Geri Dön

En içten Cuma mesajları! 6 Temmuz resimli cuma mesajları

İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan Cuma gününe özel en yeni cuma mesajlarını sizler için derledik. Cuma gününde milyonlarca müslüman camileri doldurup taşıracak. Bu özel günde sizde dost ve akrabalarınızın bu özel gününü Cuma mesajları ile kutlayabilirsiniz. İşte Cuma gününe özel en yeni cuma mesajları

En içten Cuma mesajları! 6 Temmuz resimli cuma mesajları

İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan Cuma gününden binlerce müslüman camileri doldurup taşıracak. Cuma mesajları ile sizde uzaktaki ailenizin, sevdiklerinizin dost ve akrabalarınızın bu özel gününü kutlayabilirsiniz. İşte cuma gününe özel en yeni en içten cuma mesajları ve sözleri...

CUMA MESAJLARI RESİMLİ

*İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadigim zaman bu duamı sana emanet ederim.

*Allahim beni af eyle, her derdimi def eyle, rizkimizi bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabini muktedir eyle

En içten Cuma mesajları 6 Temmuz resimli cuma mesajları

*Bütün kapıların anahtarlarını kendinde bulunduran Allah'ım. Hakkımızda en hayırlı kapıyı aç. Hayırlı cumalar dilerim.

*Rabbim Seni bugün de dua edenIerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennette gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

*Öyle bir dua et ki; günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın…Şeytandan Yaradana sığın ki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar.

En içten Cuma mesajları 6 Temmuz resimli cuma mesajları

Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.

*Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

*Ya Rabbi! Kıldığım namazı kabul eyle! Ahir ve akıbetimi hayır eyle. Son nefesimde Kelime-i tevhid söylememi nasip eyle. Ölmüşlerimi af ve mağfiret eyle. Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri Rahmetinden mahrum bırakmasın hayırlı cumalar inşallah.

En içten Cuma mesajları 6 Temmuz resimli cuma mesajları

Havai fişek fabrikasında patlama! Vali acı haberi duyurduSakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım patlamanın yaşandığı fabrika sahasında yaptığı açıklamada, 2 kişinin daha cansız bedenine ulaşıldığını açıkladı. Kaldırım son bulunan 2 kişi ile birlikte ölü sayısının 6’ya yükseldiğini belirtti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Hendek'teki patlamayla ilgili yaptığı açıklamada "Hayatını kaybeden 6 kişinin kimlikleri belirlendi. Kayıp 1 kişiye henüz ulaşılamadı. Yaralanan 126 kişiden 121’i taburcu oldu." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber