Geri Dön
GündemGüvercin dizisi bu akşam yok mu? Güvercin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Güvercin dizisi bu akşam yok mu? Güvercin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

STAR TV'nin kısa sürede büyük ilgi gören dizileri arasında yer alan Güvercin, bu akşam ekranlara gelmiyor. Sevilen dizinin hayranları bu gelişme sonrası konuyla ilgili araştırmalara başladı. Peki heyecanla beklenen Güvercin dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Güvercin dizisi bu akşam yok mu? Güvercin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

GÜVERCİN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Güvercin dizisinin yeni bölümü 12 Ocak Pazar akşamı yayınlanacak.

GÜVERCİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Altınların Bedir’in evinde çıkması, Kevsa’nın Bedir’i suçlaması için bulunmaz fırsat olmuştur. Bedir on beş yıl sonra bir kez daha hırsız ve katil damgası yemiştir. Kevsa, Nefise ve Kenan’ı Bedir’in suçlu olamayacağına inandıkları için suçlar. Kasım ve Celil’in ise aklı iyice karışmıştır. İkisinin de kayıp olan altınların buraya nasıl geldiği konusunda hiçbir fikri yoktur ve birbirlerinden şüphelenmektedirler. Zülüf, babasının suçsuz olduğunu söylemesi, kendisini savunması için yalvarsa da Bedir suçlamalar karşısında tek bir söz söylemez. Bedir’in susmasının bir nedeni vardır ve bunu da kimse bilmemektedir. Fakat Bedir’in evine altınları koyan kişi geride tam da istediği gibi aklı karışık, dağılmaya yüz tutmuş, içlerinde binlerce şüphe dolanan bir Kavvi ailesi bırakmıştır

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Dikkat! Uzmanlar açıkladı: "Gizlilik sözleşmesi" tuzağına düşmeyinDijitalleşmenin iyiden iyiye hızlandığı günümüzde, kişisel verilerin korunması da bir o kadar zorlaşıyor. Öyle ki telefonlara indirilen birçok uygulamada yer alan kullanıcı sözleşmesini kabul etmek bile kişisel bilgilerin elde edilmesine olanak sağlıyor. Ancak uzmanlar, sözleşme ile bile olsa kişisel verilerin izinsiz paylaşılmasının suç olduğuna dikkat çekiyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler