Geri Dön

2020 DGS sonuçları ne zaman açıklanacak? DGS sonuçları açıklandı mı?

DGS sınavı 9 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleştirildi. Önlisans programlarını lisans eğitimine tamamlamak isteyenlerin girdiği DGS sınavının sonuçlarının açıklanacağı tarih ise gündemde merak ediliyor. Peki 2020 DGS sonuçları ne zaman açıklanacak?

2020 DGS sonuçları ne zaman açıklanacak? DGS sonuçları açıklandı mı?

Ağustos ayında gerçekleştirilen DGS sınav sonucu büyük bir heyecanla bekleniyor. Gündemde "DGS sınav sonuçları açıklandı mı?" sorusunun cevabı merak ediliyor. DGS sınav sonuçları henüz açıklanmadı. İşte 2020 DGS sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih ile ilgili ayrıntılar...

2020 DGS SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Heyecanla beklenen DGS sınav sonuçları 9 Eylül 2020 tarihinde açıklanacak. ÖSYM'nin açıklayacağı sınav sonuçları belli olduğu zaman "https://sonuc.osym.gov.tr" adresinde erişime açılacak.

DGS TERCİHLERİ NE ZAMAN YAPILACAK?

DGS tytercihlerin yapılacağı tarih ile ilgili henüz net bir bilgi bulunmuyor. Konu ile ilgili detaylar belli olduğu zaman habermizde yer alacak.

Azerbaycan'dan Ermenistan'a ağır darbeAzerbaycan ordusu, topraklarını işgalden kurtarmak için başlattığı operasyonda, Ermenistan' a ağır darbe vurmayı sürdürüyor. Azerbaycan ordusu, işgalden kurtarılan Sugovuşan köyünde  Ermenistan ordusuna ait  500 bin dolar (3 milyon 948 bin TL) değerinde askeri araç ve mühimmatı ele geçirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber