! Az önce deprem mi oldu nerede kaç şiddetinde?Ülkemizde meydana gelen depremler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından vatandaşlar ile paylaşılmaya devam ediyor. Akdeniz açıklarında dün sabah saatlerinde bu yana birçok deprem meydana geldi. Bunun yanı sıra Van ve Denizli'de depremler meydana gelirken Van'da yaşanan 3,7 ve 4.1 şiddetindeki depremler korku ve paniğe neden oldu. İşte Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...
21.10.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Denizli Deprem ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.