Geri Dön

Son depremler listesi 9 Temmuz | Kandilli Rasathanesi ölçümleri...

Son dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen son depremleri listeleyen Kandilli Rasathanesi 9 Temmuz 2020 ölçümlerini yayınlıyor. En son nerede deprem oldu? İşte son dakika depremler...

Son depremler listesi 9 Temmuz | Kandilli Rasathanesi ölçümleri...

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Türkiye ve yakın çevresindeki son depremleri listeliyor. Son 500 depremi listeyen Kandilli Rasathanesi'nden İstanbul'da ve diğer tüm illerde meydana gelen depremleri görüntüleyebilirsiniz. Peki bugün deprem oldu mu? İşte 9 Temmuz 2020 son depremler listesi.

SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

MALATYA'DA DEPREM

Malatya Valisi Aydın Baruş, Battalgazi ilçesinde meydana gelen 4,4 büyüklüğündeki depremde ilk belirlemelere göre olumsuz bir durum olmadığını bildirdi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, sarsıntı saat 08.07.20 23.57'de ve 7,01 kilometre derinlikte gerçekleşti.

Malatya Valisi Aydın Baruş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tüm Malatyalılara geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Ekiplerin sahada inceleme ve araştırma yaptığını belirten Baruş, "Şu ana kadar bize intikal eden herhangi bir olumsuz durum yok. Ekiplerimiz depremin merkez üssü olan mahallelerdeki incelemelerini sürdürüyor." dedi.

Vali Baruş, gelişmeleri yakından takip ettiklerini de sözlerine ekledi.

Muş'ta damızlık boğa sürüdeki ineklerin sütünü emdiMuş'ta özel bir çiftliğe damızlık olarak alınan boğa, ineklerin sütünü emdi. Çobanın takibi sonucu süt emen boğa sahibine geri verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber